eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

53. Eurovision Şarkı Yarışması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:42
Alıntı yapılan co1965

Bence Eurovizyona Mithat KÖRLER son bestesiyle girmeliydi... Siyah kırmızı akar kanımız, Biz eskişehirliyiz işte FARKIMIZ....Big%20smile

Big%20smile
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:51
mor ve ötesini severim ama bu şarkı olmamış.
ilk ona giremez, önümüzdeki sene direk katılamaz ön elemeye kalırız gibi geliyor...
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 16:28
çoooook kötü bi şarkı şimdiden rezil olduk sonuncu olmazsak iyidir
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 16:59
Sanirim artik ilk 10a girenler ertesi yil direk olarak finale katilamiyor, statu degisti, ulke sayisi arttigi icin Eurovisiona en buyuk maddi katkiyi yapan birkac ulke ile evsahipligi yapacak ulke direk katiliyor, digerleri iki grup halinde yarifinalde yarisiyor, ve daha sonra finale gidiliyor. Iki grup ta kura ile belirlenecegi icin birbirine en yuksek oy vermesi garanti ulkeler de biraz sansa kalmis olacak.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 17:49
Gerçekten kocaman bir REZİLLİK...Böyle bir şarkıyla gireceğimize evlerinin önü boyalı direk ile bile girseydik daha ii olurdu...Grup seçimi de yanlış...Angry
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 17:57
 Adamların tarzları stilleri belli bir kısıma hitap ediyor o yüzden zaten kötü bir şarkı çıkması normaldir bu suç grubun değil trt nindir.Bunların yerine aynı tarz besteleri bulunan ama daha geniş kesimlerce sevilen manga grubu olsaydı daha iyiydi hiç değilse müzikleri kulağa çok hoş geliyor manga grubunun.
S.nalbant
Yukarı
polat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep POLAT
Yer: Turkey
  Alıntı polat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 19:10
Mor ve Ötesi - Deli

Şarkının Sözleri

Aranıyor sahibi ruhumun
Tam yerine mi düştüm
Direniyor faili tutkunun
Kızmış ve küçülmüş

Aranıyor sahibi ruhumun
Tam yerine mi düştüm
Direniyor direniyor direniyor

Beni büyütün, ağlatmayın
Sevginiz nerde övündüğünüz
Beni büyütün, ağlatmayın
Sahte düşlerle oyalamayın

Bir akıllı bir yarım deli
Dört yanım akıllı bir yanım deli
Herkes akıllı bir ben deli
Bir ben deli bir ben deli

Beni büyütün, ağlatmayın
Sevginiz nerde övündüğünüz
Beni büyütün, ağlatmayın
Sahte düşlerle oyalamayın

Bu şarkının sözleri politik Avrupa birliğine sesleniyor.

Beni büyütün , ağlatmayın
Sahte düşlerle oyalamayın.
Herkes akıllı bir benmi deliyim       gibi.

Ama türkçe olunca pek bir anlam ifade etmeyecektir sanırım Avrupalı için.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 19:24

Türkçe şarkı tercihlerini anlıyorum ama bu yarışma tüm Avrupa'ya hitap ediyor.Zaten ülkelerin çoğu İngilizce şarkıyla katılıyor.Bu arada şöyle bir şey okudum gerçekten komikti.Türk ezgilerini kullanın fln vs...Sertab Erener İngilizce şarkıyla katılmasına rağmen Türk ezgilerini tüm Avrupa'ya gösterdi.Rimi rimi ley ise tam bir felaketti.Eurovision'un ciddiyeti yok.Siyasi bir olay haline geldiği için ister Türkçe ister İngilizce benim için bir önemi yok

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 19:29
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Türkçe şarkı tercihlerini anlıyorum ama bu yarışma tüm Avrupa'ya hitap ediyor.Zaten ülkelerin çoğu İngilizce şarkıyla katılıyor.Bu arada şöyle bir şey okudum gerçekten komikti.Türk ezgilerini kullanın fln vs...Sertab Erener İngilizce şarkıyla katılmasına rağmen Türk ezgilerini tüm Avrupa'ya gösterdi.Rimi rimi ley ise tam bir felaketti.Eurovision'un ciddiyeti yok.Siyasi bir olay haline geldiği için ister Türkçe ister İngilizce benim için bir önemi yok

bizi bu hallere getiren ingilizce onlar gibi yaşam tarzı dejenere olmamız ve ingiliz sömürüsünün sonuçlarıdır ingilizce herşey olsun palavralarına karnımız tok uyanın millet bunlar bizi düdüklüyor bizde alet oluyoruz işsizlik had safhaya çıkmış ingilizce olsa ne yazar anca gönül yazar.
iingilizce bilenlere saygımız sonsuz ama ingiliz hayranlığına amerika rüyasına ingilizce eğitime hayır kesinlikle ingilizce parça olmasın bugün Japonya milletce ingilizcemi konuşuyor
teknoloji devi üstelik keza Almanya sanayi devi Norveç Avrupanın gmsh bakımından sayılı devleti bakınız ingilizce resmi dili mi?
bizlere 10.000 yıllık gül gibi dilimize sahip çıkmak düşer.Latinceden bozma ingilizceye değil
Lakin Amigo Orhan abimizin dediği Kuvay-ı Milliye ruhuyduk biz dediğimiz anadolu yıldızı efsane şehirin çocuklarına bu ruhun dışına çıkmaz yakışmaz misyon olarak kabul edilen bu ruha aykırı bir davranış yakışmaz.Örnek taraftar örnek kişiliğimiz nerde

benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 19:35
Bİr de umarım bu sene ermenistana bizden tam puan gitmez...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır