eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Facebooktaki Bölücüler

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Facebooktaki Bölücüler
    Tarih: 17/Kas/2008 saat 21:31
Arkadaşlarım,abilerim,kardeşlerim. Ülke içindeki sıkıntılardan hepimizin az çok haberi vardır. Bizleri bölmek isteyenlere karşı sessiz kalmamalıyız. Bunun yanında peşkeşçilere ve propagandacılara da aldanıp bazılarının ekmeğine yağ sürmememiz gerekiyor. Facebookta gezerken "kürdüz ölene kadar" adında bir gruba denk geldim. İçeriğine baktım, yazıları okudum ve beynimden vurulmuşa döndüm. O grubu açanlara ve grup üyelerine bir cevap vermek isterdim ama gerilimi yükseltmemek adına sessiz kalıp grubu şikayet ettim sadece. Grubun linki aşağıda, milliyetçilik ruhu olanlardan isteğim, o grupdaki insanlarla herhangi bir laf dalaşına girmeden grubu şikayet etmeleridir.

Kimse unutmasın ki bu vatan sahipsiz değildir ve bazılarının düşündüğü gibi Türk evladı uyumuyor... Saygılarımla...

http://www.facebook.com/group.php?gid=15881791851
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 21:35
FACEBOOKUDA YASAKLAYALIM OLSUN BİTSİN YAV.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 21:36
Grubu şikayet ettim. Daha yeni açılmış hiçbir üyesi olmayan bir grup galiba. Amaç belli ortalığı karıştırmak. Oradaki yazıları bende okudum ama cevap vermeye bile değmez.
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 21:41
Grubun hiçbir üyesi yok değil. Grup kapalı bir grup. Üye olmak veya üyeleri görebilmek için sadece yöneticinin onayı gerekiyor. Dediğiniz gibi ortalığı karıştırmaya gerek yok. Fakat grubu açan kişinin o yazıları oraya koyması ve bizim görebilmemiz için yazıları kapatmaması ortalığı karıştırmak istediği içindir. Onların istediği zaten ortalığın karışması. Grubu likayet edelim yeterli olur.
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 22:25
Grubu şikayet ettim ve listemdeki herkese mesaj yolladım.Angry
Türkiye Türk'lerindir.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 22:36
bence umursamayın bile arkadaşlar amaçları o aptal fikirleri bize anlatmaya çalışmak o yüzden hiç girip görmemek en güzeli..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 23:41
sözde grubun sayfasına girilipte mesajlar okunmamalıdır ki merak ve ilgi uyandırılmasın.Sözde grubu oluşturan bölücüler tıklanma sayısıyla iştahlandırılmasın.
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 23:50

ya arkadaşlar bunların amacı belli türkiye iç savaş çıkarmak türk kürt savaşı çıkarmak istiyorlar buların oyununa gelmeyelim bizleri yıldırmak istiyorlar türkiyeyi bölmek istiyorlar

bizleri ne kadar yıldırcaklarını sansalarda bir şeyi unutuyorlar biz turkuz bunlar devam etselerde eylemlerine bizi daha çok bağlıyorlar biz daha çok kenetleniyoruz
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 23:50

ne mutlu türküm diyene

AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 23:59
Bende şikayet ettim.Kayıtsız kalmayalım.Bu tip bölücülere her platformda tokat gibi cevaplarımızı verelim...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır