eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  123 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Kombine ve Bilet Fiyatları
    Tarih: 21/May/2008 saat 22:26
Yönetim bu sezon kombinesi olanlara kolaylık yapması lazım .nedenini onlar biliyor.eski kombine biletine karşılık yeni kombine biletinde indirim olursa !!!geçmiş sezonda yapılan haksızlıklar için iyi olabilir diye düşünüyorum.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:34
Ayrıyetten kombineler gs,fb,bjk maçlarında da geçerli olmalı..Malumunuz bu takımların maçlarında bilet fiyatları 50-60 ytl yi buluyor.Böylelikle kombine satışlarıda artmış olur..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:53
kombineler ne zaman satisa cikacak bir bilgisi oolan varmi ? Yonetim bunun icin bir tarih belirlemeli.. Sezon agustos sonuna basliyor.. Haziran ayi icerisinde birseyler belli olmaliki burdan gelecek bir kisim parada transferde kullanilabilsin
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
iskures Liste gör
Yazar

ersin
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:53
bir an önce kombineler satılmaya başlanmalı  geç bile kalındı. sıcağı sıcağına bence çok satılırdı.
eseseskikikieskieskies
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 23:03
Kombine işi sıkı tutulmalı çünkü klube ciddi bir getirisi var.

*İyi reklam yapılmalı,Eskişehirde yaşayan herkesin kombine fiyatlarından,avantajlarından haberi olmalı.

*Önceki senelerde kombinesi olanlara indirim yapılmalı veya hediye verilmeli.Kolaylık sağlanmalı.

*Kombine alacak olanlara giriş ve çıkışlarda kolaylık sağlanmalı,bir veya iki(kombine alanın sayısına göre) giriş kapısı kombine sahiplerine ayırılmalı.

*Kombineler ligteki her maçımızda geçerli olmalı(gs,fb,bjk maçları dahil)

Yönetim(muhtemelen yeni yönetim gelecek) satabileceği kadar kombine satmak için herşeyi iyi düşünmeli.Artık süperligteyiz taraftarımızda profesyonelleşmeli

Bilet fiyatlarıda maçına göre belirlenmeli..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 23:16
Eğer kombine bileti her maç için geçerli olmayacaksa ben o kombineyi zaten olmam.ben orayo o 3 takımı değil ES ES için gidiyorum sakın böyle bir yanlişlık yapmayın .YÖNETİM.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 23:25
Alıntı yapılan mehmet26eses

Ayrıyetten kombineler gs,fb,bjk maçlarında da geçerli olmalı..Malumunuz bu takımların maçlarında bilet fiyatları 50-60 ytl yi buluyor.Böylelikle kombine satışlarıda artmış olur..

ya kardesim kombine demek ne demek nerden cıakrıoz 3 macı 5 macı herhalde hepsinde gecerli olcak .
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 23:49
@SaMeT;

KARDEŞİM,bazı anadolu kluplerinde malum takımların maçlarında kombinelerin geçerli olmadığını duymuştum.Ayrıca kombineler daha çıkmadı burda sadece fikir veriyoruz.relax..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 00:02
malesef çok ama çok geç kalınacak kombine için..

daha ortada yeni yönetim yok.. mevcut yönetimin söylediği gibi gerçekten bırakacakmı, yoksa gereken desteğin verileceği teminatını alırsa devam edcekmi.. yeni yönetimde gelse, mevcut yönetim devamda etse enaz 15 gün sonra atılacak ilk adım.. oysaki destek gelecekmi gelmeyecekmi sorusuna en güzel cevap kombinelerdi aslında..
bakalım başarıyı alkışlayanlar ve sahiplenenler kaçar kombine alacaktı.. final maçını kazanır kazanmaz, pazartesi günü ilk iş kombine bastırmak olmalıydı..
makul fiat nedir, herkesin bir yorumu olur ancak bence açık 300 kapalı 600 makul fiattır..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
deniz26 Liste gör
Yazar

deniz yurtbilir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 02:00
bence de kombinenin sıcağı sıcağına çıkması gerekirdi ama malum yönetim krizi ortaya çıktı... bence şu saatten sonra sezon başlangıcına yakın çıkartılmalı hem herkes esesi özlemiş olur hemde heyecan yavaş yavaş alevlenmiş olur...  açık öğrenci:250 tam:350 gibi bir uygulama bence gayet makul

iyi satış ve pazarlama politikası kaliteli ürünler atkılar baskı kalitesi yüksek !!! t-shirtler sağlam sloganlarla çok iyi paralar kazanılabilir taraftarla işbirliği içinde olunmalı !!! birazcık çaba çpok güzel işler çıkartır aramızda ne yetenekler var yeterki

YÖNETİM-FUTBOLCU-TARAFTAR birlikteliği sağlansın üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok

KOMBİNE DEMEK ZATEN İÇERİDEKİ KUPA LİG NE VARSA HER MAÇI KAPSAR 3-4 maç geçerli değil gibi bir uygulama dünyanın hiç bir yerinde yok yaw nereden çıkıyor ben anlamıyorum :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır