eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdülaziz Solmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  123 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Abdülaziz Solmaz
    Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:24
Yeni transferimiz Abdülaziz solmaz Eskişehirsporumuza hayırlı uğurlu olsun...

Geçen sene Samsunspor formasıyla ligte ve Türkiye kupasında toplam 30 maça çıkan Abdülaziz 1417 dakika görev aldı... İkisi Türkiye kupasında olmak üzere toplam 4 golü ve 4 asisti var...

Bu sene Veysel Sarı ile birlikte A2 milli olan 22 yaşındaki futbolcumuz, ayrıca kendi taraftar sitelerinde %41 ile en başarılı oyuncu seçilmiş...

2010-2011 sezonunda Bank asyada yılın futbolcusu seçilen oyuncumuza formamızı başarıyla terletmesi dileğiyle hoşgeldin diyoruz...

Kaynak:http://www.facebook.com/abdulazizsolmazofficial

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:28
sevindim, umutluyum ve ES ES'imi seviyor, ES ES'imi seven herkesi seviyorum uleynnnn....
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:31
Kendisi Twitter sayfasından da duyurdu transferi. (http://twitter.com/#!/AbdulazizSolmaz)

Abdülaziz yanılmıyorsam geçen sezon Bank Asya'da yılın futbolcusu seçildi. Bu sezonun ilk yarısında oldukça başarılı maçlar çıkarttı ama 2.yarıda formayı kaybetti. Murat Yıldırım ve Ufukhan Bayraktar daha çok şans buldu. Samsunspor'un şaha kalktığı maçlarda o genelde yedekti. Başarılı bir sezon geçirdiği söylenebilir. Çok fazla umutlu olmamak lazım bu transferden ama iyi bir alternatif olacaktır orası kesin. 22 yaşında, iki kanatta da oynayabiliyor, maliyeti yok, en önemlisi A2 Milli. Orada sergileyeceği performansla her zaman piyasası olacaktır.

Hayırlı olsun, umarım uzun yıllar formamıza hizmet eder. Hoşgeldin Abdülaziz...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:33
^^ Bank Asyada değil kendi Taraftarı Yılın futbolcusu seçti, benim bildiğim böyle
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:35
Bank Asya 1. Lig'de yılın futbolcusu seçildiğine göre kumaşının iyi olduğu belli, umarım takıma uyum sağlayıp başarılı olur.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:40
Alıntı yapılan Twenty6_nl

^^ Bank Asyada değil kendi Taraftarı Yılın futbolcusu seçti, benim bildiğim böyle

Hem kendi taraftarları hem de özel bir dergi bank asyada yılın oyuncusu seçmiş adamı...

İlgili haber ve link:

Samsunspor'lu Abdulaziz Solmaz (22) bir özel dergi tarafından yapılan ankette yılın futbolcusu seçildi. Genç futbolcu bu sezon gösterdiği başarılı perfomansla Samsunspor'un Süper Lig'e çıkmasına büyük katkı sağladı.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bank-asyada-yilin-futbolcusu/news/anzeigen_63555.html
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:50
http://www.facebook.com/video/video.php?v=2102139670084&oid=201620279870641&comments

Milli takımda attığı gol...

Yetenekli bir futbolcu... Erkan Kadar teknik değil ama Erkandan daha yırtıcı Serdar'ın teknik versiyonu...
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:51
hayırlı olsun ..şeytanın bacağını kırdık sonunda.. inşallah kamp dönemine kadar yetişir tüm transferler..
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:52
Samsunluların bir bölümü övüyor bir bölümü iyiki gitti diyor şahsen çok umutlu değilim bu transferden umarım yanılırımda çok faydalı olur . Kadro derinliği için yapılmış bir transfer oldu bu . Sol açığa üst düzey bir oyuncu alırız umarım hep devşirme sol kanatlarla oynuyoruz bu da verim sağlamıyor .
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 01:59
Hayırlı olsun..Geçmişi ve performansı çok da alaka etmiyor beni esesimde ne yapacağı ne yapmaya çalıştığı önemli zaman göstersin.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır