eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
komodusa Liste gör
Yazar

a arslan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı komodusa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2012 saat 16:21
Tüzükte şu kadar iş günü içersinde değerlendirilir sonuçlanır diyor. Can Bey'e bunu da hatırlatmakta fayda var. Gerçi sonuç çıkmayacaktır ama denemekte fayda var.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2012 saat 16:32
Elazığspor bile şirketleşme yoluna girmiş 1 pay 1000 lira siz hala üyelik bile yapmayın..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
eskişehiraşkı Liste gör
Yazar

Recep Tekin
  Alıntı eskişehiraşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2012 saat 15:22
Bu arada daha önce üye olan arkadaşlar DİKKAT... Olası bir Mali veya Seçimli Genel Kurulda delege katılımı sağlayabilmek için yarın son gün...

Yıllık Aidat   
Madde 13 : 240 TL olup, Yıllık aidat; Yönetim Kurulu’nun teklifi üzerine, Genel Kurul’da belirlenir ve
genel kurulu takip eden 1 Temmuz tarihi itibariyle yürürlüğe girer. Yıllık aidat, her yıl Mart ayının son günü saat 19:00’a kadar Kulüp muhasebesine veya kulübün üyelere duyurduğu banka hesaplarına
ödenebilir. Kulüp aidat ödemeye çağrı yapmak zorunda tutulamaz.

Yıllık aidatını bu tarihe kadar ödemeyen üye, Genel Kurula ve Yüksek Divan Kurulu toplantısına katılamaz.
Yukarı
komodusa Liste gör
Yazar

a arslan
  Alıntı komodusa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2012 saat 08:23
kulübün üye listesi , üye sayısı gibi bilgilere ulaşamadım. Bilgisi olan var mı?
Üyeler kimler, kimler bu tarihe kadar aidatı yatırdı bilgilerini bilmeyi geçtim en azından kaç kişi olduğunu bilsek... 
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2012 saat 10:06
Süha Bozkurt'un üyelikler ile ilgili açıklamaları gerçekten de durumun vahametini ortaya koyuyor... Yazık ki ne yazık...

ES ES’İN KADERİ SEKRETERLERİN ELİNDE!

Malum Genel Kurullar kulüplerin taraftarları ve ona gönül verenleri tarafından yapılır, oylar verilir, Başkanlar seçilir. Eskişehirspor’da ise bu tam tersine. Sizi birkaç yıl öncesine götürmek istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Nebi Hatipoğlu’ydu. Çıkıp kürsüye, onun şoförü, bunun sekreteri, bilmem kimin akrabası vs. diye sıralayıp gitmişti kulübe yapılan yandaş üye olduğunu iddia ettiği kişileri. Sonradan birileri baktı ki, Hatipoğlu’nun söyledikleri ve şehirde herkesin dilinden düşmeyen tablo aynen söylendiği gibi. Halil Ünal Mali Kongreyi seçimliye çevirecekti. Muhalefet, “Kazanacağına emin olsa hemen yapar” yorumunda bulunuyordu. Halil Ünal ise Mesut Hoşcan’ın liste çıkarma düşünceleri ile ilgili sağda solda, “Kazanacağından emin olsa hemen aday olur” yorumunu yapıyordu. Yani iki tarafta kendine güvenemiyordu. Nasıl güvenilsin ki? O dönem üye olan sekreterlerin çoğu işten ayrılmış. Şoförler zaten kovulmuş. İdari kısmında çalışandan, satış pazarlamada olanına kadar bir sürü kişi ile yollar ayrılmış. Nakliyede tırların giriş çıkışını kontrol eden isimlerde muhasebeden hesabını kestirmiş. Şimdi onlar kimin safında kimse bilinmiyor. Hal böyle olunca da Eskişehirspor’un kaderi sekreterlerin elinde bulunuyor. Bu kadar saçma sapan ve küçük düşürücü bir hazirun listesi olabilir mi?

ÜYELERİ MAÇTA BİLE GÖRMEDİM

Ben üye listesinde olanların bir çoğunun hiç Es Es maçına geldiğini görmedim. Onu bırak Eskişehirsporlu olduğundan bile şüpheliyim. Tabi sözüm herkese değil, anlayan anlıyor. Ayıptır, utançtır. 2 kişinin yaptığı söylenen üyelerle gelecek bu kadar karartılmaz. Şu an iktidarı, muhalefeti kaç kişi varsa toplansın. Atatürk Stadyumu’nun ortasına sandıklar kurulsun ve taraftar çağırılsın. Yönetimi istiyor musunuz diye sorulsun. Ve sadece evet yazılı pusulalar sandığın yanında olsun. Oylama bitip sayıma geçildiğinde muhtemelen sandıkların içi boş çıkacaktır. Eğer sekreterler oy kullanmadıysa! Kusura bakmayın yönetim ama size dışarıdan bakıldığında görünen tablo aynen böyle! O yüzden bazı saçmalıklara hemen son verin ve gerçek Eskişehirsporlularla başınız dik bir şekilde yola devam edin. Yalnız kendinize güveniyorsanız!

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2012 saat 18:46
ES ES’İN KADERİ SEKRETERLERİN ELİNDEYMİŞ.

Bu konuda yönetim oldukça başarılıdır. Ya tecavüzcü Coşkun'un eline düşseydik, kaderimiz  ne olurdu Allah bilir. Şükretmeyi öğrenelim biraz. Cool

kalender
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2012 saat 19:22
Alıntı yapılan kyperan26

Formu doldurup tesislere gittim bugün, ne yazıkki kapıdaki güvenlik tarafından içeri alınmadım. güvenlik görevlisinin adının '' Sibel '' olduğunu söylediği kulüp görevlisi bayanla ( söylediğine göre sekretermiş ) telefonda konuştum ve üyelik formlarının pazartesi günü alınacağını söyledi, ısrarla bugün teslim etsen bile oy kullanamazsın, pazartesi günü gel sen dedi durdu.. ben kendisine ısrarla bugün teslim etmek istediğimi söylediğimde, beklememi söyledi ve bana formu güvenlik görevlisine bırakmamı, eğer herhangibir yetkili gelirse formu ona ileteceklerini söyledi. Ben kendisinden formu teslim ettiğime dair kulübün kaşesinin olduğu bir belge istediğimde '' biz formu teslim almadık ki, eğer bir yetkili gelirse ona teslim  ederiz ve ancak o sana bunu istediğini verir '' açıklamasını yaptı.
    Bu arada güvenlik görevlisine de telefonun hoparlörünün açık olduğundan habersiz bir şekilde '' başka gelen olursa yetkili kimse yok de, ısrar ederlerse sen al ve yöneticilere teslim edeceğini söyle '' şeklinde konuştu.
    Formu güvenliğe teslim ettim ama bende biliyorum ki, o form orada kaybolup gidecek.
    Açıkcası gelişimden ve yenilikten korkan ve taraftarı karşısında bu kadar aciz duruma düşen bu yönetime acıyorum resmen. Formu almamak için binbir bahane uydurdular...
Bu yazıyı 3 Haziran 2010'da yazmıştım. Yani tüzük değişmeden önce acaba o tarihler de tüzük değişmeden önce başvuru yapıpta kabul edilen var mı?
Yukarı
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2012 saat 22:32
Yeter artık, KULUBÜME ÜYE OLMAK İSTİYORUM.
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 02:25
   Arkadaşlar kulübe üyelikler ne durumda?Yakın bir zamanda başvurumu yapmayı planlıyorum. Tüzüğü okudum ama pratikte dikkat edilmesi gereken neler var bana biraz tüyo verebilirmisiniz?
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 02:45
bende üye olmak istiyorum yeter artık bitsin bu işkence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır