eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kim Ne Kadar Kazanıyor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kim Ne Kadar Kazanıyor
    Tarih: 20/Kas/2008 saat 01:28

Kim Ne Kadar Kazanıyor

Türkiye'de futbol kamuoyunun gündemini

Türkiye'de futbol kamuoyunun gündemini takımlar kadar TV’deki spor programları da belirler hale geldi. Özellikle eski futbolcu ve hakemlerin yer aldığı programlar kimi zaman şova ve söz düellosuna dönüyor.

Kimisi ekranda ‘Bikini giyerim’ diyor, futbolcuya ‘Köpek’ gibi hakarete varan kelimeler kullanıyor. (Ahmet Çakar - Show TV).

Kimi iddiaya girip kulağa küpe takıyor (Adnan Aybaba-FOX TV).

Biz de bu isimlerin şovlarına karşılık ne kadar kazandıklarını araştırdık. Yorum dünyasının yıldızı, NTV’den Rıdvan Dilmen çıktı. Fenerli eski millli futbolcu, 3 büyüklerin ve Milli Takım’ın her maçından sonra NTV’de yaptığı %100 Futbol programı için yıllık 700 bin dolar alıyor.

NTV Spor’da Sergen Yalçın yıllık 400 bin YTL, partneri Hakan Ünsal ise 300 bin YTL kazanıyor.

Şansal Büyüka ile Lig TV’de Maraton’a çıkan Erman Toroğlu’nun yıllık ücreti 500 bin dolar. Ahmet Çakar, Show TV’deki 6 Pas için yıllık 350 bin YTL alıyor.

NTV’de ayrıca Hıncal Uluç, Mehmet Yılmaz ve Haşmet Babaoğlu ekrana geliyor. Uluç 300 bin YTL alıyor. 24’te Bilgin Gökberk, Deniz Gökçe ve Güven Taner; Fox’taki Tribün Ateşi’nde Adnan Aybaba, Ersan Çelik, Engin Verel ve Hayri Hiçler; TRT’de Stüdyo Futbol’da Ömer Üründül ve Mehmet Demirkol; Kanaltürk’teki Telegol’de Ziya Şengül, Gökmen Özdenak, Tanju Çolak ve Cem Papila programa çıkıyor. Yorumcuların kazançları program başına 1.5 ile 3 bin YTL arasında değişiyor
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 02:06
Benim emekli maaşım 1200 Big%20smile
25 yıllık tazminatım Rıdvanın yıllığının %6 sı LOL

Bana ne zırtapoz ist.maymunlarının aldıklarındanShocked
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 02:35
Esas benim merak ettigim hakem eskisi ve ayakci  yorumcularin, borozanligini  yaptiklari takimlardan ne kadar maddi destek aldiklari?
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 02:50
Hüsnü abi aslnda konuyu şişirmeyelim derim.
sen ne aldın.
sen ne alıyorsun.
Anlamışındır beni WinkSmile
Bize ne onların aldıklarından...Angry

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 03:00
Ahmetbey ,dogru belki haklisinda inan icindeki bazilarina bastir parayi istedigin takim icin konusurlar.Benim kizginligim onun icin yoksa aldiklari ücretin miktari beni ilgilendirmiyor.Sizde takip ediyorsunuzdurki bazi  yorumcular yaptiklari yalan ve yanlis yorumlarla bir futbolcunun veya bir teknik adamin olmadi koskoca bir takimin gelecegi ile oynayabiliyorlar.Cünki arpa kesilmesin diye.Saygilarimla.........
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 08:20
Aramızdaki farkta orada zaten biz sevdamız uğruna ESES i destekliyoruz, onlar parası uğruna yorum yapıyorlar. Bu adamları kötü yorumlarından dolayı mail bombardımanına tutuyoruz boşu boşuna. Adamlara dolar bombardımanı lazımWink
Karadeniz ESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 10:18
Kalem kutsaldır. Para karşılığı istenileni değil İnsanlık adına gerçekleri yazmalıdır.Dilde kutsaldır. Parayla istenileni değil,Allah için doğruları söylemeli.Geek
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 10:49
Alıntı yapılan eses şahin

Kalem kutsaldır. Para karşılığı istenileni değil İnsanlık adına gerçekleri yazmalıdır.Dilde kutsaldır. Parayla istenileni değil,Allah için doğruları söylemeli.Geek

Şahin abi bunlar 'Parayı Veren Düdüğü Çalar'  misali hareket ediyor.
Karadeniz ESES
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 11:37

Bu kadar para alıyor alabilirler ama hiç bir şeyden anlamadıkları da kesin

Kim gündemdeyse onun bayrağını sallayıp hele birde reyting uğruna canlı yayınlarda küfür etmiyolarmı adamı deli ediyor bazıları
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 12:54
Alıntı yapılan 26_26_26

Hüsnü abi aslnda konuyu şişirmeyelim derim.
sen ne aldın.
sen ne alıyorsun.
Anlamışındır beni WinkSmile
Bize ne onların aldıklarından...Angry

asgari ücretin 460 ytl olduğu bir memlekette yaşıyoruz. ve insanların 460 lirayı nasıl kazandığına bir bakın, birde bunların bu paraları nasıl kazandığına. 
ondan bize ne bundan bize ne mantığıyla gittiğimiz için bu ücreti bile çok görüp işten çıkartılan işsizlerin durumunu düşünün. halimiz ortada iyiye gitmiyoruz...

gerçektende başkalarının ne aldığını umursamadan yaşayan ve buna mahkum edilen bir toplum olduk. kölelik dedikleri bu olsa gerek!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır