eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yerli & Yabancı Diziler

Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yerli & Yabancı Diziler
    Tarih: 18/Ağu/2011 saat 12:41
Bu bölümde yabancı dizilerle ilgili paylaşımlarımızı yorumlarımızı yapalım.

Öncelikle size bi kaç dizi tavsiye edeceğim.

Lost
Chuck
Game of thrones
Ghost whisperer
Dexter
How i met your mother

Lost hakkındaki "saçma" yorumları hakkında kendinizi tamamen arındırın bence. Her ne kadar bazı kısımları saçmada gelse dizinin sonuna doğru hepsi açıklanıyor. (ve nedense bu dizi birkaç sene içinde tekrar başlayacakmış gibi bir his var.)

Chuck ajanlı filmleri sevenler mutlaka izlemeli. Yeni sezonunu merakla bekliyorum.

Game of Thrones'un açık sahneleri çok o yüzden pek aile ortamında izlenecek bir dizi değil. Fakat dizinin kurgusu mükemmel. Hiç beklemediğiniz kişiler bile ölüyor. Çok entresan bir o kadar güzel dizi. Özellikle ilk sezonun son 3 bölümünde kendinizi küfür etmekten alı koyamıyorsunuz. Ve yeni sezonunu en çok beklediğim dizi diyebilirim.

Ghost of whisperer paranormal bir dizi. İlgimi çektiği için beni ekran başında saatler geçirmeme mahkum etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Dexter ailemizin seri katili daha ne denebilir ki muhteşem bir dizi.

How i met your mother kendi konusunda dünyanın en iyi dizisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Esprilere yaklaşımları farklı olduğundan başta gülmeyebilirsiniz. Fakat alıştığınızda bırakamayacağınız bir dizi.
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 12:43
Game of thrones da joffrey e çok kılım. Umarım arya indirir onu tahttan.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 13:20
Flashforward iyi dizi...
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 13:23
Dr.House yazmamışsın listeye olmadı şimdiSmile bunların dışında bende tavsiiye ediyim
Breaking Bad-İnanılmaz bir konusu var İyi bir insanın şartlar gereği nerden nereye geldiği:)
True Blad -çok iyi bir gerilim dizisi
Californication-Bir yazarı hayatını anlatıyor +18 sürekli seks dönüyor dizide çünkü
Prison Break- izlemiyen varmı bilmiyorum ama ilk sezonu hayatımda izlediğim en iyi sezondu deliriceksiniz:)

Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 13:26
The Entourage
How I Met Your Mother
Two and a Half Men
The Big Bang Theory
True Blood
Californication
House M.D.
The Tudors
Chuck
Spartacus
The Walking Dead
Game of Thrones
Shameless 
Bunlar da benim şimdiye kadar izlediğim yabancı diziler . Bence aralarında en güzeli Californication. Hank Moody adındaki bir yazarın hayatını anlatan ve şuanda 5.sezonunda olan dizi
Yukarı
stark26 Liste gör
Yazar

İsmail B.
Yer: ine göre değişr
  Alıntı stark26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 13:27

bir kaç öneride bende

Komedi : The big bang theory - How I met your mother - blue mountain state - modern family

Dram-Macera-Gizem : Lost - Prison break - Shameless - Dexter - Fringe - The walking dead -Game of Thrones - Supernatural - Misfits

Tarihi-Savaş : The pasific - Camelot - Spartacus

Ne zaman gelecek o büyük gece ?
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 13:27
How I Met Your Mother
Dexter
Spartacus
Lost
Prison Break
Heroes
Flashforward

daha önce izlediğim ve hala izlemekte olduğum dizilerden bazıları. Öncelikle How I Met Your Mother konu olarak çok özgün ve oldukça eğlendirici, bölümler 20 dakika olmasına rağmen izledikten sonra çok daha çok daha uzunmıuş hissine kapılıyorsunuz. Şuan 6 sezon var takip ettiğim kadarıyla, izlemeyenler için sırf Barney Stinson karakterini tanımaları için bile tavsiye ederim Big%20smile

Dexter'ın hikayesi de oldukça güzel. Asıl mesleği polis merkezinde kan analizcisi olan arkadaşımız ek iş olarak seri katillik yapıyor, yeni başlayanlar için ilk bölümler biraz sıkıcı gelebilir ama alıştıktan sonra bırakamıyorsunuz. Yeni sezon için beklemedeyiz. Smile

Spartacus 2 sezondan oluşuyor, ilk sezon hikayesi çok sağlamdı ve ikinci sezon için geriye dönüş yapacaklarını duyduğumda pek bir beklentim yoktu ama ikinci sezonu daha da güzeldi sanki. Tavsiye olarak Cnbc-e den izlemek yerine bir yerlerden bulup eksiksiz izlemenizi öneririrm Big%20smile Takip ettiğim kadarıyla çok fazla sahneyi kesiyorlar tv'de.

Heroes'un bitip bitmediği konusunda bir bilgim yok ama yarıda bırakmak zorunda kaldım, hikayesi fena değildi sanki, uzun soluklu dizi arayanlar göz atabilirler.

Flashforward'ın hikayesi de çok güzeldi ama çok büyük bütçe harcadıkları için ve bu harcamanın karşılığını reyting olarak alamadıkları için ilk sezonda bitirdiler, yazık oldu.Big%20smile

Prison ve Lost hakkında yazmaya gerek yok sanırım, ama gördüğüm kadarıyla özellikle Lost konusunda büyük önyargı var yada herkes izlediği için tepki gösterip ben izlemem diye inat edenler var, bence gerek yok böyle bir tepkiye Big%20smile İzlemeyenler bence bir an önce izlesinler.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 14:03

"How I Met Your Mother" ve benzeri birçok dizinin esinlenme kaynağı olan "Friends"i unutmamak gerekir. Çekimlerine 10 yıl devam edilmesi de kalitesinin bir göstergesi olarak algılanabilir.

Bir de Friends'in bitiminden sonra Matt LeBlanc'in devam ettirdiği "Joey" dizisi de hiç fena değildi.

Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 15:28
prison break tek geçerim...
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 15:49
Supernatural'ı kimse önermemiş ama gerçekten çok kaliteli bir dizi..Hele 4.sezondan sonra diziye tam anlamıyla bağımlı oluyosunuz tavsiye ederim.. Diğerlerini zaten herkes söylemiş.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır