eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  123 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması
    Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:16

Başkanımızın Mesajı

Eskişehirspor şanlı tarihinde birçok başarıya imza atmış ve 12 yıldır Süper Lig özlemiyle yanıp tutuşmaktadır.Bu özlemi gidermek için Eskişehirspor Yönetim Kurulu elinden gelen her türlü fedakarlığı göstermektedir.3 sene 3 ilke hedefiyle başladığımız görevimizde hedeflerimizi tek tek yerine getiriyoruz.Hatta şampiyonluk hedefimizi 1 sene öne alarak bu sene gerçekleştirmek için başkandan,malzemecisine,futbolcudan,aşçısına kadar herkes can siparane çalışmaktadır.Ancak bilindiği üzere her futbol takımında inişli çıkışlı dönemler yaşanabilir ve futbol takımının en çok desteğe ihtiyacı olduğu dönem bu inişi yaşadığı dönemlerdir.

Son haftalarda alınan kötü sonuçlara ve son dört haftada kaybettiğimiz 10 puana rağmen Bankasya 1.Liginde liderle aramızda sadece üç puan fark vardır. Yani demek oluyor ki kalan 6 maçımızı en az kayıpla atlattığımız takdirde 12 yıllık Süper Lig özlemimiz sona erecektir. Ancak dün oynadığımız İstanbulspor karşılaşmasında hem maç esnasından hem maç bitimi taraftarlarımızın rakip futbolculara dahi söylenmeyecek küfürlü tezahüratta bulunması ve yaşanan tablo futbol kulübümüzün Başkanından, personeline, teknik kadrosundan, futbolcusuna kadar derinden yaralamıştır.

Unutmayalım ki 29 haftanın sonunda alınan 49 puanı bu ekip almıştır. Bu saatten sonra Süper Lig’e çıkma hedefinden hiçbir şekilde uzaklaşılmayacaktır. Hedefine devam eden bir takıma hele ki liderle arasında 3 puan fark varken dünyanın hiçbir ülkesinde hiçbir liginde kendi futbolcularına bu denli ağır hakaret ve küfür yapılmamıştır. Gerçek taraftar kötü gününde futbolcusunun yanında olmalı,iyi günde zaten herkes yanımızda olur.Gerçek taraftar böyle davranırsa kendi kendine yaralanır ve kendi ayağına çelme takar.

İstanbulspor maçında yaşadığımız bu olaylar takımımızın toparlanmasına yardımcı olmayacağı gibi daha da büyük bir travmanın içine sokmaktadır. Bu maçta puan kaybetmemize rağmen rakiplerimizde puan kaybediyor, ligimiz Süper Lig ayarında takım ve futbolcularla dolu, her hafta sürpriz sonuçlar yaşanıyor.Zirve mücadelesi son haftaya kadar devam edecek.Durum böyleyken takımımızı protesto etmek,Eskişehirspor’a yapılacak en büyük ihanettir.

Ayrıca bilindiği üzere Eskişehirspor diğer kulüpler gibi ne belediyenin takımı nede şirket takımıdır. Eskişehirspor gerçek Eskişehir’linin takımıdır.

Ben Eskişehirspor Yönetim Kurulu Başkanı olarak, futbol açısından düşüş yaşadığımız bu kötü günlerde camia,taraftar,basın,futbolcular,teknik kadromuz ve yönetim kurulu olarak kenetlenmemiz ve Samsunspor maçından başlayarak takımımızı damarlarımızda bulunan son damla kana kadar desteklememiz gerektiğine inanıyorum.

Nebi Hatipoğlu
Eskişehirspor Yönetim Kurulu Başkanı

31.03.2008
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:20

Şu ana kadar taraftarın verdiği destekten etkilenmemişler....

1965'ler derneğinin tam sayfa çağrısından da etkilenmemişler...
Maçtan önce yapılan 10 dk. suskunluktan da etkilenmemişler...
Fakat Küfüre gelince üzülmüşler.... 
Bende üzüldüm küfürlere ama o vakte kadar neden etkilenmemiş bu adamlar işte ona şaşırıyorum... 
Heralde tüm fatura biz TARAFTARLARA çıkacak gibi...Smile

Hayırlısı olsun bakalım...

Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:22
Hiçde iç açıcı bir açıklama değil bence.
Tesislerde değil,futbolcularla yanyana da yatsanız,bu işten birlik ve beraberlik asla çıkmayacaktır.
Ruhu gitmiş,posası kalmışlarla bu kadar oluyor.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:27
baskan dogru bir tavir takinmis...
bu davranis takima olumlu yansiyacaktir kanisindayim...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
esomer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı esomer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:27
bole bı acıklama beklenmez bı baskandan bu zamana kadar destek cıktıkta noldu ruh olmayınca futbolcularımızda kufur sonuna kadar hak ettıler hak etmedıler ise samsun macını alırlar gelırler ozrumuzu dılerız taraftar olarak yapılması gerekenı yaparız 80 yasında adamı aglatmaya hakkı yok bu artıst genclerın paralı genclerın adam cebındekı son 10 ytlsını maca verıp gelmıs yol parası yoktu yol parasını ben verdım yazıklar olsun ustune ustelık sınır edıyorsdunuz o macta o kufuru degıl daha gercekcısını hakettınız sayın futbolcular ve yonetım toparlanın yoska bu buyuk taraftar toparlatır lutfen uzmeyelım bırbırımızı
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:27
Hedefine devam eden bir takıma hele ki liderle arasında 3 puan fark varken dünyanın hiçbir ülkesinde hiçbir liginde kendi futbolcularına bu denli ağır hakaret ve küfür yapılmamıştır. Gerçek taraftar kötü gününde futbolcusunun yanında olmalı,iyi günde zaten herkes yanımızda olur.Gerçek taraftar böyle davranırsa kendi kendine yaralanır ve kendi ayağına çelme takar.

Küfürü tabiki yakıştıramadık hiç hoş değildi ama bunca yıllık tarihimizde de herkesin ağzına sakız olmamıştık bu kadar sn.başkanım.Küfürün suçlusu biziz kabul ediyorum yapılmaması gerekirdi,peki diğer olayların suçlusu kim,niye böyle olduk sn.başkanım? 
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:30
Arkadaşlar Eskişehirspor'umuzun resmi sitesinde soru-cevap kısmıda açılmıştır..Bu açıklamadan sonra Başkanımıza sormak istedikleriniz varsa... soru@eskisehirspor.org.tr  bu adresinden yapabilirsiniz...
İşte konu ile ilgili haber;
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:30

ben konuşulacak şeylerin olduğu ancak bu konuşmaların sezon sonuna kadar rafa kaldırılmasını canı gönülden istiyorum bu nedendendir ki başkan ın sayın HATİPOĞLUNUN konuşmasına katılıyorum artık önü arkası 6 hafta kaldı destekte bulunalım,şampiyon olalım....

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:31
Valla bravoClapsuçu futbolcularda ve kendilerinde bir nebze olsun aramadan,bütün kelimeleri özenle seçip,24 saatte böyle toparlamışlar;ne diyelim siz yolunuzu seçmişsiniz yönetim,3 ilkeye sahip çık aman bir şeyşer yapma.Reklam vs. gibi şeyler yap daha güzel olur,size yakışanı bu zaten.Bütün suçu taraftara yükleseydiniz daha iyi olurdu aslında bizde böyle yorumlar yapamazdık size,hep siz haklısınızya.Futbolcularını tebrik et,deplasmanda barcelona ile oynadığın şampiyonlar ligindeki maçtan bir puan çıkardığın için kutlama yapın,akın aleme;yakışır tosunlarımıza.Bakın bende özenle seçmeye çalıştım cümleleri ama 2dk sürdü ama saçma sapan ve bana göre hiçbir değeri olmayan bu açıklama 24 saat sonramı yapıldı.HELAL OLSUN,3 ilkeye devam...
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
aztek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

Akif
Yer: Ankara
  Alıntı aztek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 17:31
cek cak nıış muş boş geç yaaa. Sen önce takıma birçift laf söyle taraftara değil. Tabi gücünüz bu büyük taraftara yeter. Sergen'e Coşkun'a Emre'ye söz söyleyemezsiniz. Niye? Ben sebebini söyleyeyim. Dizginler senin elinde değil Başkan, dizginler kaşar futbolcuların elinde. Rakı masasında yarenlik yaptığın adama nasıl laf söyleyebileceksinki. Boş geç yaaa. Olan bize oluyor. Ülser, Kalp hastası, sinir hastası olduğumuzla kalıyoruz. Önce takımın kuağın çek. Bu taraftar tepkisini tabiki koyacak bundan gocunmayın. Çünkü çocuk çocuğunun rızkından kesip deplasman iç saha demiyor arkanızdan geliyor. Hiç gocunmayın Önce kendi önünüzdeki çöplüğü temizleyin.
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır