eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:27
Bize çirkeflik yapan hiçbir takım iflah olmaz. Sakarya nın hali ortada. Konya nın yaptıklarına cevap verildi. Ve şidi sıra Trabzonspor da. En güzeli de onları şampiyonluk heveslerini bitirmek bize nasip olacak. Maç sonunda çiftetelliyi bütün stad oynayacak.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
emrullah26 Liste gör
Yazar

EMRULLAH
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı emrullah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:29
vAllahi trabzonspora okadar kuruldumki hele obaşkanlarının lafları bizleri çileden çıkarmıştı bizde onlara en güzel cevabı pazar günü hem sahada hemde tribünde ogüzel ve muhteşem desteğimizle göstermeliyiz taraftar nasıl olurmuş birdaha bizi öyle küçümseyecek laflar etmesin.

BİZDEKİ AŞK MUM IŞIĞINDA BAŞ BAŞA DEĞİL MEŞALELER ALTINDA OMUZ OMUZA!!!
Yukarı
osti Liste gör
Yazar

osman cem özcan
Yer: Turkey
  Alıntı osti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:30
dün trabzon son dakikada gol atınca çok sevindim...
keşke liderliğe falan çıksalardı
olabildiğine iddaalı gelsinler görülecek hesabımız var...
eseseskikikieskieskies...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:32

İnşallah maçı istediğimiz gibi oynayıp kazanırız...Ben şunu hatırlatmak isterim büyük taraftarımıza ; 

Kendi içlerinde de Sadri Şenere küfür eden taraftarları var. nedeni ise ; Bizim maçtan sonra aradaki saygıyı bozan dostluğu bozan o açıklamalar...

Güzel bir besteyle güzel bir laf sokucu şekilde sadri şenere cevabını verebiliriz bu maçta. Ancak biz oraya gittiğimizde şehirlerinde gezdiren karşılıklı istanbula selam gönderilen siyah kırmızı - bordo mavi çeken Trabzon taraftarına taşkınlık yapmadan bişeyleri gerçekleştirelim. 

Geçen hafta kocaeli bize yaptığının aynısını trabzona yaptı. Ts gol atınca kocaeli başladı küfüre. O çatıya çıkan elemanda tam bomba oldu. hodrimeydan oldu delimeydan LOL

Ben Taraftarımızada Futbolcularımızada güveniyorum. Güvenmediğim tek şey maalesef yönetimimiz. Bu hafta mâkul fiyatlarla oynamamız gerekiyor. Sezonun son içerdeki maçı. Antalya maçında nasıl havaya sokuldu galibiyet için bunu yönetim görmediyse kördür...

Saldır Esesim..!

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:37
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

İnşallah maçı istediğimiz gibi oynayıp kazanırız...Ben şunu hatırlatmak isterim büyük taraftarımıza ; 

Kendi içlerinde de Sadri Şenere küfür eden taraftarları var. nedeni ise ; Bizim maçtan sonra aradaki saygıyı bozan dostluğu bozan o açıklamalar...

Güzel bir besteyle güzel bir laf sokucu şekilde sadri şenere cevabını verebiliriz bu maçta. Ancak biz oraya gittiğimizde şehirlerinde gezdiren karşılıklı istanbula selam gönderilen siyah kırmızı - bordo mavi çeken Trabzon taraftarına taşkınlık yapmadan bişeyleri gerçekleştirelim. 

Geçen hafta kocaeli bize yaptığının aynısını trabzona yaptı. Ts gol atınca kocaeli başladı küfüre. O çatıya çıkan elemanda tam bomba oldu. hodrimeydan oldu delimeydan LOL

Ben Taraftarımızada Futbolcularımızada güveniyorum. Güvenmediğim tek şey maalesef yönetimimiz. Bu hafta mâkul fiyatlarla oynamamız gerekiyor. Sezonun son içerdeki maçı. Antalya maçında nasıl havaya sokuldu galibiyet için bunu yönetim görmediyse kördür...

Saldır Esesim..!

trabzon taraftarları bıze ıyı davrandı..
taraftarlarıyla aramızda hıcbır problem yok..aksine aramızda iyi
sadece ama o baskanlarına insan diyesim gelmıyor..
bilet fiyatları makul bi fiyat olursa stad yine tıklım tıklım olur..
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:41
o başkanları o kadar korkuyorki akşam lig tv de bursa maçını soruyorlar o şahıs es es maçı almış diyor. Bizim maçı almamıza çok sevinmiş. sanki biz maçı alınca burada trabzon a yatacaz. Birde her zaman istanbul a kızıyoruz ama, bu adamlarda bu işi beceremiyor. Gökhan şampiyon olmuş gibi forma çıkartıp bizim maçta cezalı duruma düşüyor.
Anadoludan şampiyon çıkacaksa bu ES ES olacaktır. Başkası bu işi beceremez.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:48

Sadri ŞENER Basın Açıklaması Yapmış; Bursa Maçının Tanrının Adaletiydi Diye.  Önümüzdeki Haftada Tanrının Adaleti Tecelli Edecektir Sayın Trabzonspor Başkanı İnşallah Hani O İlk Yarı Trabzon'daki Maçtan Sonra.

Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:54
Hişşşşş Sinan, Koray, Nadereviç, El Saka, Sezgin, Bülent Ertuğrul, Emre, Engin, Youla, Kocabey, Doğa, Anderson, Batu. Trabzonspor başkanı Kel Sadri ilk maçta sizi kendilerine rakip olarak yakıştıramadı. Sizleri küçümsedi. Aşağıladı. Hakaret etti. Bizler tribündeyiz. Gerekli cevabı vereceğiz. Ya sizler ?
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:59
oynayalım hacılar
eskişehir çiftetellisi
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 11:59
tekrar fırat aydunus'u istiyoruz.
tekrardan hakemin ayağına siyah karanfil atılmasını istiyoruz.
gökhan ünalın bülent'e eskişehirde de horozlanmasını istiyoruz. (maalesef cezalıymış)
sadri şenerin eskişehirde de bizi rakip görmediğini açıklamasını istiyoruz.
collmanın kroşelerini bizim arenada da görmek istiyoruz.
en sonunda da kolbastı oynamanızı istiyoruz.

burda eskişehirlilerin ortak temennisi 33.haftaya trabzonun şampiyonluk ve cl iddiası ile gelmesiydi. hadi bakalım işte hendek işte deve.
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır