eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dövme

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Dövme
    Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:07
Dövme ile ilgili sorulacak sorular ve resimler koymak isteyenler bu başlığı kullanabilir.Ben geçici dövme yaptırmak istiyorum.Birkaç şey soracağım.Eskişehirspor armalı sade bir dövme yaptırmak istiyorum.Kaç liraya mal olur?Ve yaş 16 sorun çıkarmı yaş ile ilgili?Ne kadar kalır?
Eskişehirspor ile ilgili dövmeler bunlar internetten buldum.

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:17
Onur, gençlerin dövme dediği insanın yaşamından silemeyeceği,
hiç bir zaman pişmanlık duymayacağı bir görüntüyü derisine kazıtmasıdır.
Bu işte öncelik kime ya da neye tanınır bilemem ama, ben CHE yi tercih ederdim.
Fenerlilerden araklanmış bu derler diye yazmak istemesem bile, ES ES ES CHE CHE CHE....
# Direnmüdavim....

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:17
benimde sorum olacaktı , Dövme günah diyorlar
ama geçen Sahurda Kanal D' de bir program yapıyorlar orda bir Hoca var, aynı soru orda soruldu hayır günah değil dedi çünkü teninin altına giriyor üstüne değil gibi birşeyler söyledi, Şimdi benim kafam karıştı günah mıdır değil midir ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:21
Hüsnü amca benim hiçbir zaman pişman olmayacağım bir görüntü Eskişehirspor armasıdır Mert abi dövme mekruhtur.Yani Allah'ın yapılmasını istemediği davranış.Ama günah değildir.Dövme tenin altına girdiği için gusül abdestinede bir zarar dokunmaz.Ama ben hala cevabımı alamadım yok mu bilen geçici fiyatını veya ne kadar olduğunu?
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:28
Alıntı yapılan Bidon26

benimde sorum olacaktı , Dövme günah diyorlar
ama geçen Sahurda Kanal D' de bir program yapıyorlar orda bir Hoca var, aynı soru orda soruldu hayır günah değil dedi çünkü teninin altına giriyor üstüne değil gibi birşeyler söyledi, Şimdi benim kafam karıştı günah mıdır değil midir ?

Geçiçi dövme günah onu çok iyi biliyorum. Çünkü su ile derinin teması kesiliyor. Bir nevi cünup gezmiş oluyorsun yani o yüzden günah. Kalıcı dövmede ise olay daha farklı. Ondan bahsedildiği gibi derinin altına su geçmiyor olayı filan yok. Cünup gezme gibi bir olay olmuyor yani anlayacağın. Fakat Allah'ın sana vermiş olduğu bedeni beğenmeyip farklı şekiller çizdirdiğin için o da günah. Keyfi yapılan estetik de günah. Ben olayı bu şekilde biliyorum. Yanlışım varsa düzeltsinler.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:42
Onur yaptıracağın dövme şeklinin boyutu ve karmaşıklığına göre değişiyor fiyat.
4 sene öncesinde 7cm'lik birşeye 15tl vermiştim. Şuan nerden baksan ufacık birşeye en aşağı 20lira isterler heralde. Tavsiyem kendin yapman. Hint kınası,yağlı kağıt vs. taş çatlasın 5liraya patlar sana.
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 18:48
Peygamber efendimiz tarafından yasaklanmıştır Aptest bozmaz ama haram olarak yasaklanmıştır Allahın verdigi bedeni degiştirmek tir gerekce ise
Şayet müslümansak Yasaklardan kacınalım Nasıl Domuz etti yasaklandıysa buda yasaktır

Genclerimize sacma sapan şeyler özendirmeyelim Günahsa günahtır haramsa haramdır

O Kolu kes at

Allhın Huzuruna Öyle Gideceksin

Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 19:07
Geçici dövmeler genellikle 1 ay falan kalıcı oluyor.ve sadece siyah renkde oluyor. benim bilidğim böyle
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 19:46
Yücel abi geçici de kurtarmaz mı
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 19:49
Alıntı yapılan onurnefer

Yücel abi geçici de kurtarmaz mı
Buna karar vermek Yücel abinin elinde değil
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır