eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Online Durum: Offline
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 01:03
adam akıllı pazarlarsan sayı çoğalır bunu unutmayın
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
Yer: İzmir
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 01:39
formalarımızda artık az sayıda üretim de olsa 3xl bedennide üretin giyen var giyemeyen var sığabilen var sığamayan var :)
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 04:10
mustafa abi sana güveniyoruz inşallah begenecegimiz tasarım olur bizde alırız
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 08:12
sayın akgören yazınızda korsan ürün almayın ve aldırmayın diye bir cümle sarf etmişsiniz.ancak sizden rica ediyorum bakınız maç günleri stadın etrafında siz deyin 15 ben diyeyim 30 ayrı yerde kosan ürünler 3-5 liraya satılıyor  ve özellikle dikkat ediyorum adamların elinde bir tane ürün kalmıyor.rica ediyorum buna engel olun gerekli tedbirleri alın.bu sene bu işleri bütün maçlarda takip ettim ve inanın çok da iyi paralar kazandıklarını tahmin ediyorum
Yukarı
ulgdaerrs Liste gör
Yazar

serdar gül
Yer: Eskişehir
  Alıntı ulgdaerrs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 08:18
Alıntı yapılan kalender 26

Bırak PALAVRA'yı , biraz ESES'liysen İSTİFA et. Kulübü mahkeme kapılarına düşürdünüz.

Bu konuda neden açıklama yok?
yönetim mi büyük taraftar mı?
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 08:35
Mustafa Akgören'in söyledikleri çok doğru olabilir , çok haklı olabilir , kulübün menfaatleri doğrultusunda en çirkin formaları seçmek zorunda kalmış da olabilir. Bu taraftar gerizekalı değil neticede , anlayışla yaklaşacaktır makul bir sebep var ise. Bu takımın asli sıkıntısı da formalarının çirkinliği ya da güzelliği değil...

Mustafa Akgören ve taraftar geçtiğimiz koca bir sezon boyunca neredeyse hiç muhattap olmamış. Forma satışları gündeme gelince Mustafa Akgören taraftara bir açıklama yapıyor ve diyor ki forma alın. Yani saydığı sebeplerin hepsi geçerli şeyler olsa dahi , bütün bir yıl boyunca Halil Ünal ve kendisinin de içinde olduğu yönetim kurulu hakkında taraftarın yüzlerce eleştirisine kulaklarını tıkayan , güya taraftarı temsilen orada bulunan Mustafa Akgören ; mesele forma satmak olunca yıl boyunca kulaklarını tıkadığı taraftardan formalar çok çirkin dahi olsa almalarını rica ediyor.

Kimse adına konuşmak istemem , şahsen ben bu tutumu samimi bulmuyorum. Formalar çok güzel ya da çok çirkin olabilir , tabii ki güzel olması tercihimiz. Ama bütçemize daha uygun olacaksa şimdilik varsın çirkin olsun. Ondan çok daha önemli sorunları var bu kulübün. Her şey yolunda olsun , forma tasarımları sorun olsa da olur. Ama hiç bir şey doğru işlemiyor ki...

Ben kendi adıma Mustafa Akgören'den yönetimin bir mensubu olarak taraftardan bir şey rica edecekse , önce taraftarın kendisinden ricalarını dinlemesini bekliyorum.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 08:57

Mustafa, Halil ile devam etmekle yanlış yaptı. EsEs başkanlığına giden yolunu tıkadı. O çok istediği başkanlık bu yönetimde olduğu sürece imkansız.  

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 09:17
Alıntı yapılan muhasara

adam akıllı pazarlarsan sayı çoğalır bunu unutmayın

Adamlar pazarlama teknikleri ile şekeri bile BAL diye satıyor
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 09:20
Mustafa Akgören bugüne kadar sorumlusu olduğu esstroe ile ilgili önemli çalışmalar yapmış, görevini en iyi şekilde yapma konusunda önemli gayretler göstermiştir. Çalışmaları yeterli midir değil midir!? Bunu tartışabiliriz. Almış olduğu görev ile ilgili olarak onu eleştirebiliriz. Fakat "PALAVRA" sıkmakla suçlamak eleştiri sınırları dahilinde değildir. Yaptığı açıklamalarda ve bugüne kadar kendi görevi ile alakalı bir PALAVRA varsa ortaya koymak gerekli. Daha evvelce de defalarca söylediğim gibi camianın önemli bir ismi olan Mustafa Akgören ile birkaç kez uzaktan selamlaşmak haricinde çok fazla ilişkim yoktur. Fakat camiadaki yeri ve önemi dolayısıyla yakınen tanırız kendisini. Bugüne kadar YÜKSEK ESKİŞEHİRSPORLULUK BİLİNCİ'ne ters düşecek bir PALAVRA sıktığını, bir rezillik yaptığını görmedik. Şu an çalıştığı yönetimi beğenmiyor olabiliriz. Beğeni sınırlarının dışında NEFRET de ediyor olabiliriz. Fakat bu durum aynı yönetim içinde bulunup da BİZDEN BİRİ olarak çalışmalarını sürdürmeye gayret eden Mustafa Akgören'den de nefret etmemizi gerektirmez. En azından kendi sorumluluğu altında olan bir vazife ile ilgili olarak taraftarı muhatap alan ve üşenmeyip bunca açıklama yapan bir yönetici. Ben eminim ki, istifa etmesi durumunda Halil Ünal'ın da "Mustafa istifa ediyorsa ben de istifa ederim arakdaş!" diyeceğini bilse Mustafa Akgören o koltukta bir saniye bile oturmaz. Mustafa Akgören'in istifa etmesi durumunda olacak tek şey Halil Ünal o koltukta DAHA RAHAT OTURUR!

Gelelim açıklama ile ilgili düşüncelerimize:

Bir arkadaşımız SARAR markasını gündeme getirmiş. Aslında üzerinde konuşulması tartışılması ve gündeme alınması gereken konu budur. Tekstil alanında dünya devleri arasında yer bulmuş kendi markamız SARAR ile bu konu mutlaka konuşulmalı. Özgün tasarım, özgün fiyat politikası ancak bu yolla sağlanabilir. Böyle bir teklifle gidilmesi durumunda SARAR'ın da bu konuya sıcak bakacağını düşünüyorum.

Taraftar fedakarlık isteniyor. Eskişehirspor tarihi taraftarın fedakarlıkları ile doludur. Bunu da en iyi Mustafa Akgören bilir. Hepimizden iyi bilir. Gerektiği vakit bu taraftar yine aynı fedakarlıkları yapar. Evinin kiremitlerini satarak maça giden bu taraftar üzerindeki ceketi satıp kulübüne destek olmak için gider bir ESES ürünü alır. Fakat yıllardır yapılan fedakarlıkların karşılığında ne gördü onu da düşünür. Pavyonda dansöze fıstık atan bir başkan, tv kameralarının karşısında "gs sempatizanı olduğunu" söyleyen bir başkan, gazete sütunlarında bjk'li olduğu yazılan yine aynı başkan, fb dernek yöneticiliği yaptığı sırada ESES yönetimine alınan bir yönetici, gs'li olduğu bilinen ve ESES ile uzaktan yakından alakası olmayan birinin ESES yönetimine alınması... Bunlar gibi bir çok örnek sayılabilir. taraftar öylesine fedakarlıklar yaptı ki bunun karşılığında gördüklerimiz artık hep ihanet noktasındadır. Son olarak İstanbul'dan bir otobüs dolusu insan kalkıp FB maçına geldik. Stada girerken şok olduk. Polisler içeri giren herkese tek tek ayakkabılarını çıkarttırıyor. Nerdeyse donlarımızı çıkarttıracaklar ve bunlar kendi stadımızda oluyor. Maç esnasında ise, bir bakıyoruz rakip tirübünlerde meşaleler yanıyor. Biz donumuza kadar aranırken, rakip takım taraftarı onlarca meşaleyi içeri sokarken yönetim neredeydi, bu sahipsizlik en zoruma giden durumlardan biridir.

Korsan ürün almayın, alanları uyarın demiş sevgili Mustafa Akgören. Son derece doğrudur. Bu mutlaka yapılmalıdır. Fakat bunun karşılığında taraftarın da bir isteği var. Biz de diyoruz ki KORSAN YÖNETİCİ ALMAYIN ALANLARI DA UYARIN! Şu an kulübümüzde bir korsan yönetici var: YAVUZ BİNGÖL. Bu adam bir gsli. Eskişehir'den yolu bile geçmez. Yönetimde bulunduğu bunca zaman içinde ESES'e ne faydası oldu. Bu adam nerede o kutsal makamda oturtulur. Bu adam bir KORSAN YÖNETİCİ'dir. Taraftardan korsana karşı mücadele etmesini istiyorsanız önce siz bu yönetimi korsan yöneticilerden kurtarmalısınız.

Benim için formamın kalitesi, tasarımı, kılı, tüyü farketmez. Gönlümdeki KARA&KIZIL sevdalıyı alevlendirsin yeter. Fakat mevcut yönetim artık yüreklerimizdeki bu alevi küllendirmeye basladı. Ben hiçbir zaman İSTİFA çağrısı yapmadım. Yine yapmayacağım. Çünkü farklı bir zihniyetin Halil Ünal'ın karşısına çıkacağından umudum yok. Eğer o koltukta oturacaklarsa o koltuğun ne kadar kutsal olduğunu anlamalılar. Bu efsaneyi yoktan vareden Dr. Aziz Bolel ve arkadaşlarının oturduğu o koltukları gs, fb, bjk sevdalıları kirletiyor. Bu lekeyi temizlemeliler. Formaları kime yaptırırsanız yaptırın, üretium hatası var. Her yerinde leke var formaların. yüreğimizdeki yangının renklerinin üzerinde, başka takımların renklerinin pislikleri var, önce bu pislikleri temizleyelim.

"Eskişehir'de bir fabrika kurar gibi Eskişehirspor'u kuracağız" sözleriyle yaratılan bu SEVDA TAKIMI ne yazı ki şu an, sevenlerine karşı kota uygulayan bur kulüp olmuştur. sevdaya kota olmaz! Kulübe üye olmak isteyen KARA&KIZIL sevdalılara kota koymak bu kulübün başına gelebilecek en büyük felakettir. Mustafa Akgören'in de içinde bulunduğu bu yönetim bizim SEVDAMIZA KOTA KOYMUŞKEN nasıl olur da çıkıp, bütün imkanlarımızı zorlayarak ülkenin en pahalı formalarını satın almamızı isterler. Sen bir tarafta YÜREKLERİMİZE PRANGA VURACAKSIN!, diğer taraftan da "aman hacım taraftarlık fedakarlıktır, alın şu formaları, kombineleri" diyeceksin. Bu Eskişehirspor sevdalılarını APTAL yerine koymaktır. Halil Ünal artık bu gerçeği görmeli. "Kıçınızı da yırtsanız istifa etmem" diyorsa bu kulübü YÜKSEK ESKİŞEHİRSPORLULUK BİLİNCİ sınırları dahilinde yönetmeyi öğrenmelidir.

Değerlerimize sahip çıkmayan, taraftarı sadece bir MÜŞTERİ olarak gören zihniyet belki fb, gs, bjk gibi kulüpleri başarı ile yönetebilir. Fakat Eskişehirspor gibi bir SEVDA TAKIMI'nı asla!!! Bu kulübü yönetecekseniz önce sevdamıza saygı duyacaksınız. Maça girişte teröristlere bile yapılmayan muameleler ile muhatap kaldığımızda bize sahip çıkacaksınız. Açık tribünü kapatmayın, biz yağmurda ıslanarak, kar üstünde titreyerek sevdik bu renkleri. Stadın zeminini modern şartlara getirmeyin, biz biliriz ki çamura da bulansa altın değerindeki o SİYAH İLE KIRMIZI yine değerini kaybetmez. Ammaaaa!, yüreklerimizde 1965'ten bu yana yanan bu sevda ateşini pavyon köşelerinde fındık fıstık muhabbetine meze ederseniz, işte o zaman bu taraftar gerekeni yapar. Taraftarın tepkisi forma almaylarak, kombine almayarak olur. Çünkü stadda bağırmakla istifa etmeyeceğini söyleyen bir başkanımız var. Peki ne yapacak taraftar!? Halil Ünal ne yaparsa yapsın biz sevdamızın peşinde koşalım diyerek, çoluk çocuğunun rızkını resmi ürünlere yatıracak sonra Halil Ünal yine pavyonda fındık fıstık ile taze manita avlayacak.

Artık yolun sonuna gelmek üzereyiz. Eskişehirspor sevdalıları bugüne kadar kendilerine yakışır şekilde tepkilerini ortaya koydular. Başta ben olmak üzere birçok arkadaşımız bu kutlu renklerin hürmetine sustuk, sessiz kaldık. Ama artık yeter! diyoruz. Anlaşılan o ki, önümüzdeki sezonda değişen bir şey olmayacak. Halil Ünal aynı yönetim zihniyeti ile fındık fıstık ihracatına devam edecek. Biz bu vesile ile bir kez daha uyaralım. İstifa edip gitmeyin sayın Halil Ünal. Size bir sezon daha veriyoruz, bu bir sezon boyunca taraftara tutamayacağınız sözler vermeyin. Çıkın dobra dobra konuşun her şeyi. Yalanlarla dolanlarla ligi altıncı sırada bitirip bunu sportif başarı olarak gösterecksek, küme düşmemek için mücadele edelim ama onurumuzla, haysiyyetimizle, şerefimizle... Yok olmuyorsa Halil Ünal ve pavyoncu zihniyeti o kutsal koltuklardan indirmesini bilir bu taraftar....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
Yer: Turkey
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 09:25
Ağzına Sağlık Selahattin Abi...
ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır