eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer_es26 Liste gör
Yeni Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 19:22
az ya çok az ilgi
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 19:37
Bizde beklemedeyiz...Kargo teslim edildi dedi ? Bekleyelim bakalım....Sayın Başkanın size sesleniyorum.........Bak istanbulda yeniköyde hemde balık ısmarlayacağım..........
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
efsane 26 Liste gör
Yazar

ismail koçak
Yer: eskişehir
  Alıntı efsane 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 23:42
ben ve bir arkadaşımda son gün üyelik için başvurduk beklemedeyiz
en büyük ve tek büyük eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 10:58
En son başvurduğumuz üyeliklerden kendilerine ulaşılan arkadaşlarımız varsa lütfen burada bizimle paylaşsın...Bizlere hala kulüp tarafından dönen olmadı...Bu işinde tadı kaçmaya başlıyor...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 11:27
Tüzüğe göre, başvuruların 30 gün için sonuçlandırılması gerekiyor. Eğer şimdiye kadar herhangi bir ilerleme kaydedilmedi ise, Yönetimin ve Sicil Kurulu Başkanının işini yapmadığı veya üyelik için başvuranlardan çekindiği içindir.

Üyelik için başvuranların zaman geçirmeden klübe yazılı bir ihtar çekmeleri, yine bir cevap alamazlarsa Dernekler Masasına başvurmaları izlyecekleri tek yoldur.

Nedendir bilmiyorum !!! Başvuralı 3 ay geçmesine rağmen neden hala bir girişimde bulunmamanıza anlam veremiyorum. Az çok tüzüğü ve yapılması gerekenleri bildiğiniz halde neden bu kadar ağır davranıyorsunuz ?? 

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 11:47
Alıntı yapılan ŞaHiN

Tüzüğe göre, başvuruların 30 gün için sonuçlandırılması gerekiyor. Eğer şimdiye kadar herhangi bir ilerleme kaydedilmedi ise, Yönetimin ve Sicil Kurulu Başkanının işini yapmadığı veya üyelik için başvuranlardan çekindiği içindir.

Üyelik için başvuranların zaman geçirmeden klübe yazılı bir ihtar çekmeleri, yine bir cevap alamazlarsa Dernekler Masasına başvurmaları izlyecekleri tek yoldur.

Nedendir bilmiyorum !!! Başvuralı 3 ay geçmesine rağmen neden hala bir girişimde bulunmamanıza anlam veremiyorum. Az çok tüzüğü ve yapılması gerekenleri bildiğiniz halde neden bu kadar ağır davranıyorsunuz ?? 

Şahin bizde bundan sonra izlenmesi gereken yasal yolları biliyoruz...Fakat gel gör ki tamamen iyi niyetimizden kaynaklanan,kulübün içinde olduğu bu sıkıntılı süreçte Yönetimimizi daha fazla meşgul etmemek adına bekledik...Ama bekle bekle nereye kadar...Kulübümüze sahip çıkalım,üç beş kuruş katkı yapalım diyoruz ama malesef bu da anlamsız şekilde geciktiriliyor...Neden kulübümüze sahip çıkmamız engelleniyor..??
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 11:55

Bende 5 ay öncesi bir arkadaşım ile beraber üyelik başvurusunda bulunmuştum. Bu konuda birkaç kez kulübü aradık ancak yönetim kurulu toplanmadığı için konunun görüşülemediği cevabını aldık.

Tüzüğe göre 30 gün içerisinde başvuruların cevaplanması gerekiyor. Ancak ne hikmetse bu konu hep geçiştiriliyor, üyelik başvurusu yapanlar bu işten soğutuluyor. Kulübün mazisini, takımımızın futbolcularını, tesislerin yolunu bile bilmeyen birçok kişinin rahatça üye olabildiği bir camiaya bizler neden üye olamıyoruz? anlamak gerçekten güç.

Üyelik sürecinin yasal yollardan ve tüzükte belirtilen prosedürde -dernekler masasına başvurmaya gerek kalmadan-  işlemesini bekliyoruz. Bu işi çözebilecek, duyarlı bir yönetim kurulu üyesinden anlayış ve yardım bekliyoruz.

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 12:51
Alıntı yapılan matador

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil  

İmzanı beğendim abi.Wink
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 16:24
Kulübe üyelik için kogreden yaklaşık 1 ay önce AİDATIMI DA PEŞİN YATIRMAK SURETİYLE başvuruda bulundum.
Kongreden sonra değerlendirme yapılacak,yeni yönetim toplanıp karara bağlayacak,başkan gelecek,transfer bitecek,yöneticimiz avukat Bora Bey şehirdışından gelecek,salı günü yönetim kurulunda değerlendirme yapılacak,sıcaklar bitecek,yağmur düşecek,çimler sulanacak,çöpler dışarı çıkarılacak derken bugüne kadar geldik.
Yıllardır peşinde koştuğumuz,ekonomik olarakta rahat ettiğimiz bir dönemde üye olarak daha fazla içinde olmak,destek olmak istediğimiz kulübümüze kabul edilemedik.

Kimi nereye kabul etmiyorsunuz anlamadımki...

“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 16:58
Alıntı yapılan matador

Bende 5 ay öncesi bir arkadaşım ile beraber üyelik başvurusunda bulunmuştum. Bu konuda birkaç kez kulübü aradık ancak yönetim kurulu toplanmadığı için konunun görüşülemediği cevabını aldık.

Enteresan...
Yönetim kurulu toplanmamış demek.
Bunu söyleyenlere Ziya Paşa cevap versin o zaman "Sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın..."
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır