eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 7.HAFTA ADS - ESKİSEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1.LİG 7.HAFTA ADS - ESKİSEHİRSPOR
    Tarih: 28/Eyl/2018 saat 16:50
Pazar 18.30

Deplasman da kaybetme serimiz devam eder muhtemelen. Yalnız bizim tribünden 200 civarı bilet satılmış ki bu sayı bizim gibi bi tribüne eksi yazar bana göre. En azımdan 400-500 kisi oluruz diye tahmin ediyodum.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2018 saat 17:20
bu maçta puan beklemek haksızlık olur ama bir puan getirirlerse olayın boyutu değişir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2018 saat 19:42
Adana Demirspor'un tüm maçlarını izledim. Aldıkları puan güzel ama iyi oynamıyorlar. Erken gol yersek farka giderler ama Pote'yi kitleyip bireysel hata yapmazsak benim umudum var. Gazişehir maçında daha çok endişeliydim. Bu arada Kage Altınordu maçında çift sarıdan kırmızı gördü. Cezalı mı yoksa cezasını kupa maçında mı çekti ?
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 00:01
1 puan mükemmel olur artık onlar genç değil bu armanın sahipleri. Yavaş yavas deplasman da ne oynadığını bilen yediği golden sonra dağılmayan olgun bir futbol bekliyorum. Umarım bu formanın ağırlığını bilerek oynarız keza deplasman karnemiz oldukça vasat
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 12:38
Alıntı yapılan grezores

Adana Demirspor'un tüm maçlarını izledim. Aldıkları puan güzel ama iyi oynamıyorlar. Erken gol yersek farka giderler ama Pote'yi kitleyip bireysel hata yapmazsak benim umudum var. Gazişehir maçında daha çok endişeliydim. Bu arada Kage Altınordu maçında çift sarıdan kırmızı gördü. Cezalı mı yoksa cezasını kupa maçında mı çekti ?

ligte görülen kartın cezası ligte kupada görülenin kupada geçerli
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Mahmut Han Liste gör
Yazar

Alpay
  Alıntı Mahmut Han Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 13:46
Alacağımız anlaştığımız görüştüğümüz hangi oyu cu varsa her türlü pisliği yaptılar
Biz bu kulübe kardeşimiz canımız diyoruz

Kendimizden başka dostumuz yok
Trabzonspor a.gucu bursa ne ise ads onfan kalır gelir yok
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 15:15
Alıntı yapılan Mahmut Han

Alacağımız anlaştığımız görüştüğümüz hangi oyu cu varsa her türlü pisliği yaptılar
Biz bu kulübe kardeşimiz canımız diyoruz

Kendimizden başka dostumuz yok
Trabzonspor a.gucu bursa ne ise ads onfan kalır gelir yok

hele geçen sene 5 5 diye bagirdilar bırakın bu kardes muhabbetini hiç gerek yok bir puan bekliyorum ben inşallah alırız
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 17:27
Alıntı yapılan grezores

Çift sarı karttan görülen kırmızı kart, kartın uygulandığı ligi ilgilendiriyor.. Fakat direkt görülen kırmızı kart, sportmenliğe aykırı hareket olarak adlandırılıp oyuncunun TFF’ye ait tüm organizasyonlarında cezalandırılmasına sebep oluyor..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 19:23
Yönetimin amacı sessizce cenazeyi kaldırmak ise ligden onurluca çekilelim.Ondan bundan fark yiyip başkalarına moral olmayalım.Mazimizle anılalım.Yok bir amacımız varsa neden bu ilgisizlik şehir olarak ölü gibiyiz...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2018 saat 20:39
Bu maçtan puan beklentim yok ama cuma günü oynayacağımız Hatay maçı çok önemli, 3 puan alabiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır