eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2012 saat 22:48
Alıntı yapılan Bidon26

Eskisehirspor resmi facebook sayfasına HÜ HÜ İstifa yazdım beni engellediler :D:D:D

Aynen :) ama ETB de aynı  yaptırımı uyguluyor, ETB sayfasına mesaj yazamıyorum,hangi vatandaş engellediyse bu engellemeyi kaldırsın.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2012 saat 00:43
Alıntı yapılan erman_26

Eses Video, ÜniESES gibi sayfaların da hayran sayısı resmi sayfadan fazla. Bunun asıl nedeni kulübün sosyal medyaya geç açılmasıdır.

Facebook'taki Eskişehirspor sayfası 2 Şubat 2008'de kurulmuş. ÜniESES sayfası 4 kasım 2009'da kuruldu. Resmi sayfa ise 10 şubat 2011'de kuruldu. Arada 2-3 yıllık bir zaman var. Kulüp uyurken taraftar kendisi bir şeyler yapmış. Taraftarın yaptığını keşke yönetim de yapabilse. Daha kaliteli videolar ve fotoğraflar, daha güncel haberlerle diğer sayfaları geçebilse...

bu zor birşey değilde, ne yaparsan yap ilgi görmüyor, bizim tarafatırımız klasik bir Eskişehir vatandaşının tüm özelliklerini yansıtıyor. Yenilikçi ama bir kaç kalıbın dışına asla çıkmaz. Ben 1 yıl boyunca video upload edilecek site açık tuttum, 120 video vardı 100'nü kendim yükledim, millet gitti yine youtube ve facebooka yükledi. Biraz ilgi olsaydı şuan Eskişehirspor'un çok kaliteli bir sitesi olabilir sosyal medya alanında. Halen yapabiliriz ama ilgi görmüyor insanın hevesini kursağında bırakıyorlar.
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2012 saat 00:49
maç kadrosunu bilene forma veriyorlar

edit:evet bu topic fan sayfasıymış dikkat etmemişim
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2012 saat 01:11
Bu o sayfa degil yalniz...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2012 saat 09:15
Alıntı yapılan erkin

bu zor birşey değilde, ne yaparsan yap ilgi görmüyor, bizim tarafatırımız klasik bir Eskişehir vatandaşının tüm özelliklerini yansıtıyor. Yenilikçi ama bir kaç kalıbın dışına asla çıkmaz. Ben 1 yıl boyunca video upload edilecek site açık tuttum, 120 video vardı 100'nü kendim yükledim, millet gitti yine youtube ve facebooka yükledi. Biraz ilgi olsaydı şuan Eskişehirspor'un çok kaliteli bir sitesi olabilir sosyal medya alanında. Halen yapabiliriz ama ilgi görmüyor insanın hevesini kursağında bırakıyorlar.
Benim söylediklerim Facebook sayfaları hakkındaydı ama sen de haklısın Erkin Abi

Şu sıralar insanlar facebook ve twitter dışına pek çıkmıyorlar. Nasıl olsa her türlü video, haber, fotoğraf orada oluyor diye düşünülüyor. Google'ın GooglePlus'u dahi çok ilgi görmedi. Sonuçta Facebook'ta komik video izlemek isteyen beğendiği gruba üye oluyor, haber okumak isteyen ilgili haber sitelerinin facebook sayfasına üye oluyor ya da Eskişehirspor'dan haber almak isteyen yukarıda bahsettiğimiz sayfalardan birine üye oluyor. Hayat bi yerde facebook'ta dönüyor. Bu ileride kırılacak mı yoksa facebook hep hayatımızın içinde mi olacak bilmiyorum ama yakın gelecekte de facebook, youtube ve twitter gibi siteler bilgisayar başında harcadığımız zamanın çoğunu almaya devam edecek gibi duruyor.

Sen de bildiğim kadarıyla Facebook'taki ESES Videoyla birlikte çalışıyorsun. Şu sıralar insanlar bu sosyal sitelerin dışına çıkmadığı için yeni bir site çok ilgi toplayamaz. Dediğin gibi ne yaparsan yap ilgi görmez. Bu durumu daha önce esesfan.com'un, ÜniESES'in ve ETB'nin de forumlarında yaşadık. İnsanlar alıştığı şeylerin dışına çıkamıyorlar. Kısacası yapacak bi'şey yok gibi görünüyor.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2012 saat 23:04
Bu sayfanın şike konusunda daha aktif olması gerektiğini düşünüyorum örneğin http://www.youtube.com/watch?v=Unr4d3NHHNE bu videoyu yayınlayabilirsiniz.
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2012 saat 19:33
EsEs Dünyası yorumlarını diğer facelerde de görmek istiyoruz. 10 Bine yaklaşan üyesiyle 1 yılı doldurmadan güzel potansiyelyakaladılar,Bütün EsEs Taraftar gruplarınada açık.
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2012 saat 22:36
http://www.facebook.com/#!/Eskisehirsporfan 
bir haber yayınladı sonra haberi kaldırdı neden tepkilerden mi korktu madem öyle birşey var neden kaldırdınız haber şu şekildeydi..
Geçtiğimiz hafta sonu oynanan derbiler sonrası Bjk-Fb-Gs formalılarıyla gezenleri uyaran taraftarlarımıza ellerindeki sopalarla gereksiz bir tepki gösteren Üniversite caddesi üzerindeki İstanbul İşkembe çalışanlarını kınıyor ve taraftarlarımıza bu firmaya yönelik boykot çağrısı yapıyoruz...
DSİ Es Es
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 21:18
Adana Demire bir tebrik mesajı yayınlamak bize yakışandır
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 21:34
bencede tebrik mesajı yayınlamak lazım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır