eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Desteğinizi bekliyorum

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Desteğinizi bekliyorum
    Tarih: 19/Kas/2008 saat 22:32
Arkadaşlar Doğuda öğrenim gören kardeşlerimize kitap yollayacağım ve yardımınıza ihtiyacım var. Evinizde okumadığınız dökümanlara talibim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Mail : forteko@gmail.com
Telefon: .................. (Kendi Güvenliğiniz İçin Forumda Telefon Numaranızı Vermeyiniz) Mod.

Not: Artniyet sezen olursa gönderim belgelerini yayınlayacağım.

Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür.
http://baskabirfutbol.blogspot.com/

**** Fuleli koşanların , diyagonal pasların ve kontrpiyede kalanların blogu ****
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 22:53
etnik ayrımcılık yapmayacağım üniversitede Doç. Dr. Nurcan Turan'ın tavsiyesiyle bu işe giriştim. Ayrıca ''kürt''lere göndereceğim demiyorum. Doğuda ''Türkçe'' öğrenmeye çalışan ve anadilinde okuyacak kitaplara para ayıramayan yoksullara yardım edeceğim.

Lütfen böyle tepkiler vermeyin beyler ..
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:00
varol aydın kardesım elımde ortaokul lıseden kalan cok kıtap var sana nasıl yardımcı olabılrım ne tur kıtaplar lazım bılıyorsun bızım zamanımız mufredatı ıle sımdıkı mufredat arasında degısıklıkler oldu eger kı lazım olursa bunları sana getırebılırım
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:03
serkan abi ,

aslında yakın Türk tarihi üzerine ve dünya klasikleri üzerine yoğunlaşmak istiyorum. Hoca ile olmaması gerektiği tek kitap olarak ders kitaplarını seçtik çünkü müfredat sürekli değişiyor ve ayrıca ders kitabı için üniversite içerisinde Eğitim Kulübünün ayrı bir kampanyası mevcut. Bunu bir topluma hizmet uygulaması projesi olarak aldım. Ben elimdeki Dostoyevski , Tolstoy vb. göndereceğim mesela.

Ben Eskişehirdeyim yukarıda verdiğim mail ya da telefon yoluyla bana ulaşabilirsin ve ben de kararlaştıracağımız bir yerde kitabı senden alabilirim. Eskişehirspor sohbeti de yapabiliriz.

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:15
kardesım bakayım sana donerım ben burdan yada telefon acarım tarıh ıle olgılı anladıgım kadarıyla turk tarıhı osmalnı tarıhı falan olur galıba
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:18
arkadasım sen kimsin,nesin,necisin???
ne kitabı?
hangi okula?
nezaman?
ne biçim iş yapıyosun.
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:42
ibo26 kardesim boyle tepkileri bari boyle kampanyalarda yapmayın biseyler yapmak isteyenleri bezdirmeyin yardım edeceksen buyur er meydanı ama bos konusma yapma

bu arada bende elimden geldigince yardım etmek isterim bakayım evdeki kitaplar uygun biseyler bulursam mail atarım sana
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:42
Alıntı yapılan ibo26

arkadasım sen kimsin,nesin,necisin???
ne kitabı?
hangi okula?
nezaman?
ne biçim iş yapıyosun.

Anadolu Üniversitesinde öğrenim görüyorum.
Burada Midas Gazetesinde spor editörlüğü ve Yunus Fm de İddaa Programı yaptım.
2 sene Fanatik Gazetesi İddaa Ekinde Yazdım. Aralıkta yeniden başlyacağım.
İzlediğin bazı maçların spiker metinlerini yazıyorum.
Eskişehirspor maçlarına 2 senedir aralıksız gidiyorum.
Halen Sporx.Com bünyesinde yazıyorum.
FourFourTwo futbol dergisinde eğer yetişirse Türkiye'nin gençjenerasyonlarıyla ilgili bir yazım Aralık'ta yer alacak. Ocak Ayında ise şu an çevirisini yapmam için bekleyen Jem Karacan ( İngiltere doğumlu Ümit Milli oyuncu , Reading Fc'de) röportajım var.

MAIL :

kimdenNURCAN TURAN <nturan@anadolu.edu.tr>
yanıtNURCAN TURAN <nturan@anadolu.edu.tr>
kimeVarol Aydin <forteko@gmail.com>
tarih17 Kasım 2008 Pazartesi 16:17
konuRe: Bilgi ve yardım
gönderenanadolu.edu.tr

ayrıntıları gizle 17 Kas (2 gün önce)
Yanıtla

Merhaba varol,
Benim bu dönem size verdiğim görüşme saatleri dışında programım dolu olduğu için yalnızca o saatlerde odamda oluyorum. Bu ders kapsamında bir kitap toplama kampanyası başlattık, arkadaşların kitap topluyorlar, o kitaplar benim odamda toplanacak ve tasniflendikten sonra milli eğitime bağlı okullara dağıtılacak.Ancak kitaplar ders kitabı olmayacak.

Başarılar diliyorum.

Nurcan Turan

Mailde gördüğün gibi ders kitabı hariç herşey.

Yukarı
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
  Alıntı sem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:49
Amacım tartışma yaratmak değil, ama her ilin çeşitli bölgelerinde yardıma ihtiyacı olan bir çok kişi vardır..Araştırma yapılırsa çoğu ilimizin köylerinde ve beldelerinde eğitim alanında desteğe ihtiyacı olan çoğu kişi böyle bir yardım yapılmasını beklerken neden sadece doğu üzerine yoğunlaşıyor sunuz ?

Herkes tutturmuş doğuda doğu..Diğer illerdeki köylere de yardım yapılması taraftarıyım..Doğudakiler zaten alacağını her zaman alıyor.. Önüne gelen doğuya yardım yaptığından dolayı..Ya diğer iller ??
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 23:52
Ewet , haklısınız ama ben Milli Eğitim Bakanlığının kanalıyla dağıtacağım için aslında tam olarak nereye gideceğini de kestiremiyorum. Doğu biraz benim yanlış yönlendirmem oldu.

Çok teşekkürler..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır