eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Patryk Malecki

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 16:08
Alıntı yapılan mavi26

Gülüyorum size sadece kebndinize yalan dünya kurmusunuz ssagda solda mı komiksiniz

Keşke sizin gibiler bu yalan dünyaya girip mahvetmese.. İnan bu kurduğumuz sözde yalan dünya, sizin gerçek dünyanıza uydu muamelesi yapar. En azından bizde, nicklerin arkasına geçip millete saydırmak yok, geleli 1.5 ay olmuş oyuncuya kişiliksiz,yapmacık damgası vurmak yok.( Kötü oyuncu demek ayrı, kişiliğini yerden yere vurmak ayrı)

2 gün önce gelmişsin, hakaret etmediğin futbolcu kalmamış ki çoğunun kişiliğine saydırmışsın sonra da seni ciddiye almamızı mı bekliyordun?

Hayırlısı be ne diyelim .
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 17:02
Daha 2 günlük üye olan kişi hemen forumu birbirne katıyor adminlerde uyuyo biz birşey desek hemen uyarı alıyoruz bazıları elini kolunu sallaya sallaya yazıları yazıyo
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 17:03
Alıntı yapılan mavi26

Gülüyorum size sadece kebndinize yalan dünya kurmusunuz ssagda solda mı komiksiniz

Daha ismini yaşını yazmamışın birde bur'da artislik mi yapıyosun
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 17:28
Alıntı yapılan mavi26

şu adama pırasa sallayın geçin http://www.youtube.com/watch?v=ldK1gQSSTSo
ilk mesajlarından birinde önce yaşını 31, sonra 27.5 yazan adamdan ne beklersiniz? forumu karıştırmak için gelen tiplerden sadece biri. şöyle her mesajı bir topçumuza sallamak, ortalığı karıştırmak olan insanların direk atılması lazım aslında..

varan 1 :
Alıntı yapılan mavi26

Telefon üzerinde. Yazdığım icin yazı karakterini seçemiyorum sen kelimelere takilcagina anlattığıma bak bence sizin duymadıklarımızı sizden önce buraya yazacağım sonra doğru olduğunu anlayınca bakalım ne diyeceksiniz.yasım 32 buarada seninki faili meçhul gibi yazmadığına göre.

varan 2 :
Alıntı yapılan mavi26

Hanginize cevap vereyim bilemedim buraya üye olmak bilgilerimi paylaşmak icin twitter da bu forum sayfasına hatta bikac arkadasa yazdım üyelik neden acilmiyo vs diye yakan söylemek icin böyle zaman harcamam bu bir, isim konusuna gelince yazmaya çalıştım ama sürekli hata sayfasına yonlendrdi.burdan yazayım Kemal ismim yasım 27,5 eskisehirliyim

aradaki 4.5 yaş farkınada klavye azizliği demek ;
Alıntı yapılan mavi26

Klavye azizliği minicik tusa basarken öyle acele yazmisim kimlik yasımı komik oluyosunuz zaten kulandigim kelimelerden tarzımdan anliyacaksiniz doğrumuyum yalanmiyim...bugun ilk gunüm sayenizde 50 kisey CVP veriyorum bu son kendimi savunmam artık duyduğumu yazıp sizin nefret kısan mesajlarınızı okumiyacagim bir kisi bile inansa yeter

hadi Allah versin mavi26.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 17:52
yanlışlıkla 3 yerine 2,2 yerine 7,ve ekstradan( ,5 ) yazıyor ne var bunda adam telefonla yazıyor yanlışlıkla yazmıştır.
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 18:51
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan mavi26

Daha ismini yaşını yazmamışın birde bur'da artislik mi yapıyosun
Artist olmak istiyor belli...Film çevirmek istiyor ama nafile...
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 19:15
Forumda üyeliklerin her açılışında ne yazık ki seviye düşüyor, bu ve buna benzer sorunlar yaşıyoruz... Bunun iki nedeni var; birincisi mesaj sayısını arttırmak için alakalı alakasız her konuya yorum yapanlar... İkincisi, sadece provakotörlük yapmak amacı taşıyanlar... Üyelikler açıldıkça bunlar hep yaşanıyor... Bunlara yapılacak en iyi hareket onları görmezden gelmek cevap vermemek ama bunuda beceremediğimizi geçmişte yaşananlardan görüyoruz...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 23:48
süperdin adını hiç duymadım 45 dk neyse akhisarda oynarsınız
DSİ Es Es
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 23:50
Bekledigimiz gibi çıkmadı.çok korkuyor,eli ayağına dolaşıyor,top almaktan çekiniyor.
..daha saymaya gerek var mı!
Diren ESES...
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 23:51
bu adamın tekniği var açılırsa alışırsa oynar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır