eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Online Durum: Offline
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 21:34
Alıntı yapılan mehmet26eses

Şehrimizin kıymetini bilelim.Çevre illere baktığımızda,yaşanılabilinir 3-4 şehirden biriyiz..
bu konuyu biraz açarmısın dostum
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 22:15

Bayramda fazla gezme fırsatım olamamıştı, güzel memlekette. 1 karede benden.
 Fotoğrafçılık için konunun çok olduğu şehir ESKİŞEHİR. Gecesi,gündüzü,kışı ayrı güzel.

Aşağıdaki başlıkta Eskişehir ile ilgili güzel 100 civarında kare var. Odunpazarı evleri diyede başka bir başlık olması lazım.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Yer: Turkey
  Alıntı EraY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 22:40
En sevdiğim resimlerden biriWink

Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Yer: Turkey
  Alıntı EraY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 22:49
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 23:03
Alıntı yapılan umutugur82000

yılmaz hocaya beste yapılsa nasıl olur acaba özür babında affet bizi hocam ve ESkisehir'e deniz ... gibilerinden ;)

arkadaşlar kimse kusura bakmasın. eskişehir güzel bir şehir olabilir, insanlar güzel işler yapmış olabilir. ama eskişehirspora bir faydası olmayan bir başkanın eskişehirspor sitesinde övülmesini doğru bulmuyorum. hatta kulüp kapansın diyen bir başkanın burada övülmesine üzülüyorum. benim gözümde eskişehirden önce eskişehirspor gelir. tabiki bunlar benim görüşlerim.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 23:15
Alıntı yapılan arifff73

Alıntı yapılan umutugur82000

yılmaz hocaya beste yapılsa nasıl olur acaba özür babında affet bizi hocam ve ESkisehir'e deniz ... gibilerinden ;)

arkadaşlar kimse kusura bakmasın. eskişehir güzel bir şehir olabilir, insanlar güzel işler yapmış olabilir. ama eskişehirspora bir faydası olmayan bir başkanın eskişehirspor sitesinde övülmesini doğru bulmuyorum. hatta kulüp kapansın diyen bir başkanın burada övülmesine üzülüyorum. benim gözümde eskişehirden önce eskişehirspor gelir. tabiki bunlar benim görüşlerim.
Sayin Arifbey,belediye baskani hakkindaki  görüsleriniz sahsidir hakli olabilirsiniz.Fakat son satirlariniz hicte hos degil"Eskisehirden önce Eskisehirspor gelir"sizin yasinizdaki akli selim bir kisinin düsüncesi  olmasa gerek lütfen tekrar düsünerek yazmanizi istirham edecegim.Eskisehir olmassa Eskisehirspor nasil olacak ? acaba diye düsünürseniz belki  dogru sonuca varirsainiz.Saygilarimla........
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 23:37
sayın köfteci açıklaman için teşekkür ediyorum. ben eskişehirde doğdum nasip olursa eskişehirde ölmek istiyorum. ama eskişehirsporsuz bir eskişehirin benim hayatımda bir anlamı yok. eskişehirspor geçmişiyle bu gün büyüktür. eskişehir şehrinin sayesinde değil bunu unutma. yozgatta eskişehirspor taraftarının olduğunu unutma (tabiki birçok ilde olduğu gibi)... sayın belediye başkanına gelince bu kulübe nokta kadar faydası olmadığı gibi birçok projeyide engelleyen bir başkan. eskişehirspor kapansın diyen bir başkanın adı eskisehirspor.com olan bir sitede övülmesi benim açımdan yanlış.  
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 23:52
   Yılmaz Büyükerşan hocama sonsuz teşekkürler.Eskişehir'ime kattığı güzellikler için.Yıllardır Bursaya,İstanbula alışverişe gidenler artık her bir markayı ve kaliteyi Eskişehirde bulabiliyor.Espark,Kanatlı,Neo,Koçtaş harika oldu.Bursaya kültürpark ankaraya gençlik parkı için giderdik artık bizim de parklarımız oldu.Kentpark ve sazova harika oldu.Ama ne olur buralara yakışan Birer KENTLİ olalım.Buraları koruyalım,zarar verenleri uyaralım.Hocam senden bitirmeni beklediğim son bir proje var o da Köprübaşı ve sıcaksular projesi.Hocam o işi de ancak sen yapabilirsin.Bu arada inşallah bağımsız olarak seçimlere girersin de seni daha rahat destekleyebilelim.Çünkü sen ESKİŞEHİR için partilerüstü bir değersin.Eskişehirspor için de Yılmaz hocam her güzelin bir kusuru vardır.senin de kusurun bu.Ama olsun sen de benim için en az Eskişehirspor kadar değerlisin.selamlar.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 23:57
Alıntı yapılan forum26

Yılmaz Büyükerşan hocama sonsuz teşekkürler.Eskişehir'ime kattığı güzellikler için.Yıllardır Bursaya,İstanbula alışverişe gidenler artık her bir markayı ve kaliteyi Eskişehirde bulabiliyor.Espark,Kanatlı,Neo,Koçtaş harika oldu.Bursaya kültürpark ankaraya gençlik parkı için giderdik artık bizim de parklarımız oldu.Kentpark ve sazova harika oldu.Ama ne olur buralara yakışan Birer KENTLİ olalım.Buraları koruyalım,zarar verenleri uyaralım.Hocam senden bitirmeni beklediğim son bir proje var o da Köprübaşı ve sıcaksular projesi.Hocam o işi de ancak sen yapabilirsin.Bu arada inşallah bağımsız olarak seçimlere girersin de seni daha rahat destekleyebilelim.Çünkü sen ESKİŞEHİR için partilerüstü bir değersin.Eskişehirspor için de Yılmaz hocam her güzelin bir kusuru vardır.senin de kusurun bu.Ama olsun sen de benim için en az Eskişehirspor kadar değerlisin.selamlar.
Daha nedenebilir..... ClapClapClap
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 00:18
Yılmaz hocayı eskişehire kattığı güzelliklerden dolayı  takdir ediyorum. Saygılarımla..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır