eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 16:15
Alıntı yapılan morir26

Alıntı yapılan pluton26

Alıntı yapılan ahmet26dt

esstore bir enkazdi aldiklarinda kabul ediyoruz ama hicbir artilari olmadi ben nike formalardanda almistim zamaninda ama bir daha birakin formayi esstoredan tek kurusluk birsey almayacagim.. belki hic forma satamazlarsa birseyler dusunmeyi akil ederler.. not: hic esstore disindan malzeme almadim
Tatar Mustafa ne diyor sen ne diyorsun bırak ya..
asıl biz ne diyoruz tatar mustafa ne diyor not her sene forma alırım mustafa abi bu yönetim sana yakışmıyor istifanı bekliyoruz
tatar mustafa ne derse desin...eskişehirspor taraftarının eleştirileri sitemleri var...tatar mustafa tribünlerde çok iyiydi...yönetimde hiç sesi soluğu çıkmadı.....esstorede yüksek fiyat kalitesi düşük mal....çeşit yok....tarftarın taleplerini görmezlik....
asalet doğuştandır..
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 16:43
3 adet orijinal formam var ve kulube katkı sağlamayacak hiç bir ürün almadım

ama artık bırakın 'taraftar dedğin beğenmese bile forma almalı' muhabbetini

bunu benim gücüm yetiyorsa ben yaparım sen yaparsın o yapar ama önemli olan çoğunluğa hitap etmektir

taraftarı çekeceksin almayı düşünmeyen adamın karşısına öyle ürünler koyacaksın ki ne yapıp edip alsın

siz hiç çok ürün satıyorum diye kötü forma yaptıran takım gördünüz mü

ayrıca gidin bakın o takımlar düzgün bi forma çıkarmasınlar tarafarından yien aynı talebi görecekler mi

ben bu takıma ,renklere aşığım elimden geldikçe de katkı sağlarım ama gerçekçi olun biraz düzgün ürünlerde ısrarcı olun talep her geçen gün artacaktır siz rahat olun bizden yana
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 16:56
Bu mantıkla bir arpa boyu yol alınmaz.Ne demek beğenmesen bile forma alınmalı.Sen önce işletme olarak yap bakalım adam akıllı formaları uygun fiyata bak nasıl satılıyor formalar atkılar...Satışlarda uzay kadar fark varsa İBB,Kasımpaşa,Akhisar,Kayseri...vb takımlar bırakın forma yaptırmayı atlet donla çıksınlar sahaya...Çünkü onların formaları hiç satılmıyordur.Muhakkak iyi niyetle birşeyler yapılıyor farkındayım fakat çalışmalar maalesef yeterli olmuyor ...
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 20:33

Alıntı yapılan ACMILAN

... devamlı stokta yok yazısı sureklı cıkıyor karsımızda siz mal getıremezssenız satamamanızda normal...

Formayı bırak, şapka bile yok!
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 20:51
Bu saatten sonra Nike bizim beğendiğimiz tasarımı yapmak zorunda ve onlarda yapmak isteyecektir zaten sonuçta Avrupadayız İğrenç tasarımlı formalar yerine yeni formalar seçin lütfen Mustafa abi Trabzonun Nike formaları muhteşem
Yukarı
pluton26 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: ESkişehir
  Alıntı pluton26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 23:17
Alıntı yapılan can uçar

Alıntı yapılan morir26

Alıntı yapılan pluton26

Alıntı yapılan ahmet26dt

esstore bir enkazdi aldiklarinda kabul ediyoruz ama hicbir artilari olmadi ben nike formalardanda almistim zamaninda ama bir daha birakin formayi esstoredan tek kurusluk birsey almayacagim.. belki hic forma satamazlarsa birseyler dusunmeyi akil ederler.. not: hic esstore disindan malzeme almadim
Tatar Mustafa ne diyor sen ne diyorsun bırak ya..
asıl biz ne diyoruz tatar mustafa ne diyor not her sene forma alırım mustafa abi bu yönetim sana yakışmıyor istifanı bekliyoruz
tatar mustafa ne derse desin...eskişehirspor taraftarının eleştirileri sitemleri var...tatar mustafa tribünlerde çok iyiydi...yönetimde hiç sesi soluğu çıkmadı.....esstorede yüksek fiyat kalitesi düşük mal....çeşit yok....tarftarın taleplerini görmezlik....

O mesajımda şu sözlerini kastetmiştim.. :

Ancak forumda yayınlanan formalar,izinsiz,zamansız ve eksik yayınlanmıştır ve ayrıca çekim kalitesi çok düşüktür.Orada gördüğünüz formaların,düz siyah ve düz sarı olanları,bizim hazırlık maçlarında giyeceğimiz formalardır.Resmi maçlarda giyilecek olan 2 model henüz bizede ulaşmadı,takımın tüm ürünleri geldiğinde,futbolcuların üzerlerinde ve daha profosyonel makinalar ile çekilmiş fotoğraflarını resmi sitemizde yayınlayacağız.
[Quote]HÜ İstifaaa ![/QUOTE]
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2012 saat 02:12
şu yazılanlara bakıyorum da hakikaten yazık çok yazık neler yazılmış neler ULAN size inat ESSTORE'den ürün almaya devam sonuna kadar destek...
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2012 saat 03:42
asıl yazık olan bunca sene verdiğim paraların nerelere gittiğini bilmemek...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2012 saat 10:59
Esstore mağazası eksikleri olabilir ama şu gerçeği de unutmayın. Eskisinden çok daha güzel ve çeşitli ürünler mevcut. Tamam çok eksikleri olabilir ama her şey zamanla düzelecek bizim süper lige çıktığımız şurada 4 yıl oldu senelerdir bu ligde yosun bağlamış kulüplerin bile bu kadar hataları olmakta. Ben şuna kızıyorum; Eğer ESESi seviyorsak Neden korsan ürünler alınıyor ve satışlarına izin veriliyor, Esstorenin hemen karşısı reşadiye ve korsan ürün cenneti artı bizans ürünlerininde satışı yapılmakta, bunlar engellensin korsana hayır demek için bizlerin duyarlılığı şart.
Sen ben bizler sahip çıkmazsak ne mustafalar bu duruma dayanır nede başka gelecek insanlar. Önemli olan hataların düzeltilmesiydi ve çoğu yanlışlıklar düzeltildi düzeltilmeyede devam ediliyor. Düne kadar bir tek çeşit yokken bu gün gidenler ne alacaklarını şaşırıyorlar. Bu bile büyük gelişme Mustafa'yı eleştirirken Allah rızası için vivdanınızıda dinleyin Mustafa yönetimde bu işlerin düzenlenmesi için ne gerekiyorsa yapıyor. Kaliteli mal değil deyenler 150 TL ye de formalar var ama malesef işçi memur kesiminden oluşan bir halka bu formaları getirerek vitrinlerde soldurmak ne kadar mantıklıdır esnaflık açısında onuda düşünmek lazım. Tabiki ESES taraftarları en kalitelisini hak ediyor. ADİDAS, NİKE, PUMA ve bunlara benzer markalar kulüplerle anlaşılırsa bu ürünlerin satılırlığı baz alınarak fiyat baremleri dengelenip satışa sunulur. Açık konuşursak bu gün feneryumda 600 TL ye imzalı formalar satılıyor ve alanlarda oluyor. Bu şekilde Eskişehirde imzalı orijinal forma satışa çıksa kim nekadara alır önce bunun dengesine bakılıyor. Kalkıpda 600 TL denilse bu seferde fiyatları tartışırız. Kısacası Bağa Gidip Üzüm Yemek Daha Güzel Bağcıyı Dövmekten
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2012 saat 14:29
Başlığın ilk sayfasını okudum geçtim....
Sevgili Mustafa Akgören herşey bittide sıra formayamı geldi? Bu taraftar bunca sorunla boğuşurken yönetime özelliklede halil ünala gösterdiği tepki dururken size binlerce mesaj yazılırken çıkıp en ufak bir açıklama yapmadınız,taraftar forma olayları için değil bu rezil yönetim anlayışı hakkında binlerce sorusu için cevap bekliyor!!!

Bu kafayla bu yönetim anlayışıyla 100bin forma satmayı rüyanızda belki görebilirsiniz.

Artı ne güzel demişsiniz maçlara kırmızı giyinin gelin diyorsunuz! evet çok doğru ama storeda sarı-turkuaz,vs. formayı ben satmıyorum.bir toplantı sonrası sizin yüzünüze dedim bu farklı renkteki formaları çıkarmayın diye....
şimdi tribünlerimizde bi dünya sarı civciv dolaşıyor!!!! sayenizde.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,518 saniyede hazırlanmıştır