eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Leyla ile Mecnun'u kaldırdılar

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
demaq Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğit
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı demaq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Leyla ile Mecnun'u kaldırdılar
    Tarih: 21/Ağu/2013 saat 11:48
Yukardan gelen emirle kaldırıldı.Tek izlediğim diziydi pazartesimizi hayata baglıyordu.Sözde reytingler düşmüş.Ama internette yapılan ankettlerde en çok izlenen dizi
Sevgi Eylem Gerektirir
Yukarı
Dorylaion2626 Liste gör
Yazar

Yiğit Efe Han
  Alıntı Dorylaion2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 11:53
Her yasak,kendi isyancısını yaratır.
Elinde çekiç olan herşeyi çivi olarak görür. uLTRas LİBERİ
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 11:54
Gerçekten kaliteli bir diziydi.. Saçmalık kaldırılması..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 12:14
Bildiğim kadarıyla dizide ki bazı oyuncuların ''gezi parkı'' eylemlerine destek verdiği için ve bunun yukarıdaki bazı kişilerin hoşuna gitmediği için kaldırtıldı.
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 12:22
12 senedir yapılan baskılar, saçma sapan nedenlerle içeri atılan insanlar, son olarak Gezi Parkına katılan herkesin fişlenip çeşit çeşit baskı unsurları...

Yapmaya devam etsinler, Gezi Parkı sadece görünen kısımdı,başlangıçtı, öyle bir tokat gelecekki bunlara anlayacaklar anyayı konyayı..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 13:19
Samimi olmak gerekirse ben dinciyim, Akp'nin yaptiklarina reform diyorum ve bu reformlarini da kismi olarak benimsiyor ve destekliyorum ancak mesele "ifade özgürlügüne" gelince bu konuda kaygilarim var.
Ben Ismail abi'yi seviyorum kardeşim ve her hafta görmek istiyorum; Serkan Keskin'in yaptigi seylerden neden Ismail abi sorumlu olsun?!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 13:52
Alıntı yapılan Starsky

Samimi olmak gerekirse ben dinciyim, Akp'nin yaptiklarina reform diyorum ve bu reformlarini da kismi olarak benimsiyor ve destekliyorum ancak mesele "ifade özgürlügüne" gelince bu konuda kaygilarim var.
Ben Ismail abi'yi seviyorum kardeşim ve her hafta görmek istiyorum; Serkan Keskin'in yaptigi seylerden neden Ismail abi sorumlu olsun?!

Atalarımızın dediği gibi demekki uzaktan davulun sesi hoş geliyormuş. Sevgili kardeşim ben dinciyim demişsin. Ne demekse. Dindarım diyeceksen hepimiz dindarız.  İbadet, dindarlık sadece akp.lilere has bir şey değilki. Başka partileri tutanlarda dindar olabilir.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
Yer: Eskişehir
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 14:12
Elbet sende kaldırılacaksın Erdoğan
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 14:14
IMDb de en iyi 4. diziymiş
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 14:18
hey allahım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır