eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Patryk Malecki

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 01:37
Bu maçta etkisiz kaldı. Ama yine de hız ve pozisyon alma açısından iyi yani en azından şahsi görüşüm. Fransa'da patlasın da şarapnel parçaları Marsilya'ya dağılsın:)
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 04:09
Malecki'nin sari kart gordugu pozisyon
Rakip (Valbuena) kendini abartili bi sekilde yere atip yuvarlaninca kart kacinilmaz oldu, oysaki Malecki'nin hamlesi kart gerektirecek kadar sert degildi.
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 05:17
Bu maçta hiç bir varlık gösteremedi.Devre arasında Erkan değişikliği yerine Malecki değişikliği olabilirdi.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 17:32
Kaliteli oyuncu takıma adapte olduktan sonra daha iyi olabilir Marsilya maçına etkisizdi ama bunu oyuncunun kalitesine değil Marsilya'nın kalitesine bağlamak gerekir bence
Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 03:58
Bu adam hiç bir işe yaramaz Tv dende izledim canlıda izledim cok gereksız ayağında top tutamıyor cok heycan var elıne gelen topu mahvedıyo.Kosuyo ama haybeye gereksiz bi transfer Allahtan kıralık.
SSS KKK SK SK S
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 04:06
Takıma sonradan uyum sağlıcağına inanıyorum çünkü takımı için savaşan hırslı bir oyuncuya benziyor yediği sarı karttanda belli olacağı gibi.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 04:48
Bir ara armasıyı.. Öptü inançlı yetenekli.. Ben güveniyorum.. Bizim teknik direktör bozması üyelerimiz hemen önyargılara başlamışlar
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 06:02
Sadece biraz zaman tanınmalı inançlı yapmaya çalışıyor devamı gelir
Yukarı
gencadam Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Eskişehir
  Alıntı gencadam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 22:05
Malecki hızlı koşuyor.Çizgiye indiği zaman defansı arkasında bırakıyor.Topu boştaki adamlara çıkarırsa çok asist yapar.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 22:15
Alıntı yapılan MusTy26

Bu adam hiç bir işe yaramaz Tv dende izledim canlıda izledim cok gereksız ayağında top tutamıyor cok heycan var elıne gelen topu mahvedıyo.Kosuyo ama haybeye gereksiz bi transfer Allahtan kıralık.

Yuh yani 3000 4000 msjım var oyuncular hakında asla bu kelimeyi kulanmadım kulanmamda lütfen oyuncular hakında yorum yaparken cok dikatli olun sahada emek harcayan onlar masa başında degildirOuch
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır