eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Saçların niye uzun?" deyip bıçakladılar

Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Online Durum: Offline
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: "Saçların niye uzun?" deyip bıçakladılar
    Tarih: 08/Tem/2009 saat 09:19

Eskişehir'de bir üniversite öğrencisi, saçlarının uzun olması sebebiyle tartıştığı kişilerden biri tarafından bıçakla yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi'nde meydana gelen olayda, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencisi Mustafa M.'nin (24) yanına gelen ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen 5 kişilik grup, "Saçların neden uzun?" diye sordu.

Bunun üzerine Mustafa M. ile sözkonusu kişiler arasında tartışma çıktı. Münakaşanın büyümesi üzerine darp edilen üniversite öğrencisi, grup arasındaki bir kişi tarafından bıçaklandı. Yaralanan Mustafa M., olay yerine polisin çağırdığı 112 ambulansıyla kaldırıldığı Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Gencin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Kavgaya karışıp olaydan sonra kaçan ve eşkalleri belirlenen bıçaklı saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldı.

Ne kadar utandığımı anlatamayacağım sizeDisapprove

Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 09:25

Bir öğrenci sehri görülen eskisehir de bu olayın yasanması gercekten cok kötü.insallah suclular bir an önce yakalanır.bu işi yapanların eses taraftarıda olmamasını umuyorum...

Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
  Alıntı daytona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 09:29
   arkadaşlar bu gibi konuları gidin sakarya gazetesi okur köşesine taşıyın.
 burası bence yeri değil.
ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 09:45
Tmm,silelim.Admine ulaşalımda.Hayır sadece bu konunun bizim gibi öğrenci şehrinde yaşanması moralimi bozdu.Sizinle paylaşayım dedim.Böyle durumlardan bir sürü var.Ben bir tanesini paylaştım sadece.Çekememezlikten,ezikliğinden bu tür şeylere başvuruyor ya o bana koyan.Yoksa gerekeni bizde yapardık.Adam olsalarda erkekliğine güvenip tek gelipde laf atsalar alayına gider işte :( Ayrıca özür dilerim yanlış bir şey söylediysem yada konuyu yanlış yerde paylaştıysam.
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 09:46
       Bende gazetede görünce çok şaşırdım. Eskişehir insanları olduğu gibi kabul etme  konusunda Türkiye'nin ilk 3 şehri arasındadır.  İlk defa da böyle birşey görüyorum. Daha öncede birkaç küçük şey olmuştu ama çarşının göbeğinde saçların niye  uzun diye biri bıçaklanıyorsa, o bıçaklayan şahıs ya Esk.li değildir, ya da öyle bir içmiştir ki kendinde değildir, diye inanmak istiyorum.

Olayın başka bir tarafına bakarsak ise Türkiye'de yaşanan cinnettler, katliamlar maalesef Eskişehir'de de aynı oranda artmaktadır. Her gün gazetelerde cinnet haberleri, cinayet haberleri, ilginç ilginç olaylar oluyor şehrimizde. Bunlar bir an önce araştırılmalı ve buna sebep  olan şeyler belirlenmelidir.

Bu belirleme çalışmaları çok uzun sürer, kısa vadede yapılacak en iyi çözüm şu sokakları doğrudüzgün aydınlatmaktır. Neden ışıklar kapatılıyor ya da sönük bırakılıyor anlamıyorum. İnsanların yürüyerek gezdiği Odunpazarı-İsmet İnönü hattı bile hava karardıktan sonra inanılmaz karanlık oluyor. Üniversite tarafı da aynı şekilde, Yunus Emre caddesi, Sakarya caddesi tarafı...aklınıza gelebilecek her yer çok karanlık oluyor. Bir lamba yanıyorsa 2 tanesi yanmıyor sokakta. Eğer tasarruf için yakılmıyorsa, insan hayatından daha önemli hangi tasarruf olabilirki.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
  Alıntı ESESLİTURGUT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:12
yobazın tekıdır eskısehırlı olmadıgından emın olmakla beraber ıraklı ıranlı bıle olabılcegını bıle dusunuyorum kafa yapısı olarakkk...bu beyınlerı yobazlastıranlar utansın
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:18
İnsanların saçına, başına, küpesine, tokasına, türbanına kafayı takan zihniyet; şekilcidir tabansız bir mantığı akıl diye dayatır ve bizden olamaz... Saldırıya uğrayan genç kardeşimize geçmiş olsun...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:20
altında baska nedenlerde olabilir bence cunku eskişehirde saçdan felan karışıldıgını ben hiç gormemişdim Confused
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:23
Alıntı yapılan esesliburak

altında baska nedenlerde olabilir bence cunku eskişehirde saçdan felan karışıldıgını ben hiç gormemişdim Confused

Evet,bende nadir şahit oluyorum ama bu iş eğer burda kalmaz ise başımıza daha büyük işler açabilir.Sonra bi bakarız yolda düzgünce yürüyemiyoruz.Sevgilimizin elinden tuttuk diye yolda vurmuşlar seni..Sonra Dead.
Yukarı
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:28
eskişehirde sevgilinin elinden tuttun diye adam vuruluyosa adalarda adam kalmazdı Big%20smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır