eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pankart Hazırlayalım

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Pankart Hazırlayalım
    Tarih: 21/Oca/2008 saat 18:26
ARkadaşlar bilmiyorum açtırırlar mı ama Malatya maçında hakemlerle ve tff ilgili pankart hazırlayalım.Yaratıcı fikirleri olan varsa yazsın buraya beğendiğimizi yaptıralım.Malatya maçında asalım.Büyük ihtimal D smart ta verecek maçı derdimizi bütün türkiye anlamış olur.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 18:54
ordu ve sakarya maçlarına iyi bir pankart hazırlamamız lazım
tezahürat out
pankart in :)
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:05

yabancı hakem istiyoruz

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:10
Sevgili gençler siz bilirsiniz ama şu aşamada ESES imize zarar verecek girişimlerde bulunmayalım derim Çünki bu liğ bu hakemlerle bitecek astığımız hakem alehtarı pankartları hakemlerde okuyacak iyi niyetli hakemleri bile olumsuz etkileyebiliriz.Biliyorum hepimiz öfkeliyiz ama EN KUVVETLİ KİŞİ ÖFKESİNİ YENENDİR. TEK BÜYÜK ESES Angry
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:10
bence pankart hazırlayacağımıza bir hesap açtıralımda branda parası topluyalım bunu dalga olsun diyede söylemiyorum çünkü 2 senedir bu saha ne yazıkki kara ,buza ,yağmura ve  sonrasındada çamura mahkum ediliyor ama yönetim hala uyuyor trilyonlar harcanıp teknik kapasitesi yüksek iyi kadro kuruluyor ama bir 20 milyarlık branda alınmıyor yazık yazık çok yazık buz gibi 2 puan uçtu gitti dün özellikle türkiyede oynanan bütün maçları takip ettim sahalara baktımda herhalde birtek kar eskişehire yağmış
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:17
Hakemler için pankart yaptırmak doğru değil bizim gibi büyük bir camia ya büyük taraftara da yakışmaz ama rakipler için veya kendi takımımız için hazırlanabilir.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Yazar

fikri
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:33
Yukarı
Yazar

fikri
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:34
aklıma gelen ilk fikir  çok basit oldu ama SmileSmile
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:45
pankart tribunlerin sessiz dilidir yok ona yapilmasin yok buna yapilsin fikri yanlis pankart herkese hitaben yaptirilabilir keske her konuda duyarli olup bunlari bi sekilde ifade edebilsek biz Eskisehirspor taraftari olarak bu konuda biraz pasifiz maalesef konu acmakla Ozgur kardesim iyi dusunmus aklima geleni yazayim "Ordunun dereleri,stajerdir dudukleri" 
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 19:54
"Puanlarımızı Çalanlara İNAT , yinede ŞAMPİYON olacağız"  benim aklıma bu yazı geldi...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır