eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  123 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
    Tarih: 19/Ağu/2013 saat 13:02
Açan olmamış galba aradım ama bulamadım.

Nefer bu sezon ne yapmayı düşünüyor.Bursa gibi önemli bir maçta Neferin en az yarısının boş olması geçen sene Nefer için yapılan söylemlerin doğru olduğunu mu çıkartıyor.Geçen sene kombine 100 liraydı(Bir iş adamı kombinelerin yarı fiyatını ödemiş denildi) aklıma şu soru geliyor yoksa iş adamı olayı falan uydurmaca eski yönetimle yapılan bir anlaşmamıydı bu sene neden daha ilk maçta üstelik bursa ile oynuyoruz tribünün yarısı boş.Aklıma bu sorular geliyor.
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 13:08
Herkes geçen sene anladı kimin ne olduğunu. Bu sene de kanıtlıyor HÜ denen şahsın gitmesinin ardından neferin durumunu. Eğer 240 TL diye gelmiyorlarsa hiç gelmesinler!. Koca Nefer 240 lira kombine alamıyorsa gülerim!.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 13:13
Her şey çok iyi güzelde birde şu tribünde birlik beraberlik sağlansa herkes ayrı telden çalmaya devam ediyor , taraftarı ateşleyecek yeni besteler olsa yani çok zor olmamalı bunlar aynı şeyi söyleye söyleye taraftarlar arasındada kopukluklar olmaya başlıyor kimi susuyor oturuyor kimi bıkıyor kimi yoruluyor bırakıyor buna bi çare çözüm bulunmalı. Valla ne yalan söyliyim dün bursa bizden daha iyi tribün yaptı..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 13:16
Geçen sene neler yaşandığı falan umurumda değil.

Bildiğim bir şey varsa oda nefersiz bir tribünün vurmalı çalgıları olmayan bir orkestra gibi olması.

Hepimiz gördük işte nefer olmadan tezahürat olmuyor.   

Daha ligin henüz başı ve bu soruna acilen bir çözüm üretilmeli. Ve bu çözümde bedava biletten geçmemeli.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 13:26
Tribünler vasatın altıydı. Eğer puan kaybetseydik burada şuan çok eleştirirdik. Neferin içinde neler oluyor bilmiyorum da ilk yarı oturdular mı ne yaptılar anlayamadım. Neferde bulunan biri anlatırsa iyi olur merak ettim.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 13:28
Dün taraftar olarak durum pek iç açıcı değildi.İlk maç olması,Bursa ile oynuyor olmamız,yeni yönetim,yeni hoca vb. etkenlerin verdiği heyecan ile ben maçın kapalı gişe oynanacağını ve atmosferin herkesi büyüleyebileceğini düşünmüştüm ama bazı konularda yanılmışım.Doluluk oranı biraz olsun iyi ama maça etkimiz çok çok azdı genelde Bursaspor taraftarının ses olarak üstünlüğü vardı ama bu üstünlüğün en büyük nedeni tribünün kapalı olması ve deplasmana gelen taraftarın takımı ateşlemeye geldiğini biliyoruz normal karşıladım şaşırmadım.Yalnız takıma desteğe geldiği zaman çoğu kişi sesini çıkarmıyor ama küfüre ve ay ayol gibi Bursaspor'u tahrik edecek tezahüratlara geldiği zaman stad inliyor.Tabiki rakip taraftarla uğraşılır ama sen önce kendi takımını ateşle ondan sonra zaten gerek bile kalmaz rakiple uğraşmaya,aklına bile gelmez.Herkesin merak ettiği konu şuan Nefer tribünün dünkü durumu acaba büyük boşlukların olması,desteğin çok az olması,sanki açık tribüne trip atar gibi bir durumun olması nedendir?Açıklanırsa herkes için iyi olacaktır çünkü bu sene taraftarın birlik ve beraberliğinin hat safhada olması beklenirken bu durum şaşırttı.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 14:13
Neferin ne olduğu cok net ortaya çıktı.Sezonun ilk maçı,rakip bursa neferin yarısı boş.inşallah böyle devam eder.helal olsun başkana.karşılıklı iki tezahürat yapacağız diye bedavacılar dolusmasın tribüne.biz de bağırıyoruz ama bedava girmiyoruz.biz enayi miyiz ?bedava bilete hayır.bir de artık harbiden adam gibi beste lazım.o kadar bekliyoruz bir beste giriyorlar tam komedi.mac boyu bursaya küfür falan.hep aynı şeyler.açıkta potansiyel var aslında ama amigo diye gecinenler tam facia olunca böyle bir tribün cıkıyor ortaya.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 14:41
Nefer koca bi hiçti... Ne olduklarını anladı işte herkes... (dün maçta orada olanlar hariç) demek ki neymiş onlarda EsEs sevgisi falan yokmuş... Dün ben akşam 6.30 da Balıkesir ayvalıktan Eskişehir'e geldim ve hemen formamı kapıp stada koştum ama nefer bomboştu... Açığa gelince ise bence açıkta 2-3 grup vardı ve farklı beste söylediklerinde çok kötü oldu ,bu arada altesten de öyle çok ses çıkmadı ve altes liderinin işi bitmiş idaresi sıfır ve şak şakla bu işler olmaz ,açığın söyleyebileceği avazı çıkacağı kadar bağırabileceği besteleri söyler açık...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 14:47
Tezahürat açısından bakarsak...
Açığımız klasik son zaman açığı vasat...
Kapalı sessiz...
VİP Golden sonra 3-5 bağırdık...
Kısaca kötüyüz...
Ta ki yeni stad bitene kadar...
Bursa gole kadar 1sn susmadı, besteden besteye geçişleri güzeldi...
Biz yendik onlar bağırdı...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:12
Neferi dün ne olduğunu herkes görmüştür herhalde bedava bilet inmeyince nasılda tribünün yarısı boştu birde tavır aldılar herhalde hiç bağırmadılar

Helal olsun mesut başkana
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır