eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Kocaeli Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES Kocaeli Deplasman Organizasyonu
    Tarih: 04/Mar/2009 saat 01:02
Fiyat 15 ya da 18 lira olacak . Şu ana kadar 10 kişi adını yazdırdı . Biraz hızlandıralım arkadaşlar .
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 01:09
Gelmek isteyenler adlarını www.unieses.org adresine yazsınlar .
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 12:12
Şu an 15 kişiyiz.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 12:22
Alıntı yapılan ermanka26

Şu an 15 kişiyiz.
size iyi yolculuklar arkadaşlar ama malesef pazartesi haberim olsaydı cuma gününe tren bileti aldım yoksa sizle gelirdim nasip degilmiş iyi sızmalar size LOL
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 12:54
Bizde 2 yada 3 kişi gelmeyi düşünüyoruz. Kesinleşince kaydımızı yaptırıcaz.
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:03
16-esesserkan(1)
17-esesserkan(2)
18-esesserkan(3)
19-esesserkan(4)
20-esesserkan(5)
21-esesserkan(6)
22-esesserkan(7) semih hoca ile irtibata gecildi haberı var.2 sı kesın degıl ama bu sayı artabılır.sımdıden gıdecek arkadaslara hayırlı yolculuklar..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:19
serkan ünieses ekledim sizi. şu an 25 kişiyiz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:24
Bu siteye isim yazdırmayınız. Aksi halde organizasyon için bir karışıklık olacaktır. isimleri www.unieses.org daki konu başlığındaki listeye yazalım. Gelmek isteyen arkadaşlara özellikle ilk kez gelecekler için "otobüs içinde içki-sigara-küfür'ün" olmadığını hatırlatalım. DAha önceki organizasyonlarda isim yazdırıp da gelmeyenler olduğundan ve gelmeye istekli kişilerin hakkını gaspettiğinden lütfen İSİM YAZDIRIRKEN üniESES'ten referansınızı da yazmayı unutmayın.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:39
şu an itibarı ile 30 kişilk yerimiz dolmuştur. son yerler için acele ediniz. 37 idi, 7 kişinin ismini listeden sildim. niye kurallarımız konusunda sorun çıkartabilecekleri için. bize adam lazım deği, kurallarımıza uyan, araç içinde içki-sigara içmeyecek, tertemiz deplasman yapacak adam lazım.  Wink

Nihat çerkez ve Yaşar abiden referans rica ediyoruz.

referans olayının açıklamasını murat hocam yapmış. ünieses koyduğumuz açıklamayı buraya da yapıştırıyorum:

bu seferki deplasman etkinliğini referanslı yapıyoruz. referans derken birisinin sizin yerinize ben bu arkadaşı tanıyorum, bizi yarı yolda bırakmaz demesi gerekiyor. nedenine gelince bizler bu organizasyonları hiç kar payı almadan gerçekleştiriyoruz. ikramlardan, filmine kadar her şeyi planlıyoruz ama listeye isim yazıpta birileri gelmeyince cebimizden ödemek zorunda kalıyoruz. son deplasman listesine isim yazdıran 6 kişi gelmedi ve onların ücretlerini BİZ ödemek zorunda kaldık.

tüm mesele geleceğini vaat eden insanların katılımını garantiye almak. böylece hem parasal anlamda sıkıntılar oluşmayacak, hem de bizimle gelmek isteyip yer yüzünden gelemeyenlerin hakkı korunacak. umarım konuyu açıklayabilmişimdir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 19:16
Bu akşam itibariyle organizasyona 37 kişi geleceğini beyan etmiş. Bilgilerinize.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır