eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gece Mesaisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 1270>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 14:11
Alıntı yapılan esesyucel

.........erken kalkın cocuklarLOL

Akşam olsa da içsek... LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 18:12
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan esesyucel

.........erken kalkın cocuklarLOL

Akşam olsa da içsek... LOL

Yanındada Fındık Fıstık Varmı yanlız Yemek icin Degil Atmak icin
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 20:41
Yücel, bu akşam rakı var menüde,
rakının yanınada fındık fıstık uygun düşmez.
Sana İzmire giderken Şahin Hoca ne tembihlemişti ?

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2012 saat 23:45
Alıntı yapılan hüsnü

Yücel, bu akşam rakı var menüde,
rakının yanınada fındık fıstık uygun düşmez.
Sana İzmire giderken Şahin Hoca ne tembihlemişti ?

LOL

Ye İc Keyfine Bak Demiştti Kilo Alıyorum Yememde İcmemdeLOL
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 03:49
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan hüsnü

.........Sana İzmire giderken Şahin Hoca ne tembihlemişti ?

..........ye ic keyfine bak demişti, kilo alıyorum yemem de, icmem de. LOL

Sen yemene içmene bak, her gün Tilki Bayırını tırmanan adamda gram yağ olmaz... LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 07:38
Günaydın Eskişehir, pazar ola,
bugün yağmur yağacak, hem de sıkı yağmur...
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 09:51
Alıntı yapılan hüsnü

Günaydın Eskişehir, pazar ola,
bugün yağmur yağacak, hem de sıkı yağmur...

Tam Mantar Havası Günlerden PazarLOL

Günaydın EskişehirLOL
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 12:14
Alıntı yapılan esesyucel

Tam Mantar Havası............ LOL

Mantar işi çok sakat, bu işi bilirim diyenler bile bazen tahtalıköye gidebiliyor,
doğal mantarın tadını vermese de, çaresiz ben kültür mantarını tercih ederim Yücel.
Eğer sen bu işten anlarım diyorsan Tekkenin atlarının gübresi üzerinde şapka çok çıkıyor.

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 20:15
Ayran ve peynirli börek ile dükkanda mesai devam ediyor...
Halen içim acıyor, ARC ile sayılı dakikaları aşmayan dostluğumuz var...
Var diyorum çünkü daha alışamadım, planlarımda yeri vardı, güzel günler yaşayacaktık...
Bir sofra başında, EStanbuldaki dostlar ile memleketten ve gurbetten dostları toplayacaktım...
Saniye saniye kayda geçecekti bu anlar, çok güzel olacaktı, yine olacak inşallah ama eksik kalacak...
Hemde çok eksik...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 22:50
Alıntı yapılan otomatikkapi

daha alışamadım, planlarımda yeri vardı, güzel günler yaşayacaktık...

Selimim; tarih 02.12.2002 ,23 saatlik bir calisma etabindan cikmistim,durmaksizin ,arkamda 1800 kmlik bir yol güzargahi katetdip ,eve koltugumun altinda ekmek getirmenin verdigi "ic rahatliligi" ile hic sasmayan günlük üc tane Türk kahvesinin ilkini yudumlamanin keyfini sürerken ,telefon caldi ,alisagelmis esim telefona cikti bir kac saniyelik konus(amamaktan)maktan sonra telefonu mimikleri degismeksizin bana verdi,telefondaki sahis 2011 senesinde kaybettigimiz "enistemiz"(teyzemin beyi) Emniyet Teskilatinin yetistirdigi nadide Polislerden emekli Baskomiser Mehmet enistem idi .Kendisi mesleki hayatinda belkide onlarca(10larca) vefat,sehit katliam ve buna benzer zor bir görev olan "ölüm haberini " vermistir,fakat simdiki veya o zamanki görevi cok deger verdigi kendisine bacanak fakat bana ;bir ögretmen,bir deha,bir üstad,bir meyhane arkadasim , herseyden önemlisi benim babamin vefat haberini verecekti,o hepimizin önünde titredigi ,o sayisiz ölüm haberi vermis,o sayisiz mefta yikamis hepimizin idolü olan sahis ,benim babamin vefatini bana telefonda üstüne basarak söyleyemememin acizligi icinde kivranmistir ,benki bu sene 40 senelik gurbet hayatini bitirmis hayatta 4 /4 lük her seye hazir bir insan olarak ,karsimdaki kisinin nutkunun baglanmasi ile benim telefonu evin öteki tarafina firlatmama ayni saliselere denk gelmistir......Sene 2012 desenki ;Baban ne zaman vefat etti ,derimki " Onu daha 10 senedir kabullenemedim".....
Selimim kusura bakma biraz isi uzattim ,demem odur; Hayatta istemeyerekte olsa sevdiklerinle manevi yol ayirima gelinecek ,demem odurki bu ayriliklar ,sevdiklerinin bir kac zamanlik gurbete gitmis olarak kabulleneceksin ,kabulleneceksinki sen kayisi koparmadan ,sen ,senden sorumluk yani babalik,eslik,dayilik,amcalik,enistelik v.b ,görevleri bekleyenleri hayale sukuta ugratmaman .Zaman gelecek ulu Tanri senin en sevdiklerini elinden alacak ,zaman gelecek ("neden ben ?) diye yukariya soracaksin.... Ama unutma ki her sey insanlar icin....
Her ne kadar ARC kardesimi tanimasamda ,senin üzüldügüne ,o senden cok üzülüyordur,Ali Rizayi unutmadik ,unutmayacagizda,fakat o kaybettigimiz ne ilk ne son sevdigimiz olacak,hepsinin ruhu saad olsun....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 1270>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,031 saniyede hazırlanmıştır