eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 14:02
gönül istemezmi hep beraber omuz omuza olalım gırtlakları patlatalım ama artık bu yönetime inanmıyor güvenmiyorum ve söz verdikleri icraatları yapmadan istemeyerekte olsa almıyorumCry
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 14:26
Bu yönetimin hiçmi basmaz kafası
Bedava bilet dağıtıpda olaylara neden olup acayip para cezaları ödemektense,
Kombineyi ucuzlat kimlik kartı gibi yap numaralı koltuklara oturt. Kim ne yaparsa o bölümden izle görüntüleri bak bakalım olay çıkartanları armut gibi nasıl topluyorsun.
Hem olayların önüne geçilebilir. Hemde her hafta bilet basımından kurtulup, milleti kendine düşman etmezsin. Hemde bütün kombinlerin satılması sebebi ilede bedava bilet vermekten de kurtulursun. Kombine alanlarda araya beleş bilet alıp yer işgali yapanlar yüzünden ellerinde kominelerle dışarılarda sinir harbi yaşamazlar. Hesabınıda bilrsin işinide
Bütün bunlar çokmu zor acaba.
Yukarı
lokman Liste gör
Yazar

LOKMAN
  Alıntı lokman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 14:48
protokol trübününe yapılanların 10 da 1 i açığa yapılana dek kombine almıyacağım ,aldırmıyacağım.
Yukarı
enes94 Liste gör
Yazar

Enes
Yer: Eskişehir
  Alıntı enes94 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 15:00
kombine almayanlara saygı duyuyorum ama kombine almamak yönetime değil kendimize cezadır.biz aşkımızı yalnız bırakırsak kimler  sahip çıkacak?bu yüzden kombine almayarak protesto bana mantıksız geliyor.önceki mesajlarda c eren1965(kaadir abi) in dediği statta bir protesto yapmak veya bir yerde toplanıp tepkimizi belli etmek daha mantıklı olur.
sevmek suçsa cezam idam olsun
cezam idamsa cellatım ES-ES olsun
cellatım ES-ES ise canım feda olsun

şişen köfteler
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 15:05
Bu sene ESES'imden üniversite sınavları dolayısıyla uzak kalacağım.Sadece bir kaç maça gidebileceğim için kombine alamayacağım.Seneye inşallah.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 16:42
Beni taraftar olarak görmeyen sadece ve sadece  gelır kapısı olarak gören bu yönetım kombıne fıyatını 100 tl'de yapsa almıyorum.Az önce lig tv ye ugradım ve aylık 35tl'ye her hafta 9 mac vereceklerını soyledı.En azından kavga yok,o benım trıbunum bu benım trıbunumun adamına yan baktı hadı  ındır  dıye kavga ızlemek yok.Yagmurda,camurda beyfendıler sıcacık koltuklarında otururken onlerıne kahvelerı,ıceceklerı gelırken karsıdan bana ENAYI sen alırsın ben burda yerım psıkolojısı ıle mac ızlıyecegıme,tuvaletlerıne ınsan degıl hayvanın gotursen ıhtıyac gıdermıyecegı bır stada,mac ızlemek ıcın kombınem de olsa 2-3 saat onceden gırecegıme.Bu yonetım benım bu klubun sahıbı oldugumu ve taraftarı oldugumu anlayıncaya kadar KOMBINE ALMIYORUM.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:06
Alıntı yapılan esesserkan26

Beni taraftar olarak görmeyen sadece ve sadece  gelır kapısı olarak gören bu yönetım kombıne fıyatını 100 tl'de yapsa almıyorum.Az önce lig tv ye ugradım ve aylık 35tl'ye her hafta 9 mac vereceklerını soyledı.En azından kavga yok,o benım trıbunum bu benım trıbunumun adamına yan baktı hadı  ındır  dıye kavga ızlemek yok.Yagmurda,camurda beyfendıler sıcacık koltuklarında otururken onlerıne kahvelerı,ıceceklerı gelırken karsıdan bana ENAYI sen alırsın ben burda yerım psıkolojısı ıle mac ızlıyecegıme,tuvaletlerıne ınsan degıl hayvanın gotursen ıhtıyac gıdermıyecegı bır stada,mac ızlemek ıcın kombınem de olsa 2-3 saat onceden gırecegıme.Bu yonetım benım bu klubun sahıbı oldugumu ve taraftarı oldugumu anlayıncaya kadar KOMBINE ALMIYORUM.

ClapClapClapClapClapClapClapClap
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:07
stadın zemını tamamen yenılenırken keşke kapasitede artırılsaydı daha güzel olurdu komple zemın kepçelerle kazılmış durumda...
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:32

Bu sene burada olursam yönetimin bu anlayışına rağmen kombine alırım gibi geliyor. Tutamam kendimi çünkü.Bilet alır girerim maçlara kendimi biliyorum. Çevre illerden birine gidersem de on beş günde bir Eses'im için kalkar gelirim diyorum. Hayırlısı. Fiyatlar makul olur umarım.

Aslında protokole yapılan çalışmalar, stadın hali çok canımı sıkıyor. Yönetim her açıklamasında bizden bahsetse de bunun samimi olmadığını sözde olduğunu biliyorum; ama ne yapayım? O stadda Eses'im maç yaparken ben tv'nin karşısında duramıyorum.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:52
300 tl olsun forma verilsin yanında pahalı forma alacağımıza
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır