eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Facebook'ta Yeni bir Grup(Eskişehirspor Başkanı.!)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 17:04
Birden fazla aday olunca seçilemeyenler kulübe karşı muhalif tavır sergiliyor. Bence bu yükü kaldırabilecek kişiler (isimleri sık sık geçiyor) ortak bi payda da buluşup tek liste ile aday olsalar daha güçlü bir yönetimimiz olur. Başkanlık koltuğuna da Erdoğan Tekgöz'ün yakışacağını düşünüyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 17:54
Erdoğan TEKGÖZ Eskişehir camiasında da sevilen ve dürüstlüğü ile ön plana çıkmış güvenilir bir isimdir...
Ayrıca kendisi aşağı yukarı son yıllarda her oluşturulan yönetimlerde aranılan isimdir...Bu zamana kadar almış olduğu görevler itibari ile hem deneyimli,hem de beyefendi bir insan olarak kendisinin Eskişehirspor Başkanlığına yakışacak isimdir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ESES1965 Liste gör
Yazar

melih
  Alıntı ESES1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 17:58

somut bir adım atan yokki biz kendi kendimize gelin güvey oluyoruz kimisi diyo şu kimisi bu kendimiz çalıyoz kendimiz dinliyoruz arkadaşlar yazık çok yazık bu adamlara hesap soracak kimsemi yok koca şehirde anlaşılır gibi değil kafayı yememek elde değilya nasıl duyarsızbir iş dünyası varmış bu şehrin ben anlamadım gitti

TEK TAKIM TEK AŞK
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:01

camianın zengin ve futbolu bilen kişileri erdoğan tekgöz etrafında birleşmeli.Erdoğan Tekgöz halil ünal yönetiminden şeffaflık yanlısı politikaları sebebiyle gönderilmişti.Arkadaşlar şehir maddi destek vermiyor diyoruz ya,aslında destek vermemesinin sebebide son yıllarda kulübün başında güvenilir,parayı nereye harcayacağı belli olmayan başkanların olmasındandı.güvenilir bir isim ve paral,futbolu bilenlerden oluşan bir yönetim kurulu inanın eskişehirsporu çok daha iyi yerlere getirecektir.Sn.Tekgözün yönetiminde çok paralı kişiler olmasada olur zaten kulübün yeteri kadar kaynak ve geliri var(iddia,havuz,hasılat v.b)bunları en güzel şekilde değperlendirecek kişi sn.Erdoğan Tekgözdür.artık bu yazdıklarmızında forumun köşelerinde kalmasını istemiyor,başkanlığa meyilli kişilerdende bir icraat bekliyoruz

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:08
İyi güzelde Erdoğan Bey Başkanlık konusunda acaba ne düşünüyor?Bizim istememizle olmaz Erdoğan bey istemeli. Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:28
Alıntı yapılan scetintas

Erdoğan TEKGÖZ Eskişehir camiasında da sevilen ve dürüstlüğü ile ön plana çıkmış güvenilir bir isimdir...
Ayrıca kendisi aşağı yukarı son yıllarda her oluşturulan yönetimlerde aranılan isimdir...Bu zamana kadar almış olduğu görevler itibari ile hem deneyimli,hem de beyefendi bir insan olarak kendisinin Eskişehirspor Başkanlığına yakışacak isimdir...

Birde biraz değişik bir tip olsa da özellikle stada çok emeği geçen ve yapılan yanlışlara büyük tepki veren,en azından çalıp çırpmayacağı konusunda kendini kanıtlayan ve Erdoğan Beyle iyi anlaşan Rıdvan Çakırgöz'de 2 . başkan olabilir.
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:34
mesut hoşcan olsun
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
ESbar Liste gör
Yazar

Barış AYTEMİZ
  Alıntı ESbar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:45
Alıntı yapılan eses şahin

İyi güzelde Erdoğan Bey Başkanlık konusunda acaba ne düşünüyor?Bizim istememizle olmaz Erdoğan bey istemeli. Wink

Erdoğan Tekgöz, zaten bu sezon için de yönetime talipti, liste ve projeleri hazırdı. Ama kongre salonunda bir takım ellerin karışması ile, geri adım atmak zorunda kaldı.. Hatta yine zorla Halil beyin listesine sokuldu.. Ancak 2 gün sonra istifa etti..

Erdoğan Tekgöz, kongreye gidilirse veya Mevcut başkan istifa ederse mutlaka aday olacaktır... 
***B.E.T. BİLDİRİSİNİ BEN YAZDIM***
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:58
Erdoğan Bey'le yaptığımız görüşmede mali tabloyu görmek lazım demişti.Ve Halil Ünal'la ilgili çok çarpıcı şeyler anlatmıştı.Çok kısa sürede kulübü dibe vurdurur demişti dedikleri çıktı. 
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 14:02
Facebook'un % 2 sini satmış, Facebook başkanı.. Wink Akıllıca bir seçim yapmış..
Bir akıllı seçimde Eskişehirspor'un geleceği için yapsın...

[Eskişehirspor Kulübü eski yöneticilerinden Nihat Çuhadar, Eskişehirspor yönetiminin başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek, camianın yönetime destek vermesi gerektiğini söyledi.
Çuhadar, dün bir gazetede çıkan ve kendi adının da geçtiği haber yüzünden üzüldüğünü belirterek, "Eskişehirspor'un birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir dönemde, maalesef çirkin olaylar yaşanıyor. Dar imkanlarla kulübe hizmet eden ve takımı ligde bırakan bir yönetimi, arkadan vurmak şık değil. Es-Es'de iktidar savaşı adı altında atılan başlıkta benim adımın geçmesi hiç hoş değil. Böyle bir olay mümkün değil. Eskişehirspor yönetimi başarılı bir sezon geçirmiştir. Bu yönetime herkes destek vermeli" dedi.]

Sakarya Gazetesi

Camia Yönetime mutlaka destek verecektir. Ama önce Yönetimden hesap sorulup, Hesap kesilmesi gerekmektedir. Yapılan açıklama da, keşke biraz cesaret gösterip, eski yönetici sıfatı ve Eskişehirsporluluk bilinci ile hesapta sorabilseydiniz...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,610 saniyede hazırlanmıştır