eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2012 saat 02:27
adam kaldı özel şöför arıyor şimdi hanımına
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2012 saat 02:47
Tello son transferinde super basari aldi. Bizden baska kimse yattigi yerde bu adama bu kadar para vermezdi. Seneye bjk maclarinda da kasmasin kendini nasil olsa garanti parasi saglam. Mierde de tello
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2012 saat 03:46
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

adam kaldı özel şöför arıyor şimdi hanımına

Aldığı paranın 1/10'u kadar hak ederek oynasaydı,o şımarık kendini yıldız sanan pozlarını bıraksaydı ben hanımını sırtımda taşır getirirdim.

Üzüldüğüm konu bu adam hiçbir zaman yıldız değildi,kimsenin halısahada takımına almayacağı adamı,sırf bjk gibi bir kulübü yabancı kontenjanından kurtarmak için bu formayı giydirmeyi sindiremiyorum.

Bu kadar saçma sapan adamlara niye para saçıyoruz?Yönetimden bir kişi çıkıp h.ü sen napıyorsun demedi?
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
ulgdaerrs Liste gör
Yazar

serdar gül
Yer: Eskişehir
  Alıntı ulgdaerrs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2012 saat 08:15
Gönderilecek adamı gönderemeyen aciz yönetim siz ancak gücünüzün yettiğine ötersiniz
adammısınız siz?
yönetim mi büyük taraftar mı?
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2012 saat 08:24

BAŞIMIZA DERT OLDU

UZLAŞMA YOLU ARANIYOR Eskişehirspor'da gönderilmek istenen ve kulüp bul denilen futbolcuların çoğuna talip çıkmadı.

Bunlardan biriside Şilili futbolcu Rodrigo Tello. Deneyimli oyuncu Beşiktaş'tan transfer edildikten sonra hem Eskişehirspor'a hiç bir fayda sağlamamıştı, hem de yüksek maliyeti ile can sıkmıştı. Şimdi ise işler değişti. Yönetimin kendine takım bul dediği ancak taliplisi çıkmayan Tello birazda işine gelmediği için başka kulüp aramıyordu. Es Es'ten aldığı aylık 100 bin euro civarı maaşı hiç bir kulübün kendisine vermeyeceğini bilen Şilili bir kriz daha yarattı. Geçmişten kalan alacakları nedeni ile Eskişehirspor Kulübüne ihtar gönderen ve hem geçmiş alacağını hem de gelecek yılki sözleşmesindeki parayı 3-4 taksitte talep eden Tello işleri sıkıntıya soktu. Yönetim ise konuyla ilgili olarak yeni formüller aramaya başladı. Konuyla ilgili olarak uzlaşma yoluna giden yönetim Tello için ödeme planı hazırlayarak kendisine iletti. Ve Şilili'nin vereceği cevap bekleniyor. Diğer yandan bilindiği Dede'de geçtiğimiz günlerde yönetime sert çıkmış ve alacaklarımı göndermezseniz Tütrkiye'ye geri dönmem demiş ve yönetimde apar topar para bularak Brezilyalının ödemesini yapmıştı. 
Haber: Süha Bozkurt

1. Bu adama 100 bin euro civarı maaş verecek başka enayi çıkmamış. Eskişehir halkı,  çalışır öder.

2. Bu adam, önümüzdeki sezonki alacaklarını istemiş, hemde kısa vadede. Eskişehir halkı çalışır, bunuda  öder.

Sevgili Eskişehir halkı.

Ne diyelim, bizleri enayi yerine koyanlar utansınlar. 

kalender
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2012 saat 11:12
Haram zıkkım olsun lan Tello sana aldığın ve alacağın paralar.
Bizi sana muhtaç hale getiren bu yönetimin ve Halil Ünalında inşallah iki yakası bir araya gelmez,sürünürler!
http://halilunalistifa.com
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2012 saat 14:05
batuhan aylık 100 milyar alıyorsa buda 100bin£ almıs cokmu ?
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2012 saat 19:51
Sen stada gelceksin nasil olsa adam gibi oynayacaksin oyle ihtar cekmek kolay degil taraftar sana kitlendi kocum s..eve s..eve adam gibi oynayacaksin yoksa sahaya atlayan ilk ben olurum .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2012 saat 01:05
Bunu alanlar utansın.Herkes gidiyor bu kalıyor can sıkan durum bu , maddi zararı ne olursa olsun.Takımda kalması daha zararlı diye düşünüyorum.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2012 saat 01:55
bırakın beni şuna iki tane sıkam ya nedir bu eskişehirin sizden çektiği.illallah ettik be yeter ulan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır