eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:17
Erman kardeşim hep biz doğru yapalım ama ne havuzdan adil pay alalım ne medyada doğru dürüst haberimiz çıksın sonrada onlara bu kadar gelirden sonra almaları gereken puanlar için müteşekkirmi olalım? Futboldada hamaset olmalı gibi bir kaide olamaz heleki bizlerin herzaman hakkı yenen bu ortamda hamaset adına onları desteklemek zorunda değilim. Adamların başkanları daha dün Türk futbolunun temeline dinamit koyma adına havuzdan çekilme tehditinde bulunmadımı bunlaramı destek çıkacağız yahut şöyle sorayım bu yaptıkları içinmi destek olacağız?
Şahsınıza alınmayın sözlerimi, Türk futbolunun katili bu kulüpleri desteklemenin adına hamaset diyemeyiz.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:18
Alıntı yapılan esufukkara26

rakibi desteklemek ne yav öncelik Türk futbolu..bence kim olursa olsun avrupada başarılı olsun..daha düne kadar ülkemizi 2. dünya ülkesi olarak görüyorlardı futbol sayesinde reklamımızı yaptık..bunda emeği geçen tüm takımlara helal olsun diyorum..
Hatalarla dolu bir yazi. Oncelikle asalamak icin 2 degil 3 cu dunya ulkesi derler. Ulke takimi diye destek oldugunuz takimlar ulke icin degil kendileri icin oynarlar. Yillar yili onlarin nasil bu potaya girdigide belli. Belcika bizi gecmis guney kibris dibimizdeyken kusura bakmayin ama yillar yili torpille avrupa yapan bu takimlara yaziklar olsun derim sadece. Destek falamda vermem hicbiri bizdeki heycani tasimiyor. Forumun normal oldugu zamanlarda bu tarz yazilar bizansli sayilirdi simdi hosgorur olduk.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:25
Alıntı yapılan mecek

Erman kardeşim hep biz doğru yapalım ama ne havuzdan adil pay alalım ne medyada doğru dürüst haberimiz çıksın sonrada onlara bu kadar gelirden sonra almaları gereken puanlar için müteşekkirmi olalım? Futboldada hamaset olmalı gibi bir kaide olamaz heleki bizlerin herzaman hakkı yenen bu ortamda hamaset adına onları desteklemek zorunda değilim. Adamların başkanları daha dün Türk futbolunun temeline dinamit koyma adına havuzdan çekilme tehditinde bulunmadımı bunlaramı destek çıkacağız yahut şöyle sorayım bu yaptıkları içinmi destek olacağız?
Şahsınıza alınmayın sözlerimi, Türk futbolunun katili bu kulüpleri desteklemenin adına hamaset diyemeyiz.

Ali abi söylediklerinde sonuna kadar haklısın ona kimsenin itirazı olamaz.Ama bugün Avrupa ligine katıldıysak o veya bu şekilde belki nefret bile ettiğimiz İstanbul'un bazı takımlarının topladığı iyi kötü puanlar sayesinde.

Avrupa liginde olduğumuza göre bizde bu sistemin bir parçasıyız.Ha biz sizden gelen Avrupa biletini istemiyoruz deyip Avrupa ligine katılmayıp rest çekseydik eyvallah ama şu an biz de çarkın içindeyiz.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:26
Bakınız ekonomik krizdeki yunan takımları ile bizim pastadan büyük pay alan takımlarımızın mukayesesi

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:45
Alıntı yapılan esufukkara26

tamam arkadaşlar bizim için önce memleket sevdası buna siz ne derseniz deyin.
Hala memleket ve takim olayini birbirine sokarsaniz bu sacma olur. 80 leri 90 lari gectik. Artik herkes tek takiliyor. Begenmedimiz iskocyada 5 takim yolluyordu. Dandik denen hollanda veya belcika ligi takimlari nerlere geldi, mevzu ulkenin takimi falan degil artik.

Bize yillardan beri empoze ettiler bu takimlar avrupa takimi siz yapamazsiniz, beceremezsiniz diye. Onlarin aldigi sonuclarla belcika kadar oldugumuzu anladik. Benim itirazim bu yillar boyu suren empozeye. İnanmayin beyler, onlar zamaninda amigo orhani itedikleri gibi ulke destegini istiyorlar daha fazla forma satmak daha populer olmak icin. Herkesin taraftari kendine yeter.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:48
ben tartışmıyorum arkadaş tutalımda demiyorum ama ecnebiyle bizimkilerden biri oynarken ruhen bizimkiler kazansın istiyorum.
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 03:49
sadece 3 büyütülmüşleri kastedmedim bunlara bursasını kayserisini anla işte hepsini kasteddim.
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:13
fenerli galatalı bjkli taraftar bizim maçta o zaman marsilyayımı destekliyor size göre tamam sonuna kadar anti bizans sonuna kadar eskişehir bize göre ama sonuçta avrupa maçlarında bizim türk bayrağımız dalgalanıyor ben bizans takımlarını hiç sevmesem bile avrupa maçlarında desteklerim desteklemeyene laf söylemem onlarda destekleyenlere laf söylemesin daha 10 yıllık kulup bügün fenerin rakibi adamlara helal olsun geçen sene rum takımı nerelere geldi yanlışı birazda kendimizde arıyalım yirmi küsür sene nerelerdeydik bunları bizans takımlarımı sağladı hayır yanlış yönetildik altyapımızı kuramadık 10 senelik kulup bugün şampiyonlar ligi elemesi yapıyor ligi ise romanya bu işler tam anlamıyla parayla olmuyor bilboa final oynadı araştırın bakın nasıl düzenleri var hepsi genç ve kendi çocukları bilmem anlatabildimmi
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:30
Eğer medya, TFF, yayın kuruluş, Hakkari'deki, Sinop'taki, Konya'daki 3 cücük sempatizanları, hatta futbolcu kardeşlerim abilerim, kendi şehrinin takımına destek çıksaydı, Anadolu futboluna bu kadar maddi manevi destek olunsaydı şu an ülke puanı çok daha yukarılardaydı...

Kuytlu, Melolu, Querasmalı, Buraklı, Batallalı, Dedeli ülke futbolu Avrupa'ya sadece 5 temsilci (ki elemelerden sonra maksimum 3e düşüyor) gönderiyorsa kimse bana bu zihniyeti eleştirdiğim de 'ah vah' demesin.

Bugün tüm kalbimle Vaslui'yi tuttum, çünkü bu bizim için bir şans... Fenerbahçe elenecek ve günlerce Fenerbahçe'nin neden elendiği konuşulacak, Kuyt eleştirelecek, Alex eleştirilecek, Kocaman eleştirilecek. Eskişehirspor, Marsilya karşısında destan yazdığında belki iki dakikalık görüntülerle tebrik mesajları gönderilecek, iyi temennilerde bulunacak.. 70 milyon insandan belki 3-5 kişi bunun farkına varır da Bizans sempatizanlığından vazgeçer. Öyle umuyorum, öyle inanmak istiyorum...
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 05:32
Alıntı yapılan morir26

fenerli galatalı bjkli taraftar bizim maçta o zaman marsilyayımı destekliyor size göre tamam sonuna kadar anti bizans sonuna kadar eskişehir bize göre ama sonuçta avrupa maçlarında bizim türk bayrağımız dalgalanıyor ben bizans takımlarını hiç sevmesem bile avrupa maçlarında desteklerim desteklemeyene laf söylemem onlarda destekleyenlere laf söylemesin daha 10 yıllık kulup bügün fenerin rakibi adamlara helal olsun geçen sene rum takımı nerelere geldi yanlışı birazda kendimizde arıyalım yirmi küsür sene nerelerdeydik bunları bizans takımlarımı sağladı hayır yanlış yönetildik altyapımızı kuramadık 10 senelik kulup bugün şampiyonlar ligi elemesi yapıyor ligi ise romanya bu işler tam anlamıyla parayla olmuyor bilboa final oynadı araştırın bakın nasıl düzenleri var hepsi genç ve kendi çocukları bilmem anlatabildimmi

Biz hala neden ilerliyemiyoruz sizce?
Bilbao örneği çok güzel
( adamlar Atletico Madridi kurmuşlar birde )
Ve bask bölgesi tamamen Bilbao destekler gidip Barcelonayı desteklemez

ve bizim içimizde hala Feboşlu Zafer Tüzün gibi bir adam (ne kadar adamsa artık) var,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır