eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 05:52
Kardeşim bilmiyorsanız babanıza amcanıza dedenize sorun. Elimizden nasıl şampiyonluklar alınmış.Bizi nasıl hakem oyunları ile küme düşürmüşler. Eskişehirli bizans takımlarını hiçbir platformda desteklemezzzzzzzzzzzzzzz.
Yeter artık ya gidin ister antuda, ister webaslanda yada karakartallar forumda bunları dillendirin biz sizi avrupada destekliyoruz diyin. Onlarda sizi alkışlasınlar bu milliyetçi!!!! görüşleriniz için.
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 06:33
ali bey sende hemen bizi eline fb miş gsymiş bayrağı aldırdın dışarılara döktürdün.demiyorum git maçına bilet al forma al izle diye ama ben yunanla oynarken romanyalıyla oynarken hangi takım olursa olsun göztepede olur trabzonda olur farketmez Türk takımını tutarım bunda kimse öküz altında buza aramasın.bunuda kimseden alkış beklediğim için değil memleket sevgimizdendir.sağa sola sarmanın anlamı yok bizde anti-bizans diyoruz ama avrupa arenasında ben şahsi olarak her takımımızı milli formayla görüyorum...
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 07:02
Ben O milli formayı. Bursa'da Bjk'da Gs'de görüyorum ama Fb'de göremiyorum. Sanki bir yunan takımı gibi geliyor bana. Acaip itici bir takım. A'dan Z'ye kadar itici geliyor. Diğerleri bi nevi ülkemi temsil ettiği için arkasında olurum amafenev için aslaaaa. Bir şekilde yok olsunlar diye dua bile ettiğim oldu.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 07:05
:) keşke yok olsalar.. mevzuda zaten sevmek değil bende sevmiyorum ama dışardaki maçlarda içim el vermiyor..arkadaşlar yazmış sadece Eses diye hatırlamıyorlar amigo orhan göztepeyi desteklemeye gitti avrupa maçında..benim bu sayfada yazmam sadece fenevin avrupa macerası için değil tüm takımlarımızın içindi
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
EskisehirsporTR Liste gör
Yeni Yazar

Kağan Pulat
  Alıntı EskisehirsporTR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 11:35
Geçen hafta topun Bülent Ertuğrul'un kalbine çarpması sonucu topu dışarıya atmayan ve oyuna devam eden Fenerbahçe takımı golü buluyor...
Bu hafta ilk golde Mehmet Topal resmen eli ile topu düzeltip golü atıyor...
Daha ilk 2 haftada başladılar... organize İşler bunlar.....
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 22:47
Haydi fener yersin sen bu Türk düşmanlarını daha dikkatli oynayın yeter.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
Santrayla Üçlü Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı Santrayla Üçlü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 23:02
fener elenir
Yönetim İstifa...
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 23:14
Belli olmaz. Turu geçer inşallah. Ülke puanına çok ihtiyacımız var.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
Santrayla Üçlü Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Santrayla Üçlü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 23:18
1-1
Yönetim İstifa...
Yukarı
Santrayla Üçlü Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Santrayla Üçlü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 23:37
fener elendi
Yönetim İstifa...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır