eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 10:47
halil ünalın yanında bulunmaktan hiç utanmıyon mu eskişehirsporu düşünüyorsan istifa et....
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 10:53
Taraftardan fedakarlık bekleniyor, bizde sizden ve halilden fedakarlık bekliyoruz. Yani anlayacağınız İSTİFA...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 11:01
Yorumların tamamına yakınına katılıyorum.Kulüpte bu kadar sorun varken üstelik başında Halil varken forma tasarımna takılıp kalmak ahmaklık olur.Bu taraftarın içinden çıktığını çok iyi bildiğimiz Sayın AKÖREN in istifada dahil olmak üzere daha onurlu duruşlar sergilemesini beklemek hakkımız olsa gerek.İnsanların Akören in yazısına bu kadar çok ve içten tepkiler vermesi hala beklenti içinde olduğumuz sevdiğimiz yöneticilerimiz olduğundandır.
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 11:01
Selahattin abinin yazısı noktası virgülüne fikrimdir.
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:11
Taraftarın sabrı tükendi,yıprandı, yoruldu artık. Heleki şu şike olayından sonra hiçbir şevk kalmadı kimsede. Kombine, forma vs satışta siz bu sene görün asıl çöküşü. Bakalım kaç kişi alıcak forma, kombine vs vs. Fedakarlık isteniyorsa önce yönetim olarak siz yapın fedakarlığı yönetim olarak komple istifa edin. Klübün gelmiş geçmiş en kara günlerini yaşıyoruz sizin yönetiminizdekiler sayesinde şike damgası vurularak bu pisliğin içine yeteri kadar sürüklediniz takımı. Sevdamız her zaman esesle beraber ancak sizin bu kara günleri yaşatan bu yönetiminizle sürünüceğimize 2. liglerde, 3 liglerde hatta amatörde sürünmeyi yeğlerim...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:36
Zaten Eskişehirspor'u bu günlere getiren, milletin içindeki Eskişehirspor aşkını küllendiren...

Taraftar olarak " hadi takım zarar görmesin.... hadi kombine alalım destek olsun... Ne olursa olsun forma alalım... Ne olursa olsun Türkiye'nin en kötü stadında 50 TL verip maç seyredelim..." dememizdendir...

Bana kalırsa biraz da taraftar olarak bu mantıkta olmamızdan dolayı kulübün geleceğini biz BALTALIYORUZ... Bir irade koyamıyoruz... Taraftar mı? "Onlar cepte yaaa, bir istanbul takımı galibiyeti 3-5 maç arka arakaya galibiyet tamamdır onlar için..." Günü birlik başarılar bizi tatmin ediyor gerisi bizi hiç ilgilendirmiyor... Gençler, Antep, İBB'den gram farkımız olduğunu düşünmüyorum bu anlamda...

Ben burada herkese soruyorum; 4 senedir bu taraftarın yaptıklarına karşılık, kulüp yönetimi bu taraftarı memnun etmek gerçek anlamda somut olarak ne yaptı?

Bir şey dikkatinizi çekiyor mu? Eskişehirspor bu sezonu 5. bitirdi... Peki kim bundan memnun? Bu memnuniyetsizlik şampiyonluk beklediğimizden değil bana kalırsa...

Bir sene daha bekleyelim düzelirler belki son bir şans verelim v.b konuşmalarsa fakir tesellisinden başka bir şey değil...

Hani bir laf vardır: Adam olacak çocuk bokundan belli olur... 4 senedir taraftar için tek bir şey yapmayan, tersine en nefret ettiği şeylerde sürekli ısrar eden bir yönetim bu saatten sonra biz 100 bin forma alsak bile düzelmez...

İnsan ister, istemez kıyaslıyor... Kayseri kaç bin forma satıyordur acaba? Ya da Kayseri'nin kombine, maç bileti gelirleri ne kadardır acaba?
Bizden yüksek olmadığı kesin... Ama onların yaptıkları ortada bizim yaptıklarımız ortada...

Daha başka bir şey söylemeye de gerek yok sanırım...

Ama aman takım zarar görmesin!!! Hep destek tam destek!!!

Benim Allah'ımdan niyazım bir gün bu takımın başına ne gelecekse inşallah taraftardan gelir... O durumu toparlamak 1 sene almaz... Ama yönetimden bir şey gelirse... Kocaeli gibi bir zamanlar esiyorlardı diye Lig tv'de belgeselimizi yaparlar...

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:55
İşte fırsat; Avrupa'ya gidersek bir sorun olmazsa, Avrupa'ya özel takım giymese bile taraftara özel herhangi bir markaya forma yaptırabilir. En az 50bin satacağını inanıyorum. Fırsatsa alın Estore için fırsat'ın kralı!
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:57
bana göre üstte çubuklu böyle bir tasarım altta kesinlikle beyaz şort olmalı...siyah şort hiç yakışmıyo çubuklunun üsütne....mustafa abi biraz milan formalarını örnek alarak tasarım yapalım ...bize tam uyan formalar bence onların tasarımlarında var...ayrıca ts nin victory modeli çok kıro bence hiç beğenilmeyen bir tasarım bu benim kendi görüşüm..
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 13:00
tribünlerden yönetime bi taraftar girdi diye düşünenlerin hayal kırıklığı oldu mustafa akgören....taraftar adına hiçbi hizmet üretemedi...esstorenin yetkilisi oldu....genç taraftarların mustafa abi girdi yönetime sevincide artık yok...geçen yıl esstore yorumlarını okuyun ne kadar mustafa abici vardı....esstoreye gelince orada bari tarftar zihniyeti olsun ya...tamamen tüccar tamamen ticaretin acımasız kuralları ve 3-4 5- büyüklerin taklidi,takipcisi zihniyet....anadolu devriminin ,taraftar hareketinin esamesi yok.....yönetimde taraftarın sözü sesi yok.....bi forma kaç para arkadaş sen bana onu söyle.....bu kulübün dijitürk iddia federasyon geliri yokmu? hani ekonomisi en iyi kulüplerdendik....kombine alanları mağdur etmiyomusunuz mustafa akgören? parasını peşin verip yüksek fiyata maç seyrediyoruz...maşlar 5-10 tl ye düşüyor...taraftarın sesi gene yok....bize istanbul takımlarını değil,gençlerbirliği,gaziantep,istanbulsporun kaç forma sattığını söyle....kayseri kaç forma kaç kombine satıyo? bunları bi düşünüp eskişehirspor ruhuna yakışan yöneticiliği bekliyoruz...
asalet doğuştandır..
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 13:18

BU YAZIMI MUSTAFA ABİ İNŞALLAH OKUR VEYA YAKIN KİŞİLER BİLGİLENDİRİR !!

yeni formaları bende gördüğümde beğenmemiş bunuda söylemiştim. 

sebebi ??

formalardaki kalitesizlikti. yani adidastan aldığım sarı sorma ne nike ın konulan sarı forması ne arada uçurum var.

ASIL BURAYA YAZMAK İSTEDİĞİM İSTANBULDA BAŞIMA GELEN Bİ OLAY :

Vatan 26 olsada mekan 34 istanbulda eskişehirsporun sarı formasıyla gezerken istiklal caddesinde herkesin gözü formamdaydı bi kaç yerde arkadaşlar dikilip sohbet ederken kaç kişi ooo eskişehirli forma güzelmiş cok güzel duruyor cok güzel bi forma vs. gibi ifadeler kullandırlar yakından bakanlar bile oldu formanın göze alıcı gelmesi ilk dikkat çeken unsurdu sonra yakından bakanlar hee adidasmış dediler 

ben aynı kalitede bi ürün görmek istiyorum hangi renk olursa olsun kumaş kalitesi gözü doldursun bunu beklerim mustafa abide ürünlerin daha kaliteli geleceğini söylemiş inş. dediği gibi olurda bizde yine her sene gibi formamızı alırız koca 1 senede 70 tl nereye vermiyorum ki es esimemi cok görücem 

+ ne yalan söyleyim vicrory modelinde benimde gözüm kaldı onu kırmızı ağarlıklı siyah ve olark düşünüyorumda ortalık yıkılır. forma tasarımlarıda taraftarın forma satışarında cok büyük etken saygılar

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır