eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 528529530531532 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2012 saat 20:13
Alıntı yapılan oldcity35

Alıntı yapılan oldcity35

arkadaşlar D Smarta nasıl bulacağım kanal 26 yı yardımcı olursanız sevinirim
  yokmu yardımcı olacakConfused

Dsmartta yok bende baktım bulamadım...dıgıtal platformlarda uydu alıcılarında oldugu gıbı olmuyor..dsmartla kanal 26 anlasma yaparsa gırebılır
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2012 saat 00:53
Kombineler ne zaman satışa çıkacak acaba bilen var mı?
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2012 saat 00:21
renkdaşlar eskişehir de en iyi igilizce dil eğitimini almam için hangi kursa kayıt yaptırmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim...
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2012 saat 11:42
Alıntı yapılan ömer_es

Kombineler ne zaman satışa çıkacak acaba bilen var mı?

Haftaya
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2012 saat 12:29
Alıntı yapılan erahnes

renkdaşlar eskişehir de en iyi igilizce dil eğitimini almam için hangi kursa kayıt yaptırmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim...

http://www.myenglish.com.tr/index.php/tr/
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
rap_shar26 Liste gör
Yazar

ilker tekeli
  Alıntı rap_shar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2012 saat 13:11
Alıntı yapılan erahnes

ben bu yıl amerikan kültürden 3(2+1) kur aldım ve kesinlikle söyleyebilirim ki memnun kalmadım. 3 kur boyunca 4 ayrı hoca ile çalıştık. Verdikleri kitaplar hiç bir şeye yaramıyor zaten son kurda da kitaplar kur başladıktan 5 hafta sonra geldi.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2012 saat 22:49
arkadaşlar bende bir laptop var asus marka yenide sayılır.Ama anlamadıgım sekilde ısınma problemi var mesela oyun oynarken 80-90 dereceyi buluyor.İşlemci ve ekran kartı ısısı gerçi altında sogutucusu yok.Ne sorunu olabilir yada altına sogutucu alsam bu 90 derece kaça kadar düşebilir.Soğutucuyu iyi bir marka almayı düşünüyorum
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2012 saat 23:52
Alıntı yapılan Onur26

arkadaşlar bende bir laptop var asus marka yenide sayılır.Ama anlamadıgım sekilde ısınma problemi var mesela oyun oynarken 80-90 dereceyi buluyor.İşlemci ve ekran kartı ısısı gerçi altında sogutucusu yok.Ne sorunu olabilir yada altına sogutucu alsam bu 90 derece kaça kadar düşebilir.Soğutucuyu iyi bir marka almayı düşünüyorum

Laptopunun dahili fanı tozlandığından ekran kartın ısınıyor ve aşırı ısınınca laptopunu sistem kapatıyordur... Garantisi geçmemişse soğutucu fanlarını servise temizletebilirsin... Ya da kendin açıp temizleyebilirsin...

Bir yöntemde fanın (Laptopun dışarıya sıcak hava üflediği yer) olduğu yere emiş gücü çok yüksek olmayan bir elektrik süpürgesi tut...Fanın önü kir yumağı olacak onları cımbızla çekip dışarı çıkar... 1-2 kere daha bu işlemi tekrar et... ( öncesinde fana doğru sertçe üflersen laptopundan gelecek tozları göreceksin), Bu yöntem zamanında ben de işe yaramıştı...

Bilgisayarını yatak gibi yumuşak zeminlerde kullanma, fan dışarıya hava veremediğinden o da ısınma yapar, ya sert ve düz zeminde ya da harici laptop fanlarının üzerinde kullan... Kolay gelsin
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
contorium Liste gör
Yazar

anıl
Yer: İstanbul
  Alıntı contorium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2012 saat 00:08
Alıntı yapılan erahnes

atatürk caddesinden kızılcıklıya girdiğinde sağdaki ilk arada english test adında bir kurs var. kesinlikle şehirdeki en iyi kurs bana göre. daha öncesinde myenglish i ve wall street institute yü denedim ve hiç memnun kalmadım ama burada çok başarılı hocalarla (ki bazıları amerikan) birebir çalışma imkanım oldu ve ingilizcem 3 ayda inanılmaz derecede ilerledi. ingilizce öğrenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 19:22
Photoshop ile alakalı bir resmi düzenlemem gerekiyor yardım edebilecek varmı?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 528529530531532 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır