eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Ne Zaman KA-PA-NA-CAK.!

Cevapla Cevapla Sayfa  123 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Açık Ne Zaman KA-PA-NA-CAK.!
    Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:31

Sevgili Arkadaşlar...

Hatırlarsanız sezon açılışında bazı sözlerin tahahhüdü verilmişti...Fakat üzerinden zaman geçmesine rağmen hala en ufak bir adım atılmadı...Oysa soğuk günler geride kaldı,şimdi de güneşli günler başladı...
Kışın yağmurda,çamurda takımı üstü açık ve akustiği en kötü olan stadımızda bundan sonra güneşin altında maç seyretmeye devam edeceğiz...Verilen sözler tutulur mu? Yoksa bunu kulüp kendi imkanları ile yapar mı bilemem ama artık susma zamanı geçmiş,bana göre tepki gösterme zamanları başlamıştır...

Bundan sonra pankartla mı olur..? Yoksa sesli tepkilerle mi olur ama sesimizi duyurmanın,verilen sözlerin yerine getirilmesini istemenin,yok sözler tutulmayacaksa bunun başka şekilde yapılması için hepimizi tek birlik olmaya davet ediyorum...

Ve diyorum ki;

Açığın Üstü Ne Zaman KA-PA-NA-CAK..!

Bunun için önerisi olan,fikri olan arkadaşlar lütfen bu topicte tartışalım ve ortak bir karara varalım...İnsan gibi maç seyretmek bizlerinde hakkıdır...Özellikle Gruplarımızdan olan Kızılcıklı-Nefer'den bunu önemle rica ediyorum...Güneşin altında veya yağmurda açık tribünde olan insanların hangi şartlarda maç seyrettiğini,eğer açıkta maç izlememişseniz tam anlamıyla anlayamasınız...Bu nedenle açığı yalnız bırakmayınız...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:38
Şayet 2016'yı ülkemiz alırsa açığın üstünün kapanması bana anlamsız geliyor. Zira inşaat mayıs ayında başlayacak ve 2 sene içinde stad bitirilecek. Bu yaklaşık 2 sezona tekabül eder. Bunca sezondur katlandık 2 sezon daha katlanırız. Açığın üstünün kapanması için harcanacak para 2 yıl sonra yıkılacak bir stad için gereksiz harcanacak paradır. Ülkemiz bu kadar zengin bir ülke değil, bu parayla en azından 2 tane ilköğretim okulu yapılır orta ölçekli.

Ha 2016'yı alamazsak, stad işi yalan olursa sadece açığın üstünün kapanması değil, kale arkalarının yapılması da bir ihtiyaçtır. İkisi birlikte düşünülmelidir. Üstlere oynayan bir Eskişehirspor için bu stadın kapasitesi yetmez.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:43
Bildiğim kadarıyla Sivas maçını oynadıktan sonra çalışmalar başlayacak. Zemin de sıfırdan yapılacak ve açığın üstü kapanacak. En azından böyle konuşulmuştu. Şimdi değişme varmıdır bilemem.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:46

Neden kapansın ki ?

Kapanması için ne yapıyoruz ? Yazılı bir şeyimiz var mı,tribünde protestomuz var mı ? Onları titretecek şekilde "akıllı olun" diyebiliyor muyuz ?

Hayır diyemiyoruz.Çünkü bir kuzudan gram farkımız yok.Her şeye boyun eğiyoruz.Böyle giderse eğmeye de devam edeceğiz..
Nefer
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:48
büyükerşenin keyfini bekliyoruz kapanması için.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:48
Mayıs ayı bekleniyor kanımca. 2016 Avrupa Şampiyonası adaylığımız kesinleşirse proje askıya alınır gibi. Banner'ın da dediği gibi 2 sezon için onca para vermeye gerek yok.
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:48
Müjdat Abi,

2016'yı almamız halinde, açığın üstünü galatasaray modeliyle kapatırsak masraf değil yatırıma dönüştürebiliriz. Muhtemelen biliyorsundur, eski açık tribününü portatif bir şekilde kapattılar. Seyrantepe'deki yeni stad bitince Eski Açık tribünün üstüne yapılan portatif çatı sökülerek tesislerindeki tribünlerin üstünü kapatmak için kullanılacakmış. Böylelikle bir sezon da olsa taraftarın gönlü alınmış, akustik sağlanmış, aynı zamanda tesisler için yatırım yapılmış oluyor.. bizde de pekâla buna benzer bir model uygulanabiir..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
polat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep POLAT
  Alıntı polat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:53
Aslında bende ne zamandır böyle bir başlık açmak istiyordum. Haklısın Suat abi sesimizi yükseltmemiz lazım. Burada Stadda yerel medyayı kullanarak bir şekilde sesimizi yükseltmemiz lazım. Yağmuru, soğuğu güneşide geçtim en çok cehennemi biraz daha alevlendirmek için açığın üstünün kapanmasını istiyorum. Sezon başında verilen sözler tutulmalı. Açığın üstü kapanmalı. Zemin 1-2 metre indirilmeli ve kale arkası tribünleri yapılmalı. Bunları bizzat başkan Halil Ünalda demişti yapılacak diye. Sanki il genel meclisi açığın üstünün kapanması için 2010 yılı bütçesine aldı diye biliyorum ama birdaha ses seda çıkmadı kimseden. Sezon başında Gençlik ve spor il müdürü Süleyman Arduçda sezon sonu kale arkası tribünlerinin gençlik ve spor il müdürlüğü tarafından yapılacağının sözünü vermişti. Sezonun içerdeki son maçı Sivasla 9 mayısda bu maç bile başka sahada oynanıp 25 Nisandaki Trabzon maçından sonra hemen kazma vurulabilir stada. Ama bence bunların düşüncesi 28 Mayısdaki Uefanın kararını beklemek ona göre işe başlamak eğer kararda Türkiye çıkarsa boşa masraf yapmamak olabilir. Bu büyük taraftara 4-5 yıl daha eziyet çektirmeye hakları yok. Sesimizi yükseltelim artık. Öncelikle buradan sesimizi yükseltmeye başlayalım Ben imzamla başladım herkes yazabilir.
.. YÖNETİM İSTİFA ..
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:53
Müjdat abi seçim kampanyaları için harcanan YÜZLERCE Milyon dolarları görünce ülkemiz hiçte fakir bi ülke sayılmaz ki bize verilen söz seçimlerden önceydi bi nevi seçim propagandasıydı yani Yılmaz Hoca sözünde durur bunu biliyoruz , seneye inşallah üstü kapalı Yılmaz Büyükerşen tribününde maçlarımızı izleyeceğiz büyük aşkını 45 senedir eziyetle izliyor bu taraftar 2 sene bari gönül rahatlığıyla ıslanmadan kavrulmadan izleyelim sevdamızı
Yukarı
polat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep POLAT
  Alıntı polat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 15:55
Alıntı yapılan banner

Şayet 2016'yı ülkemiz alırsa açığın üstünün kapanması bana anlamsız geliyor. Zira inşaat mayıs ayında başlayacak ve 2 sene içinde stad bitirilecek. Bu yaklaşık 2 sezona tekabül eder. Bunca sezondur katlandık 2 sezon daha katlanırız. Açığın üstünün kapanması için harcanacak para 2 yıl sonra yıkılacak bir stad için gereksiz harcanacak paradır. Ülkemiz bu kadar zengin bir ülke değil, bu parayla en azından 2 tane ilköğretim okulu yapılır orta ölçekli.

Ha 2016'yı alamazsak, stad işi yalan olursa sadece açığın üstünün kapanması değil, kale arkalarının yapılması da bir ihtiyaçtır. İkisi birlikte düşünülmelidir. Üstlere oynayan bir Eskişehirspor için bu stadın kapasitesi yetmez.

Yalnız sitedeki tanıtımda yeni Eskişehir stadı 2014 yılında bitecek diye gözüküyor. O zaman 2 değil 4 sene beklememiz gerekiyor.
.. YÖNETİM İSTİFA ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır