eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ruskkii_Tsar Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ruskkii_Tsar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 22:28
sayın akgören
sizi tanımam
ama bu forumda aylardır renktaşlarımın üstüne basa basa haykırdığı gerçekleri göz ardı edip te forma konusunda açıklama yapmanızı size yakışmayacak düzeyde bir davranış olarak görüyor ve kınıyorum sizi.(keşke bu güzide kulübün tek sorunu forma, esstore vb. olsa)
HALİL ÜNAL İSTİFAAAAAAAAAA
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 22:34
"Adidas,Hummel,Lotto,Macron,Anta,Lescon,Umbro gibi firmalar ile
görüşmeler yapılmış,teklifler alınmış ve içlerinden ESKİŞEHİRSPOR' un
maddi ve manevi menfaatlerine en uygun olan firma seçilmiştir."

Sayın Mustafa Bey, bahsettiğiniz menfaatler içerisinde taraftarın menfaatleri hiç düşünülmemiş anlaşılan. Şayet öyle olsaydı, Bursaspor, 2011-2012 sezon formalarını 35-40 TL ye satarken, bizim iki sezon önce giydiğimiz ve hala 80-100 TL ye sattığınız nike firması ile 2 yıllık anlaşma sağlanmazdı. Şunu çok merak ediyor ve bir cevap vermenizi çok istiyorum. GÖRÜŞTÜĞÜNÜZ MARKALAR ARASINDA NEDEN PUMA FİRMASI YOK? NEDEN PUMA FİRMASI İLE ANLAŞILMADI?? Ben puma formasından 2 tane almıştım. Çünkü çok kaliteli ve çok güzeldi. İyi ve kaliteli bir forma tercih edilirse her sene forma alan taraftarlar en az 2 tane, alma imkanı olmayan taraftarlar bile kendini zorlayıp en az 1 tane alır. Bu da sizi satış hedefinize kolaylıkla ulaştırır. Belki şimdilik GS,FB,BJK,TS kadar olamadık ama sayenizde Bursaspor kadar bile olamadık...  
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
Yer: Turkey
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 23:21
Formanın markası ne olursa olsun taraftar o formayı gururla, aklında bir soru kalmadan giyebilecekse her zaman alır ve kulübe destek olur bugün insanlar bu yönetimin rezaletlerinden dolayı kombine bile almazken, bu kulübün formadan,markadan önce bir sürü sorunu varken ve taraftar bu sorunları sürekli dile getirirken çıkıp forma hakkında açıklama yapmak temeli berbat olan bir binadan daire satmak o dairenin reklamını yapmak gibi bir şeydir. Yersiz, gereksiz ve beyhudedir.!
ES ES
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
  Alıntı p.littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 23:30
Mesajın tamamını büyük harfle yazmak yasaktır.MOD
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2012 saat 23:37

Öncelikle biz yönetici Mustafa Akgöreni eleştiriyoruz.Bu böyle biline yoksa iftira atmayı ayıraraktan,her eleştirildiğinde önümüze,o önceki Tribün lideri olarak konuyu saptıranlar olabiliyor.Hakaret boyutunda olmadığı sürece eleştiri,daha iyi ve doğruyu bulmamıza yardımcı olur.Arkadaşlar güzel şeyler yazmışlar.Bende birkaç birşey eklemek istiyorum.

Öncelikle kulübün formadan çok önemli sorunları var.Mustafa Akgören'in Halil Ünal'a örnek olacak şekilde bizi muhatap alıp eleştirilere cevap vermesi doğru bir davranış,inşallah diğer konularda da aynı doğru davranışı sergileyip kendi düşüncelerini açıklar.Ben isterdimki Mustafa Akgören daha doğru kişilerle çalışsın.İcraattan çok laf üreten bu yönetimde bulunması kendi sorumluluğundadır.Bu konuda bizim de sorumluluğumuzun olduğunu belirtmek isterim.

Gelelim konuya:Bu yönetim bırakın işportacıları lisanssız ürün satan dükkanlara bile önlem almamaktadır.

Forma alma meselesine gelince işin maddi boyutu bir tarafa,kendi adıma nike formaları beğenmiyorum bu nedenle geçen gün gittim adidas aldım.Bu benim kendi seçimim.Buna kimse karışamaz.Destek oldummu oldum.Doğum günlerinde arkadaşlarıma esstoreden alışveriş yaptımmı yaptım.Kendi adıma ben daha ne yapayım??

Kombine meselesine gelince;sorun kombine alma meselesinden daha farklı bir boyutta.Sebebide bu taraftar bu yönetime güvenmiyor.Yönetimin yani Halil Ünal'ın icraatsızlıklarına,beceriksizliklerine katlanamıyor ve istemiyor,bazı nedenlerden dolayı da birlik olup tepki gösteremiyor.Bu nedenle her özgür birey gibi demokratik hakkı olan tepkisini kombine almayarak yani maçlara gitmeyerek veriyor.Halil Ünal gitmeden kombine almam,almayacağımda.

Kulübe harcadığımız paraların hesabı verilmemesine rağmen hala bir şeyler almaya çalışıyorsak tek sebebi sevgimizdendir.

Bir şey daha ekleyeyim.Halil Ünal'ın bize ihtiyacı yok,onun arkasında kapı gibi ligtv var.Ama ihtiyacı olduğunda bizden bir tekme yiyeceği var.

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 00:04
Gercek taraftar formasini , kombinesini alir takimini destekler herseye. Bir kulp takilsa olmuyor sanki biz ki basit bir apartman yoneticisine bu adam para yiyor lafini mutlaka takariz , mevcut siyaset yonetimine icratlari gormeyip surekli camur atan bir toplumuz belediye baskaninin hicbir icratini begenmeyen surekli olumsuz konusan bir toplumuz birazda pozitif olun canim bu bir spor sonucta takimini destekle gec asil birseyler yapmasi gereken bizler hicbirsey yapmiyoruz .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 00:07
Mustafa bey gayet güzel açıklama yapmış, inşallah her konuda bizleri bu şekilde muhattap almaya devam eder ki ondan da ilk günden beri beklenen budur. ancak forma konusu bu takımın şuanki en son sıkıntılarından biridir. yönetimin tutarsızlıkları, beceriksizlikleri, içerdeki bizanslıların neden temizlenmediği, rezil durumdaki stadyumumuz, bir türlü başlayamayan yeni stadyumumuz, transfer başarısızlıkları, şike iddaları, gelir gider durumları....vs. çok daha önce açıklama beklenen konularımız mevcut. taraftarların huzuru açısından bu konuların çözülmesi agereklidir, herkes de bir umutsuzluk durumu başladı ve tribünlerden kaçış var.
forma konusunda ise; geçen sene formamı aldım, bu senede alırım nasipse, ancak satışların yükselmesi isteniyorsa üstteki konulara ek olarak fiyat politikasının da gözden geçirilmesi gerekli. yönetim kulaklarını tıkamaya ve bizleri görmezden gelmeye devam ettikçe ne kombine satışları ne de forma satışlarında istenilen seviyelere ulaşamayız.
bir çok kişi biliyor orjinal ürün alma ve kombine satışlarının önemini ancak önce taraftarlarla barışmayı deneyin.
ES-ES
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 00:32
mustafa abicim destek olmak için forma alırız ama biz artık halile destek olmuyoruz bu böyle biline...madem para kazandırıyoruz o halil denen adam nereye nekadar harcandığının hepimize hesabını verecek...burda 4 senedir keriz durumunda olan biziz sevdamızdan bizi ısrarla uzaklaştıranda halildir...o adam gitmeden kimse ürün mürün almaz maymun gözünü açtı artık...halil boydu kaçırsın fifa 2.8 milyon euro esesi cezalandırsın bizim forma paralarımız halilin mallıklarına gitsin kulüpte ne bir kurumsallaşma var ne bir tesisleşme nede geleceğe yönelik bir yatırım...her sene orjinal formamı aldım bu sene hayatta almam
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 00:47

Alıntı yapılan SiteAdmin

5-Büyük çoğunluğun ısrarla istediği modeller,benimde birinci tercihim elbette ancak bu modeller,NIKE ile Trabzonspor'un 2 sene önce yapılan ve Trabzonspor'un çok yüksek miktarda satış garantisi vererek yaptıkları sözleşme ile geçen sene ve bu sene hiçbir takıma verilemeyen modellerdir ( PRECISION ve VICTORY )
Mustafa bey;Musteri her zaman haklidir, hatta alisverisde koz musterinin elindedir, Nike beni Trabzonspor'a karsi eziyor, bana talep ettigim malini satmiyorsa carpar kapiyi cikarim, en az 6-7 alternatifi var disarida, taraftara "Nike boyle istedi, soyle fiyat koydu" gibi aciklama yapmak zorunda kalacagima (ki bu aciklamalar hicbirimizi tatmin etmedi gordugunuz uzere) birakirim onlar dusunsun. Trabzonspor ile oyle bir sozlesme yapmislarsa Turkiye pazarindaki diger takimlari kafalarindan silmis zaten adamlar, biz niye peslerinden kosuyoruz?
Bize uyguladigi bunca yaptirim ve yuksek fiyatlarina ragmen Eskisehirspor'un maddi ve manevi menfaatlerine en uygunu buysa digerleri nasil sartlar sundular cok merak ettim dogrusu Confused
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 00:53
mehmet mete abi sonuna kadar katılıyorum sözlerine madem istediğimiz formayı yapmayacaklar anlaşılmaz olur biter
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır