eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çekirdekçiler

Cevapla Cevapla Sayfa  123 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Çekirdekçiler
    Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:14
Buranın altes le,şunla bunla işi olmaz.
Çekirdekçilere kızan gençler gelsin buraya kızgınlığını atsın,yada psikolojik tedavimizden geçsin, kesinlikle mutlu olacaklardır.
Tribünlerin bilhassa bizim tribünlerin,çekirdekçiler sayesinde Tribün olduğunu asla unutmasınlar yeri geldiğinde bize çamur atanlar,emeğe saygı göstermeyenler Çekirdeğimizide ağzına almasın.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:22
Confused Abi hayırdır başka bir konuda bir olaymı patladı ben kaçırmış olabilirim çok hiddetli yazmışsın gibi geldi...
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:32
Çekirdekçi dayılar yaa, onlar olmasa maça falan gitmem. Onlar da lazım bence tribüne. Öyle güzel küfürler buluyorlar ki, maç gününe kadar düşünüp etsen öylesini bulamazsın. Big%20smile
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:35
Alıntı yapılan Emrock

Confused Abi hayırdır başka bir konuda bir olaymı patladı ben kaçırmış olabilirim çok hiddetli yazmışsın gibi geldi...
Patlayan olay yok kardeşim.Maçlar bitti sadece yönetim hesaplaşması yok,taraftar hesaaplaşmasıda var.
Biz çekirdekçiyiz,olay bu.

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:36
Alıntı yapılan gudumen

Çekirdekçi dayılar yaa, onlar olmasa maça falan gitmem. Onlar da lazım bence tribüne. Öyle güzel küfürler buluyorlar ki, maç gününe kadar düşünüp etsen öylesini bulamazsın. Big%20smile
Lütfen ciddi olalım kardeşim.

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:40
Alıntı yapılan 26_26_26

Buranın altes le,şunla bunla işi olmaz.

Ahmet abi, sen tam bağımsızsın, ben Eskişehirspor bağımlısıyım.

# Direnmüdavim....

Yukarı
apsuva26 Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı apsuva26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:41
abi bencede seni birisi sinirlendirmiş sanki.banada yazdıklarını ilk okuyunca öyle bir his uyandı.hayırdır abi?
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:43

Bu sene en çok çekirdekçiler kazanmış stadda , ne atkı satanlar ne su ne de strafor bi arkadaş var seyyar o söyledi koptum ama çekirdekçi abilerimizde gaza gelince sağlam bağırıyorlar hani haklarını yemeyelim şimdi , ama 90 dakikada 10 dakikayı geçmez bu da Big%20smile
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:46
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan gudumen

Lütfen ciddi olalım kardeşim.

Estağfurullah abicim, sadece kinaye yapmak istedim. Biz bir taraflarımızı yırtıp, bağırıp, 40 dk aralıksız atkı sallarken o dayıların yaptığı işi söyledim sadece. Açık tribünde olup da "Açık dikkat" diye bağıran yegâne tribün biziz herhalde...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 02:46
Şimdi çıkıyorum fakat bu topiği açtım ya ben,eğer kapatılmazsa takipçisi olacağım.
Acaba gençlermi doldurdu (dolduracak) yoksa yaşlılarmı doldurdu (dolduracak)....bu seneSmile
İddaaya açığım Tongue

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır