eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 17:30
Murat Bey, her kelimeniz büyük harfle başlamış. Lütfen biraz dikkat...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:15
Burası yeri olmadığı için yularıda yazılanlarla ilgili yazımı 'Eskişehirspor Yönetimi' başlığına tasıdım.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:36
Sakarya düşerken en çok gol yiyen takım hüviyetinde değilmiydi.
Peki bu golleri yiyen kaleci kimdi.
Omuzunda sakatlık yaşadığı söylenen,platinli bir omuzla ne kadar verimli olunacağı düşündürücüdür.
Tüm bunları herkes bilirken Çalımbayın bu konudaki ısrarı şaşırtıcıdır.
Yoksa paramızı Ümit Karana verip bitirdikmide en başarısız oyuncuları ucuza kapatma yolunamı gidiyoruz.
Düşünüyorum,düşünüyorumda şaşırıyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:39
Sedat abi Atilla geçen sene devre arasında transfer oldu Sakaryaya 17 maç oynadı sakarya 2. yarı süper performans sergiledi ama avarajla düştü çünki ilk yarı neredeyse hiç puanları yoktu..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
  Alıntı levent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:56
Alıntı yapılan winterwind

Omuzunda sakatlık yaşadığı söylenen,platinli bir omuzla ne kadar verimli olunacağı düşündürücüdür.
Yoksa paramızı Ümit Karana verip bitirdikmide en başarısız oyuncuları ucuza kapatma yolunamı gidiyoruz.
sakaryadan geldi ya kesin kötüdür bide sakarya düsdü kümeye tamam vur gitsin arastirmadan okumadan atilla 2 . yaridan sonra basladi sakaryada oynamaya bir ilk yari maclarina birde ikinci yari maclarina bakarsaniz aradaki farki anlarsiniz saygilar
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 19:14
Alıntı yapılan winterwind

Alıntı yapılan hamdiozen

Atilla sakaryada 2,yarı tüm maçlarda ilk 11 çıktı.17 maçta 18 gol yedi.Sakarya toplamda 50 gol yedi.Bu 18 golün 7 tanesi altay (3),karşıyaka(2) ve manisaya(2) ait.Birde ilk maçı antepbelediyeden yediği 4 gol.Ama bu maç hakikatten talihsiz bir maçtı tek kale oynadılar.Adamlar 4 kere geldiler 4 gol attılar.Aynı bizim denizli maçı gibi.Bu 17 maçın 6 sındada HİÇ gol yemedi.Ben Özellikle 2. yarı sakaryasporu takip ettiğimden dolayı seyrettiğim maçlar olmuştur.Ben iyi bir kaleci olduğuna inanıyorum.

lütfen araştıralım ve öyle yazalım.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
  Alıntı aftor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 18:40
Hanı Atılla Koca sakattı bız onu aldıkkmı yahu bılen varmı atılalnın durumunu
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 04:28
Bugün iyi bir oyun çıkardı.Yediği golde de top sert geldiği için sektirmekten başka çaresi yoktu ve defansın da hatasıyla gol yedi.Umarım Rıza hoca biraz daha fazla şans verir ve 1.kaleciliği zorlar.
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 04:38

Oyun 2-1 iken 90.dakka da bir top çıkadardı...Çok zor toptu...Köşeden çok güzel çıkardı...Yediği golde topu kornere çelebilirdi ama top ortaya düştü...

Ayrıca Degajlarda çok başarılı sürekli Mehmet'le ve Youla ile buluşturdu..
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 04:42

Gelecekte milli takım kalecisi olur LOL valla ben bugünkü performansını çok beğendim geleceğin rüştüsü bu atilla demedi demeyinBig%20smile

Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır