eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  123 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kabaduz Liste gör
Yeni Yazar

SERKAN
Online Durum: Offline
  Alıntı kabaduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1.Lig Değerlendirmesi
    Tarih: 10/Ağu/2007 saat 16:57

Bence bu sene en güçlü rakipler arasında Orduspor, Antalyaspor, Malatyaspor, Eskişehirspor, K.Erciyesspor, Boluspor ilk birde Orduspor ikide ise Malatya, Antalya, Eskişehirspor mücadele eder benim kalbim birtek Orduspor için atıyor, bütün takımlarımıza başarılar

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 17:06
Küçük harfle yazar mısın kabaduz. Ayrıca başlığı değiştir TFF 1. Lig Genel değerlendirmesi diye sezon öncesi olabilecekleri bu başlıkta tartışalım. Gerçi her şey için çok erken daha.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 17:12
Mesaj tarafımdan düzeltilmiştir...

Konu Başlıklarını Büyük Harflerle açmak ve tüm mesajı büyük harflerle yazmak yasaktır lütfen bu konuya dikkat edelim...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 17:18
Bence Eskişehirsporumuz İlk 2 İçinde Süper Lige Çıkar Malatyasporla.Orduspor Play-off Oynuyabilir Belki
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
kabaduz Liste gör
Yeni Yazar

SERKAN
  Alıntı kabaduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 10:08
bu sene maclarımız dostluk ve barış içinde gecer inanıyorumki süperligi kim hak ediyorsa o cıkacak bu ligi cok yakın takip ediyorum oynanan hazırlık maclar dail gözlemledigim  duruma göre ligin en güçlü adayı ORDUSPOR ilk bir için savaşır  ikinci takım ise antalyaspor eskişehirspor altayspor malatyaspor erciyesspor savaşır iki için benim tek aşkım birtanem hayat kaynagım cıksın süperlige gerisi beni alakadar etmez
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 10:13
Alıntı yapılan kabaduz

bu sene maclarımız dostluk ve barış içinde gecer inanıyorumki süperligi kim hak ediyorsa o cıkacak bu ligi cok yakın takip ediyorum oynanan hazırlık maclar dail gözlemledigim  duruma göre ligin en güçlü adayı ORDUSPOR ilk bir için savaşır  ikinci takım ise antalyaspor eskişehirspor altayspor malatyaspor erciyesspor savaşır iki için benim tek aşkım birtanem hayat kaynagım cıksın süperlige gerisi beni alakadar etmez

Hakederek(!!!) Lig A'ya cıktıgınız gibi yine hakederek(!!!) super lige cıkarız diyorsun yani... Cok iddialı gordum seni!!! AngryAngryAngry
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 10:14
bu sene malatya esesim erciyes ilk 3 için kapısır
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 10:17
kabaduz

Lütfen özel mesaj bölümünü incele orada yaptığım uyarıyı umarım dikkate alırsın.....

Sanırım bu tarz mesajlar yazman için sana Orduspor sitelerinin adreslerini vermem gerekmez sen biliyorsundur lütfen bu tarz mesajlarını kendi sitelerinizde değerlendir ve kendi taraftarınla paylaş....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:14
Adama Bak Gelmiş Burası Sanki Orduspor Sitesi Konuşmalarına Dikkat Et Burası Eskişehirspor Sitesi Uyarmak Bana Düşmez Ama Esesliyim Zaten Uyarmış
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:16
Kabaduz..
Senin ne kadar futbolla ilgili olduğun belli..
Takımların ismini bile yazmayı bilmiyorssun..Altayspor değil sadece Altay yazacaksın,ayrıca bu forumda Ordu sempatizanlığı yaparak ortamı germe...yazacaklarını genel değerlendirmeler içerisinde global olarak yaz..
yada git kendi sitende öt...Angry
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır