eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 534535536537538 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2012 saat 12:19
Alıntı yapılan Siyah

Üniversite okuyan arkadaşlar bu sene harçlar kalkıyor mu ? okul öğrenci işlerine sordum kalksaydı biz sisteme girmezdik dediler sizin bilginiz var mı ?

Başbakan Tayyip Erdoğan,yaptığı konuşmada kabinenin Üniversite harçlarının kaldırılmasıyla ilgili çalışma başlattığını söyleyerek önümüzdeki eğitim yıla yetiştirmeye çalıştıklarını belirtti. Eğer tasarı yasalaşırsa üniversitede okuyan ve yeni kayıt yapan öğrenciler artık harç ödemeyecekler. Ödenmiş harçların geri iadesi olacak mı? Kesin olmamakla birlikte zayıf bir ihtimal.. bu döneme yetişmesi bir hayli zor.. Zaman çook yaklaştı çünkü..
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 00:24
Arkadaşlar, yarın fatura yatıracağım PTT'ye fakat kredi kartıyla ödeme yapabiliyor muyuz?

o olmazsa çarşıda kredi kartıyla ödeme kabul eden faturabank nerde var?
Yaşasın şehrine ihanet etmeyen ANADOLU!
Yukarı
EskisehirsporTR Liste gör
Yeni Yazar

Kağan Pulat
  Alıntı EskisehirsporTR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 22:37
Alıntı yapılan Siyah

Üniversite okuyan arkadaşlar bu sene harçlar kalkıyor mu ? okul öğrenci işlerine sordum kalksaydı biz sisteme girmezdik dediler sizin bilginiz var mı ?
Bugün Bülent Arınç açıklama yaparak 1.Öğretim ve açıköğretim okuyanlar için harcın kaldırıldığını, 2.öğretimler için harç alımının devam edeceğini söyledi. Birde üniversitelere müjde (!) diyerek harcın kaldırılması için en çok uğraşan 2.öğretimleri hayal kırıklığına uğrattı. Kısaca " 1.öğretimlerin parasını 2.öğretimler ödeyecek dese daha iyi bir söylem olurdu. "
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 22:49
Alıntı yapılan erahnes

arkadaşlar ALANYA' yada eskişehirsporumuz un herhangi bir derneği veya Eskişehirlilerin takıldığı bir yer biliyormusunuz?

Baskent sitesine(Antalya yolu üstünde) git yeterince bulursun...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 22:53
Alıntı yapılan EskisehirsporTR

Alıntı yapılan Siyah

Bugün Bülent Arınç açıklama yaparak 1.Öğretim ve açıköğretim okuyanlar için harcın kaldırıldığını, 2.öğretimler için harç alımının devam edeceğini söyledi. Birde üniversitelere müjde (!) diyerek harcın kaldırılması için en çok uğraşan 2.öğretimleri hayal kırıklığına uğrattı. Kısaca " 1.öğretimlerin parasını 2.öğretimler ödeyecek dese daha iyi bir söylem olurdu. "

Önemli olan o haberı nasıl çıkarabılır nasıl reklam yapabiliriz ben 1. öğretim okuyorum esogu de kardeşim 2. öğretim kazandı akdeniz üni keşke kimse harç parası vermese kardeşimi gene ben okutacam sorun değil ama harç parası cebıne kalırdı nerdee düşünce... en kısa zaman da harç parasına zam yaparlar...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
EskisehirsporTR Liste gör
Yeni Yazar

Kağan Pulat
  Alıntı EskisehirsporTR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 23:02
Birinci öğretimlerden aldıkları üç kuruşu kaldırdık diye gündeme getirip, asıl harcın kalkması için uğraşan ikinci öğretimleri bir kenara attılar... 2.öğretim okuyanları çok zengin zannediyorlar herhalde.
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 23:20
Birinci öğretimlerden ahım şahım para mı alıyolar da kaldırılınca sevinilecek.Asıl 2. öğretimin harçlarını kaldırmaları gerekiyordu.Şimdi ödemeyenlerin harç paralarını da bize kitlicekler anlaşılan.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 23:29
Arkadaşlar kavram kargaşasından konuyu atlıyorsunuz.İkinci öğrenim ücreti diye geçiyor ve değişmesi için kanun gerekiyor.Harçlar ise kanun hükmünde kararnameyle değişe biliyor.Şuan önce bunu yaptılar.İkinci bir konu şimdi düşünün Orhangazi Makine Mühendisliği 1.öğretimle 2.öğretimin puanı birmi değil.Peki ikinci öğretim neden düşük çünkü paralı eğitim.Diyelim eşitlediler ne olacak o zaman ikinici öğretim puanıda tavan yapacak.Bu ikilem aşılması için bir yol varsa oda ikinci öğretimi lav etmektir .
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
selo1965 Liste gör
Yazar

Selahattin
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selo1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 23:47
1.öğretimde arkadaşım 50 lira yatırıyor ben 2.öğretimde 400 lira yatırıyorum zamlı olarak ne kadar yatıracağım
Yukarı
furkan316 Liste gör
Deneyimli Yazar

furkan şafak antibizans.com
Yer: antibizans.com
  Alıntı furkan316 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 15:13
merhaba eskişehirde acaba captain black satan yer varmı bildiğiniz
antibizans.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 534535536537538 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır