eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdullah Halman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 15:47
Alıntı yapılan İSMAİL26

mersin idmanyurdunda abdullahın yanında birde sol ayaklı zannedersem 10 numara sami diye birisi var oda mükemmel birisi taliplisi çok olmasına rağmen mersin idmanyurdu onu vermemiş çokta genç bunun gibi genç başarılı kaliteli futbolcuları araştırıp renklerimize katmalıyız. Abdullaha güveniyoruz şans verildiği takdirde neler yaptığını gösterdi temennimiz başarılarının lig maçlarındada devam ettirmen

Sami , benim de dikkatimi çekti , kendisi hakkında pek bir bilgim yok ancak yukarılardaki videoya göre aslında tamamen değerlendirmek pek doğru olmaz ama kumaşı kaliteli bir gence benziyor.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı inadınayeniden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 10:36
bence en başarlı futbolcumuz olacaktır.tahminen 10 gol üstü ligi bitirir.
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
Devilove33 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Devilove33 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 23:32
Sami'de iyi futbolcu hatta Abdullah'dan 3-4 yaş büyük.Video'dan da anlaşılacağı üzere her özelliği var araba gibi : ) Teknik,hız,zeka,adam geçme , çalım özeliği,asist yönü vs..Say say bitmez..Tek özelliği son vuruşlarının biraz kötü olması onuda bu sezon kapatacağını düşünüyorum.Süper ligde oynayabileceğini sanmıyorum Apo daha iyi.

Saha içinde süratli olduğu kadar saha dışındada süratli..Kulübümüzle sözleşme yenilemesi için haftalarca görüşme yapıldı.Belkide geçen sene aldığı ücretin baya fazlasını alıp kaldı.Bursa,Manisa,K.yaka , ve bazı izmir takımları istiyordu kendisini ama süper lige gidip yedek kalıp sönmektense 2.lig ve 1.lig takımlarında oynayıp bir Taner Demirbaş olmayı tercih etti..Apo'da umarım aklını kullanır ve sizde kalıcı olur.Zafer biryol,Altan Aksoy gibi İstanbul Takımlarında sönmesinler..
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:13

Abdullah'ın büyük şanssızlığı!

Takım tesislerindeki antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından yapılan çalışmada yanlışlıkla arkadaşıyla çarpışan Eskişehirsporlu futbolcu Abdullah Halman sakatlandı.

Abdullahın%20büyük%20şanssızlığı!

Alınan bilgiye göre, Abdullah Halman, bu sabah Eskişehirspor tesislerindeki antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından yapılan çalışmada kazayla arkadaşıyla çarpıştı.

Boynundan sakatlanan Halman, tesislere çağrılan 112 acil sağlık ekibiyle götürüldüğü Özel Anadolu Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Halman'ın durumunu iyi olduğunu bildirildi.

Ajansspor.com ailesi olarak Eskişehirsporlu futbolcuya geçmiş olsun dileklerimizi sunar bir an önce yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz.

Abdullah Nazara geldi :((
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:16
Sakatlığı inşallah ciddi değildir...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 19:44
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=42681

Burda yazdığına göre durumu iyiymiş.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:31
geçmiş olsun abdullah unutma sen bize lazımsın Thumbs%20Up
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 22:43
Adanademir'li bir arkadaşa sordum Abdullah'ı süper adam dedi.Geçen sene Mersin'i tek başına taşımış.Bize gelmesini çok isterdim falan dedi.Seneye kral olur sizde dedi.Forvet arkası da oynayabiliyormuş.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 17:15

Dünkü Hacettepe maçında sonradan oyuna giren Abdullah, eğer maç kondisyonu iyi ise, kesinlikle bu takımda ilk 11'de oynamalıdır.  Adam eksiltebilme yeteneği oldukça yüksek olan bu oyuncumuz, hiç değilse, oyundan çıkan Özgür'ün yerine daha erkenden oyuna girmeli idi. Kendisine şans verilmesi durumunda ben çok başarılı olacağını tahmin ediyorum.Sadece ve sadece aklını kullanıp "çok fazla" çalım atmayı bir tarafa bırakmalıdır. Kendisini gol kokusu alabilen bir oyuncu gibi gözlemledim.  

Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2008 saat 17:23

Bu cocugu kayseri macında youla ile ilk 11 de başlaması lazım.Lovrek pozisyonlara cok agır  kalıyor kilo vermesi lazım.Lovrek tribunlere oynuyor resmen bi cacık olmaz ondan gencleri kazanalım artık.

Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır