eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Google+

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Online Durum: Offline
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Google+
    Tarih: 05/Tem/2011 saat 02:01
Google'nin tasarladığı yeni sosyal paylaşım sitesi

bende yeni katılabildim siteye

Facebook'a çok benziyor şimdilik bana çok karışık geldi ama facebooktan daha gelişmiş durumda
aynı facebooktaki gibi durum güncelleme, video paylaşma, fotoğraf-albüm paylaşma var

artı özellik olarak
sohbet alanı gelişmiş görüntülü konuşma felan var (daha fazla özellik vardır ama şimdilik gözlemlediğim bu :))

google+ beta sürümünde olduğu için hatta beta bile olmayacak kadar eksik sanırım veya ben daha keşfedemedim bu yüzden üyelik, davetiye sistemiyle çalışıyor. ama beta sürümünden çıkıldığında herkese açık olcak yani davetiye sistemi kaldırılcak direk üye olunabilcek

gmail sahipleri üye olabiliyor bununda getirdiği avantaj hem maillerinize bakabiliyor hemde google+ da gezinebiliyorsunuz(çok resmi oldu ama..     )

Google+

şu anda kayıtlıyım siteye gmail adresinizi özel mesaj olarak bırakırsanız davet göndermeyi keşfettiğimde mesaj atanlara davetiye gönderirim.
KaanOZTRK
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 09:48
Şu an için sadece 1 kişi davet edebiliyorsun diye biliyorum.
Ben de kayıt olayım dedim, biz size açıldığında haber vereceğiz diye bir ön kayıt aldılar.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 11:17
özelden gmail atan abilerime kardeşlerime davetiye göndermeyi becerdim sanırım
KaanOZTRK
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:28
Aşırı ilgi olduğu için Google davetiye sistemini kilitlemiş.

http://www.stargundem.com/teknoloji-bilim/1203966-google-plus-davetiye-sistemi-ne-zaman-acilacak.html
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:38
Şu an bir problem gözükmüyor.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:48
Alıntı yapılan Curva_Eses

Şu an bir problem gözükmüyor.

Şuan siteyi kullanabiliyor musunuz?
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:56
Serkan abi, şu an bi sorun yok. bende dün kayıt oldum ama biraz karışık şimdilik face kadar iyi değil

ayrıyetten isteyenlere davet gönderdim davet gönderince mail gelmiyor. Gmail'e giriş yapıyorsunuz daha sonra plus.google.com'a giriyorsunuz eğer sağ tarafta ad soyad felan soruyorsa davet gelmiştir formu doldurup katılaibliyorsunuz.
KaanOZTRK
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:06
Kendi Gmail hesabıma giriş yaptıktan sonra Google Plus'a gidiyorum, giriş yapamıyorum. Sadece beni haberdar et sekmesine tıklayıp, e-posta adresimi bıraktım. Eğer davetiye hakkın var ise bana da yollarm mısın?
Yukarı
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:13
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Kendi Gmail hesabıma giriş yaptıktan sonra Google Plus'a gidiyorum, giriş yapamıyorum. Sadece beni haberdar et sekmesine tıklayıp, e-posta adresimi bıraktım. Eğer davetiye hakkın var ise bana da yollarm mısın?
aynen........davetiye yollama durumu olan arkadaşlar, bi omuz atarsınız artık :)
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:34
Alıntı yapılan Cumhuriyet

<font size="2" face="Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif">Kendi Gmail hesabıma giriş yaptıktan sonra Google Plus'a gidiyorum, giriş yapamıyorum. Sadece beni haberdar et sekmesine tıklayıp, e-posta adresimi bıraktım. Eğer davetiye hakkın var ise bana da yollarm mısın?

serkan abi özelden gmail adresini bırakırsan yollarım davetiye
KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır