eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 23:59
Alıntı yapılan komutan

Ya bir futbol maçını bizim kadar milliyetçi bir ortama taşıyan ülke herhalde yoktur. Ne alakası var fener turu geçemesin demekle milliyetçiliğin?? bu basit bir futbol maçıdır, spor müsabakasıdır.İşin içinde çook para vardır ondan da ekonomik bir hadisedir...Her iki durumda da başka bir takımı destekleyenler tarafından fenerin elenmesini istemek normal bir şeydir. Ben, EsEs dışında hiç bir takımın avrupada ya da dünyada başarılı olmasını istemiyorum. galatasaray, bursa, trabzon...Umarım hepsi elenirler. Ne var bunda?
işin enteresan kısmı, milliyetçilikten söz edenler, miili maçlarda kırmızı giymek yerine kendi takımlarının formasını giyer ki bu da sadece bize özgü bir şeydir...Çünkü kimse milli takım forması giymek istemez, tam tersine rengini belli etmek ister...
Ama, milli maçlarda,
Hollanda portakal,
İtalya gök mavidir...
Bizse ortaya karışık....her renkten forma mevcut, ama bir kırmızı yok!
Roma taraftarının, avrupa maçında Lazio'ya destek çıktığını hiç duymadım!! Ki ikisi de Roma takımı...Milan ile İnter...Torino'nun yarısının Juventus'a alerjisi vardır...City taraftarlarının otobüs organizasyonu ile Manu'ya destek olduğuna dair elde bir veri yok...
O zaman?  

Valla bende öyle düşünüyorum  özelikle Trabzon ve Bursa için nie biz olcakken onlar konusulsun onlar basarıyı yakaladıkca bizim kafa şansımız düşer çünkü gelen paralar belli avrupadan . Trabzon özellikle umrmda değil ligde eses bizim rakibimiz değil diyip marsilya johstone ile oynarken her plaftormda inş elenirsin diyen takımın taraftarını niye destekliyim umrumda değil
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 00:37

türk futbolunun geldği son nokta  allah belanızı versın anadolu futbolunuda körelttınız pis köpekler ama suç bizde hala yalamalık yapıyoz ist takımlarına bütün kirli işlerin döndüğünü bile bile

Yukarı
jazz Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı jazz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 14:29
eh fener, şimdi göreceğiz el mi yaan bey mi yaman. uefa liginde marsilya ile eşleştin. 
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 14:44
Fener turu geçemesin bencede acaba hangi ülkede gördünüz sırf kendi ülkesinin takımı diye zıt takımın formasını giyip maça gelen
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 15:22
Şu anda yeri "UEFA Avrupa Ligi" değil de "PTT 1. Lig" olması gerekiyordu...

Fenerbahçe mi ??!!... Cehennemin dibine kadar yolu var...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
cranturk Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı cranturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 15:25
kaleci volkandan açıklama gelmiş.
Volkan: Marsilya maçında ülke menfaatleri doğrultusunda Eskişehirsporlu taraftarların da desteğini alacağımıza inanıyorum.
Yukarı
ObjektifTaraftar Liste gör
Yazar

Serdar Derin
  Alıntı ObjektifTaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 15:37
Hoppaaa grubun en güçlü takımı Monchengladbach.

Ali Ece abimizin kulakları çınlasın.

Juan Arango rüzgarı esecek.

2.ci sırada Marsilya çıkar diye düşünüyorum Valbuena formunda olsa yeter.

Arsızlığa cesaret, Zina'ya aşk dediler!Bir neslin ahlakını işte böyle yediler.

TELLO VURDU BARAJDAN DÖNDÜ !!!

Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 16:23
Marsilya ile ilgili olarak Volkan Demirel, "Marsilya takımı Fransa’nın köklü kulüplerinden. Eskişehir ile karşılaştılar ve onları yarış dışı bıraktılar. Eskişehir taraftarlarının da bizi destekleyeceğini düşünüyorum. Avrupa’da oynanan maçlar ülke ile alakalıdır. Biz Türkiye’yi temsil edeceğiz. Avrupa’da mücadele eden her takımı desteklemek gerekiyor. Marsilya ile gruptan çıkmak için mücadele edeceğimizi düşünüyorum." diye konuştu.
ölümüne eses
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2012 saat 23:49

Bu UEFA da tam yavşakmış.... şikeci beinlere nasıl avrupada maç izni veriyorlar hayret.

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
DENİZSRSGT Liste gör
Yazar

Deniz Sırasöğüt
Yer: İstanbul
  Alıntı DENİZSRSGT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2012 saat 08:51
allahtan bienvenuyu almamışız, isabet olmuş. o neydi öyle ya
Siyah ile Kırmızı karışır
Şampiyonluk bize yakışır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,031 saniyede hazırlanmıştır