eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ben

Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Ben
    Tarih: 06/Kas/2008 saat 02:20
Aslen Bilecik/Söğüt doğumluyum,1962 de domuşum aynı yıl Eskişehir e gelmişiz.
Bağlar çocuğuyum,Bağlarda büyüdüm,Askere gidene dek Eskibağlar,Yenibağlar,Güllük üçgeninde geçti günlerim.
Bağlarsporluyum ama lanet olsun içimdeki duyarsızlığa ki Amatör futbol sayfalarına hiç uğrayamadım doğru dürüst buda benim eşekliğim.
79-80 lerdede bir dönem oynadım Bağlarsporda,Recepler le,Sedatlar la,Bülentler le...bu saydıklarımı kimse bilmez  Salih Yürü abim dışında, Recep arkadaşımız profesyonel olmuştu ama Eskişehir dışında bazı kulüplerde oynamıştı. O zamanlarda.
Bu günde Salih Yürü abimiz var O Sinanların yetiştiği Bağlarsporumuzun başında.Ellerinden öpüyorum,o zamanlardada vardı,şimdide Bğların başında dimdik...
Konumuz;
Nerede büyüdük,nasıl EsEsli olduk...Gurbetteki EsEs li olan renkdaşlarımda katılırsa ayrı bir tat verecektir.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 02:43
1989 Karabük doğumluyum. (Bank Asya 1. Lig'den Karabükspor'un destekçisiyim) Doğduğum yıllarda ilçe olan Karabük, yaşadığım süre içinde il olma başarısı gösterdi. Baba mesleği doğrultusunda 7 yaşında Karabük'ten ayrılıp Çankırı/Kurşunlu'ya yerleştik. Bu sürecin 3. aşamasında Eskişehir de bulduk kendimizi. Ailem Eskişehir'e yabancı değildi. Çünkü hem annem hem de babam Eskişehiliydi. 1997 yılıydı Eskişehir'e geleli. Futbola merakım da burada başladı. Oturduğumuz mahalleye (71 Evler) yakın olan Köy Hizmetleri'nin (Şimdi ki İl Özel İdare) yaz okulu antranmalarına gitmeye başladım. Hocam Es Es'in eski kaptanı Selahattin Öçüm'dü. Burada ki arkadaşlık ortamı beni Eskişehirspor taraftarlığına götürdü. (Şükürler olsun) O günlerde bu yana Es Es'imizin yanında oldum. Amacım Eskişehirspor'a hizmette edebilmekti. Orta okul da düzenlenen futbol turnuvasında Es Es altyapısı tarafından beğenildim ama Es Es'i kaldıramadım. (Bir üst lige çıkınca o ligi kaldıramayan futbolcuları anlıyorum) Sonuç olarak Köy Hizmetleri'nde yıllarca amatör olarak top koşturdum. Sakatlık ve kendi yanlışlarımdan dolayı futbolu da bırakmak zorunda kaldım. Ama futbolla ilgimi bir an olsun koparmadım.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:51
Alıntı yapılan 26_26_26

Bağlar çocuğuyum,
Bağlarda büyüdüm,Askere gidene dek
Eskibağlar,Yenibağlar,Güllük üçgeninde geçti günlerim.

Sevgili Ahmet abi, tesadüf bu ya,
ben de o üçgenin içinde doğdum,büyüdüm.
O üçgende terzilik, berberlik, elektrikçilik, marangozluk,
camcılık öğrendiğimiz gibi, gene ilk biramı da eski hal binasında tattım.
Eskibağlar mahallesi Yenilik sokak, Celal Sölpüğün akaryakıt istasyonundan başlar,
öbür ucu ta Ülkü ilkokuluna kadar uzar gider, Eskişehirimizin en uzun sokaklarından birisidir.

Smile

# Direnmüdavim....

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 21:19
6 Mayıs 1990 Eskişehir doğumluyum...
Sırasıyla ; Şarhöyük,Sultandere,Kurtuluş,Işıklar ve Yeni mahallede oturdum...
iLkokulu Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulunda,liseyi de Atatürk Teknik Lisesinde okudum...
Şu anda Anadolu Üniversitesi PMYO Otomotiv bölümü öğrencisiyim...
İlkokul 8.sınıf yıllarında kalp rahatsızlığım olduğunu öğrendik...İğne ile tedavi ile büyük ölçüde iyileşme gösterdi...

Amatör olarak Eskiseporda lisanslı futbolcuydum ama yukarıdaki rahatsızlıktan dolayı bıraktım...

Eskişehirsporlu olmamın dönüm noktası stadyumun yanındaki lisede liseye başlamamdır...Liseye başlamadan önce maalesef ailemin futbola ilgisi olmamasından dolayı ve tvlerde paso o 3 güdüklerden başka birşey görmediğim için...Lise1deyken Eskişehirspor 2b'deydi ve maçları genelde haftaiçleri oluyordu...Bir gün merak edip kuyrukta beklerken birisi beni soktu maça ve o maçtan sonraki hafta İnegöl deplasmanı için gidip derneğe kayıt yaptırmıştım...İçerde her maça,dışarda ise gücüm yettiğince maçlara gitmeye çalıştım...İlk başlarda o 3güdüklerden birisini tuttuğum için onların aleyhine tezahüratlara katılmıyordum ama artık beni bilen bilir hepsinden içtenlikle NEFRET ediyorum...

Geçmişime tüküreyim Smile

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 21:29
1983 yılında mahmudiyenin hamidiye köyünde doğdum (İlhan Mansız'ın köylüm olur..!!) 1998 Yılına kadar odunpazarı ve karapınarda oturdum.93 yılında başladığım amatör futbol hayatına eskişehirsporda bir sene ve ptt spor (türk telekom oldu)'da beş yıl oynadıktan sonra büyük kumar oynayıp Ankaraya gençlerbirliği seçmelerine gittim çok başarı olmama rağmen düzenin kurbanı olarak topa vurmayı bilmeyenlerin yannda seçilemedim ve 2005 yılına kadar Ankara yaşantımız başladı burda çeşitli amatör kulüplerde oynadıktan sonra askere gittim ve askerde ameliyat olduktan sonra futbol hayatımızda sona erdi.Velhasıl askerden döndükten sonra iş hayatına atılarak şimdiki mekan Bursaya yerleştim.Yaklaşık 10 senedir gurbette olmama rağmen bu sevda hiç eksilmedi ve bitmeyecek ayrıca yaşadığım şehirlerde,her zaman Anadolu Yıldızı apoletini taşımak bana ayrı bir gurur kaynağıydı.Şimdi BursaESES oluşumunun tekrar canlandırmak için çok sevdiğim abim Sevgili Murat Çelen ile yoğun bir çalışma içindeyiz çünkü bu sevda babalarımızdan dedelerimizde emanettir bizlere ve geleceğe nesillerimize taşımak boynumuzun bir borcudur.Bu küçük özgeçmişimi okuyan herkese Sevgiler; Saygılar;
BursaESES
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 21:51
Ben Arda Canturk 24 Şubat 1982 D.Bakır Lice doğumluyum. İlkokulu ve ortaokulu babamın görevi gereği Yurtdışında okudum. Lise ise Istanbul Kabataş Erkek Lisesinde okudum Şimdi ise Bilkent Uni Hukuk Fak. 3.sınıf öğrencisiyim. Es-es aşkım babamın bana mirası kendisi de D.bakırlı olmasına rağmen üniversite ve meslek hayatının ilk yıllarını Eskisehirde geçirmesinden  dolayı es-esliydi (aşıktı bence) odasında komidinde duran es-es flamasından öğrendim es-es aşkını ilk gittiğim maç ünyespor maçıydı 2.lig b.deyken. Şimdi ise ankarada yaşıyorum ev arkadaşımda koyu es-esli... 2 esesli geçinip gidiyoruz:)
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 22:02
Ben Özcan ÇAĞLAR 9 Şubat 1990 Doğumluyum Eskişehirde doğdum. İlk Okulu Tunalı İlk Öğretimde okudum. Bağlar mahallesinde 12 yılım geçti halada geçiyor. 10 yaşımda voleybola başladım halada oynuyorum şu anda 3. Lig Anadolu Üniversitesi A Takımında top oynuyorum şu anda. EsEsLi oLmamın sebebi babam beni sadece 1 kere götürmüştü maça. 0ndan sonra işin açıkcası 3 güdüklerden birini tutuyordum. Büyüdükce anladımki kendi şehrimin bir takımı varken neden gidip istanbul takımlarını tutuyorum düşüncesiyle yola çıktım iyikide çıkmışım. Herkez bir gün esesli olacak :) Lanet olsun içimdeki eseS sevgiSine :) Bu arada çevremdeki herkez 3 büyüklerden birini tutuyor ve onlara sürekli eses'den bahsederek videolar resimler vs.. atarak sıkıyorum tekrar Söylüyorum BİR GÜN HERKEZ ESESLİ OLACAK..! saYgıLar (:
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
  Alıntı emreses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 23:01
1982 Eskişehir doğumluyum. Gökmeydan Çocuğuyum.Şeker ilkokulu, Sami sipahi, yunus emre meslek, Fırat Teknik eğitim derken şimdide yozgat ta Endüstri meslek lisesinde elektronik öğretmeniyim 5 yıldır. Maçlara ilkokul yıllarında akrabalarla gittiğim başımda kağıt şapkalarla izlediğim maçlarla başladım, ama asıl ES ES li olmamda ki etken kardeşim UFUKESES dir.Lise arkadasımla çok şey paylaştık dersten kaçıp dış sahada antremanlar izlerdik, maçları iple çekerdik,.Şimdilerde Eskişehirimden uzak, Deplesmanları gözleyerek yaşıyoruz.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 23:12
Alıntı yapılan emreses

1982 Eskişehir doğumluyum. Gökmeydan Çocuğuyum.Şeker ilkokulu, Sami sipahi, yunus emre meslek, Fırat Teknik eğitim derken şimdide yozgat ta Endüstri meslek lisesinde elektronik öğretmeniyim 5 yıldır. Maçlara ilkokul yıllarında akrabalarla gittiğim başımda kağıt şapkalarla izlediğim maçlarla başladım, ama asıl ES ES li olmamda ki etken kardeşim UFUKESES dir.Lise arkadasımla çok şey paylaştık dersten kaçıp dış sahada antremanlar izlerdik, maçları iple çekerdik,.Şimdilerde Eskişehirimden uzak, Deplesmanları gözleyerek yaşıyoruz.

Cry
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:04
16 Ocak 1987 Eskişehir doğumluyum...
90 yılından itibaren İstanbul Kartal da ikamet ediyorum,2005 yılında Sakarya Üniversitesi Türkçe Öğretmeliği Bölümü'nü kazandım...Bu sene 4.sınıfı okuyorum umarım bitiricemSmile
ES ES im ve Solculuğum bana babamdan yadigar kaldı...
Taraftar olarak ilk maçım 96 sezonunda 1.ligteyken Eskişehir Atatürk Stadı'ndaki Gençlerbilriği maçıdır... 2 0 kazanmıştık mücadeleyi..O sezon ve daha sanraları yine Babamla gittik maçlara...Kendi başıma deplasman yapmaya da olaylı Yalova maçıyla başladım...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,501 saniyede hazırlanmıştır