eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 524525526527528 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
Online Durum: Offline
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2012 saat 12:37
Alıntı yapılan DeMo_eSk

Bu ayın sonunda izmir gaziemire hava ast. mülakatına gidicem. otobüsle falan nasıl gidebilirim? sabah saat 7 de orda olmam gerekiyo.
Garajdan gaziemir dolmuşları var onlarla gidebilirsin. Tahminimce saat 6 da başlıyordur.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2012 saat 20:03
Kolay ve kaliteli film indirme sitesi yada bir yolunu bilen varsa, özel mesaj yoluyla bana adres gönderebilir mi?
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2012 saat 21:29
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Kolay ve kaliteli film indirme sitesi yada bir yolunu bilen varsa, özel mesaj yoluyla bana adres gönderebilir mi?

Tabi ki torrent.Zaten dünyada kimse artık hotfile premium falan bunlarla uğraşmıyor.Torrent programı ve iyi seed/leech oranı olan bir site sayesinde(ki çok var)çok rahat indirilir.

Ratio gerekliliği isteyen sitelerde ise indirilen dosyanın seed yapılması gerekiyor
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2012 saat 23:04
 Blackberry kullanan veya telefondan anlayan arkadaslara bir sorum olacak. Telefonu açtıktan sonra beyaz bi ekran ve App. error 523 yazısı geliyor ve sonra telefon kendini resetliyor tekrar aynı yazı geliyor. Yani kısacası telefon triplere girdi nedir bunun çaresi? sanırım eskisehirde blackberry servisi de yok. 
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2012 saat 10:24
toshiba satellite a300 15g bu modele uygun ekran kartı driver indirmek istiyorum. Format attıktan sonra ekran kartını kurmayı unutmuşum. Ama anlamıyorum bu işlerden. Yardım edebilecek var mı?
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2012 saat 10:54
http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU

Yukarıya gerekli bilgileri girersen bulabilirsin
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2012 saat 11:18
Alıntı yapılan yirmialti26

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU

Yukarıya gerekli bilgileri girersen bulabilirsin

teşekkürler..
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 01:09
hayal de arkadaşımın doğum gününü kutlamak istiyoruz organizatör tanıdığı olan varsa bana özelden ulaşabilir mi ? ACİL
Yukarı
Red_Lights26 Liste gör
Yazar

A.V.U
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı Red_Lights26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2012 saat 17:42
Elimde olan 3 adet megafonu satıyorum.

Ürün açıklaması : CAROL AHM – 663 S 25 Watt Sirenli Megafon

AHM 663S MEGAFON

25 WATT KUVVETLİ ÇIKIŞ GÜCÜ
MAYKLI (BASS KONUŞ SPİRALLİ EL MİKROFONU)
KUVVETLİ SİRENLİ
PİLLE ÇALIŞIR.

ŞANTİYELERDE - OKUL PROVALARINDA - AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİNDE - TURİZM TURLARINDA - MEZARLIKLARDA - OKULLARDA - PİKNİKLERDE - GEZİLERDE KULLANMAK İÇİN PRATİK VE ÇOK KULLANIŞLI BİR CİHAZ.
http://d1206.hizliresim.com/y/f/7w1gf.jpg
http://d1206.hizliresim.com/y/f/7w1k9.jpg
cihazlar resimlerde görüldüğü gibidir, Fiyat olarak adedi 150 TL'dir pazarlık payı vardır.
Rakı Viski İşte OSMANGAZİ...
Yukarı
rap_shar26 Liste gör
Yazar

ilker tekeli
  Alıntı rap_shar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 12:17
bu haziranda mezun oldum
ağustosta askere gidebilmek için askerlik şubesine başvuracağım

diploma yetişmediği için geçici mezuniyet belgesini bekliyorum. Acaba bilen var mı? Şubeye başvururken ne gibi belgeler gerekiyor. ne kadar zaman alıyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 524525526527528 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır