eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Michael Sauser

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
Online Durum: Offline
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Tebrikler Michael Sauser
    Tarih: 28/Eki/2008 saat 14:29

Yorumsuz . . .
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 15:04
bu çok eski bir olay ama yinede tebrikler
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 15:11
ben yeni duydum çok güzel birşey
:) :) :) :)
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 15:23
eski diye paylaşmamamız mı gerekiyor? bende Yeni gördüm ve eklemek istesim Ne yani Tebrikler Yazmışsın ne alaka ? Ben Tebrik alim Gündemde Kalim Diye mi Ekledimi Falan sanıyosun ? Yorum Yaparken Ne yazdığımıza Dikkat edelim Lütfen !
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
venceremOSmangazi Liste gör
Yazar

serhan
Yer: sehr-i Es-Es
  Alıntı venceremOSmangazi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 19:05
helal olsun bee bi biz kıymetini bilemedik:D
Es-Esimin işçisi,emekçisiyim!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 19:21
Alıntı yapılan özer-_-26

eski diye paylaşmamamız mı gerekiyor? bende Yeni gördüm ve eklemek istesim Ne yani Tebrikler Yazmışsın ne alaka ? Ben Tebrik alim Gündemde Kalim Diye mi Ekledimi Falan sanıyosun ? Yorum Yaparken Ne yazdığımıza Dikkat edelim Lütfen !
Teşekkür ederim Özer.İnanın ben duymamıştım çok ilğimi çekti.Haberin eskisi yenisi olmaz.Duyulmayan haber yenidir.Okunmayan gazete bir yıllıkta olsa yenidir.Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 21:48
Yukarı
HSNYZR_26 Liste gör
Yazar

HaSaN YüZeR
Yer: Turkey
  Alıntı HSNYZR_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:01
Özer bilgilendirdiğin, Serkan video paylaşımın için çok teşekkür ederim. Tek kelimeyle muhteşem, çok duygulandım.
Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:04
Helal olsun adama...Ben bile İstiklal Marşı'mızın 10 kıtasını birden bilmiyorum adam bir sürü ülkenin marşlarını biliyor...Clap
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:08
Özer_26 adli kardesim,ilk önce su anlamli günde böyle bir konu sectigin icin seni tebrik eder gözlerinden öperim.Ve Istiklal marsinin seyircileri ayakta dinletmesi  Bay Sauseri bir kez daha yüceltmistir.Tekrar tesekkürler............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır