eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 17:08
Alıntı yapılan Malikan

Teşekkürler nebi başkan. Sıraya bindirdiniz ya Es Es'i becermeyi. Valla ikinizede helal olsun. Al seni vur Halil'e. Al Halil'i vur Nebi'ye. Birbirinizden zerre kadar farkınız varsa biz birşeyden anlamıyoruz.

Açık ve net olay budur maalesef..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:25
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan Malikan

Teşekkürler nebi başkan. Sıraya bindirdiniz ya Es Es'i becermeyi. Valla ikinizede helal olsun. Al seni vur Halil'e. Al Halil'i vur Nebi'ye. Birbirinizden zerre kadar farkınız varsa biz birşeyden anlamıyoruz.

Açık ve net olay budur maalesef..

İşte bu kadar.ClapClapClapClapClapClapClapClap
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:52
   Bu sene sıra Nebi de mi yoksa seneyemi sıra ona geliyor?
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 19:02
     Bu patişahlıkmı sıra ile tahta geçiyorlar. Bizlerde efsane başkan tezahüratlarıyla sıra ile bu başkanları destekledik.Artık yeter düşün ESES'in yakasından.Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 19:02

Yonetim gitsin derken alternatif cikmazsa herkes burada atip tuttugu ile kalir. Biraz da insaf edin, tasin altina elini koyabilecek, genc yasina ragmen vizyonuyla yine de 2 yilda guzel seyler gerceklestirmis bir baskani da yine bu kadar yikici elestirmeyelim. Varsa baska alternatifler onlar da yazilsin. Rantini kaybedecek insanlarin su anda karsilarinda en buyuk tehdit olarak gordukleri, gecmisteki tecrubesi itibariyle, taraftarin cogunun ondan yine de memnun olmasi itibariyle, Nebi Bey benim gordugum kadariyla. Simdi de bu acidan baslayacaktir herhalde bir karalama kampanyasi! Halil Unalin ve mevcut yonetimin gitmesinden yana cogunluk hemfikir. Baska somut alternatifi olmayanlarin yalnizca karalamak baglaminda Nebi Beyin aleyhe yazmalarinin ardinda artniyet aramak herhalde yanlis olmaz.

Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 20:06
Nebi başkan Eskişehirspor a kazandırdığın tesisler (her ne kadar dökülüyor da olsa hiç olmamasından iyidir) takımın 12 yıl aradan sonra süperlige çıkmasındaki emeklerin için teşekkür ediyorum.
Bize kıvırmayan sallamayan yalan söylemeyen sözünün eri adam gibi adam başkan lazım.
Evet Eskişehirde bu şekilde başkanlık yapacak insanlar çok ama benim tercihim senin tekrar başkan olmandan yanadır.

Tekrar Teşekkürler Büyük Başkan..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 20:33
Bırakın Allah aşkına!Unakıtan rüzgarıyla yaptığı işler sonrasında büyük başkan diye şimdi de Nebi Hatipoğlu'nu mu seçtiniz?
Çok değil 6 ay sonra onun için yapılacak yorum da aynıdır:
Süper Lig Nebi Hatipoğlu'na üç beden büyük gelir.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 20:46
Onun rüzgarı bunun desteği.Sonuçta yapılan birşeyler vardır.Gözle görülen inkar edilemeyecek şeyler.Bizim teşekkürümüzde yapılanlaradır.Tekrar başkanlığı konusu
benim tercihimdir, senin değildir.Belki Hatipoğlu'nunda değildir.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 20:46
Belli oldu simdi de Nebi'ye vericez kulubun anahtarini..Gecen sana nasil ciktigimizi herkes biliyorken,Unakitanin karsinda turlu taklalar atanlar,Sergenle gazino,pavyon gezen,disiplinsiz,hocalarinin arkasinda durmayan,bu sene basinda neden birakip gittigi belli olmayan!!!!! 4 trilyonun Nebi, Halil koalisyonu ile bir gecede 8 trilyon olmasindan,hersene ayni oyunu oynamalarindan sikilmayan,anlamayan taraftara zaten HALIL VE NEBI 10 numara baskan olur!!!
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 20:52
tabii nebi hatipoğlu başkan olmayı istiyor mu?
öncelikle sorulması gereken soru bu
ama ki halil mi nebi mi diye bir seçenekte kalırsak ben klüb üyesi olsam oyum nebi başkanın olurdu.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,907 saniyede hazırlanmıştır