eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 382383384385386 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 00:03
Heryeri dolaştk benim dersanem dolasıyla erken geldim bizimkiler hala dşarda kimsecikler yoktu zaten üniversiteye kadarda gittik ses seda yok
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 00:03
Çok sakindi çarşı
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2012 saat 01:54
Ben maç boyunca barlar sokağın'daydım millet neredeyse maçla bile ilgilenmiyordu ya da öyle yapıyordu Bir kaç bayan taraftar dışında gollere sevinen görmedim çarşıda sakindi, kutlamasız ve olaysız bir gece gayet iyidi
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 00:27
Anti Bizans, anti bizans  diye sayfalar dolu yazilar yaziliyor.... ama hakikatin farkli olduguna inananlardanim.  Bence Anti Bizans anlayisi daha cok gurbetteki Eskisehirlilerde var... Eskisehir hasretine , birde memleketimin takimina olan özlem olunca bu sevgi dahada artiyor. Coluk cocuk aile boyu siyah kirmiziya bürünüyoruz. Örnegin yine cumartesi günü bir otobüs insan, coluk cocuk, 500 km yol yaparak EsEsimin anrenman macini izlemeye gidecegiz. Herkesin üzerindede siyah kirmizi sart.. Eskisehire her gelisimde olsun , Eskisehirden TV yayinlarinda olsun, bu sevginin Eskisehirde yasayanlarda azaldigini görmekteyim.

-Nitekim bugün az önce Kanal26 programindaki Haberleri izlerken, cocuklarimiz icin bir imkan olan Yaz futbol okullarindaki antrenmani izlerken kahroldum. O kadar cocugun üzerinde Eskisehirspor formasini hic göremezken, hemen hemen her iki cocuktan birinde FB, BJK ve GS formai görmek mümkündü.. 

-Ardindan Kanal26 da UNUTULMAYANLAR adi altinda bir GS- ESES maci gösteriliyor. Bir Eskisehir kanalinda UNUTULMAYANLAR basligi altinda gösterilen macta ben tabiki ESESimin zaferini beklerken GS nin 3-0 aldigi mac ekranda, hemde yanli spikerin alli balli anlatimi ile. Kimin icin unutulmayan bir mac? Kanal26 nerde oldugunu unutuyor galiba..

Bumu sizin Anti Bizans anlayisiniz ey hemserilerim?? Confused  Bumu senin Eskisehir halki icin yaptigin yayin anlayisin senin ey Kanal26 ??? Angry 

Sahipsiz olan Vatanin batmasi haktir,
SEN sahip cikarsan bu vatan batmayacaktir.... demiyormuyduk?

Eger biz sahip cikmazsak bu EsEs sevgiside batabilir... lütfen sahip cikalim.

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 09:40
Bir takım sapmalar olsada bahsettiğiniz kadar değil Adnan26,
gurbette olununca haliyle beklentiler daha bir başka oluyor, haklısın.
Eskişehirde Anti bizans felsefesi asla ölmeyecektir, bu zorlamayla bile olsa.
Çoluk çocuğun kanına giren medyadır, nitekim yazdığınız 3 - 0 lık gese maçı da
''unutulmayanlar'' şeklinde gösteriliyorsa önce bizansı övenin üzerine gitmek gerekir.

# Direnmüdavim....

Yukarı
irmakali Liste gör
Yazar

ALİ IRMAK
Yer: Turkey
  Alıntı irmakali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 11:30
Alıntı yapılan Adnan26

Anti Bizans, anti bizans  diye sayfalar dolu yazilar yaziliyor.... ama hakikatin farkli olduguna inananlardanim.  Bence Anti Bizans anlayisi daha cok gurbetteki Eskisehirlilerde var... Eskisehir hasretine , birde memleketimin takimina olan özlem olunca bu sevgi dahada artiyor. Coluk cocuk aile boyu siyah kirmiziya bürünüyoruz. Örnegin yine cumartesi günü bir otobüs insan, coluk cocuk, 500 km yol yaparak EsEsimin anrenman macini izlemeye gidecegiz. Herkesin üzerindede siyah kirmizi sart.. Eskisehire her gelisimde olsun , Eskisehirden TV yayinlarinda olsun, bu sevginin Eskisehirde yasayanlarda azaldigini görmekteyim.

-Nitekim bugün az önce Kanal26 programindaki Haberleri izlerken, cocuklarimiz icin bir imkan olan Yaz futbol okullarindaki antrenmani izlerken kahroldum. O kadar cocugun üzerinde Eskisehirspor formasini hic göremezken, hemen hemen her iki cocuktan birinde FB, BJK ve GS formai görmek mümkündü.. 

-Ardindan Kanal26 da UNUTULMAYANLAR adi altinda bir GS- ESES maci gösteriliyor. Bir Eskisehir kanalinda UNUTULMAYANLAR basligi altinda gösterilen macta ben tabiki ESESimin zaferini beklerken GS nin 3-0 aldigi mac ekranda, hemde yanli spikerin alli balli anlatimi ile. Kimin icin unutulmayan bir mac? Kanal26 nerde oldugunu unutuyor galiba..

Bumu sizin Anti Bizans anlayisiniz ey hemserilerim?? Confused  Bumu senin Eskisehir halki icin yaptigin yayin anlayisin senin ey Kanal26 ??? Angry 

Sahipsiz olan Vatanin batmasi haktir,
SEN sahip cikarsan bu vatan batmayacaktir.... demiyormuyduk?

Eger biz sahip cikmazsak bu EsEs sevgiside batabilir... lütfen sahip cikalim.

gurbette daha çok istiyor insan orenkleri yaşatmayı. Ordu dayım
halı saha maçlarına formamla gidiyorum Ordu da EsEs foröması herkesin dikkatini çekiyor.
Evimin camında bayrağım asılı işyerimde duvcarımda atkılar arabamda bayrak. Plakayı çıkartırken bile denedim 26 olsun olduramadım ayarlayamadınm şahsi nedenlerle.
Bilgisayarımın masaüstünde Eskişehir'imin fotoğrafları.
Yolda 26 görünce nasıl selamlaşacağımı şaşırıyorum.
Kuruyemiş alırken Peyman Eskişehir'de üretiliyort diye peyman alıyorum
ülker yemiyorum zorunda kalmadıkça
Çok özlüyorum Eskişehir'i
Yaşatalım Kırmızı'yı Siyah'ı

ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!
Yukarı
irmakali Liste gör
Yazar

ALİ IRMAK
Yer: Turkey
  Alıntı irmakali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 11:31
gurbette daha çok istiyor insan orenkleri yaşatmayı. Ordu dayım
halı saha maçlarına formamla gidiyorum Ordu da EsEs foröması herkesin dikkatini çekiyor.
Evimin camında bayrağım asılı işyerimde duvcarımda atkılar arabamda bayrak. Plakayı çıkartırken bile denedim 26 olsun olduramadım ayarlayamadınm şahsi nedenlerle.
Bilgisayarımın masaüstünde Eskişehir'imin fotoğrafları.
Yolda 26 görünce nasıl selamlaşacağımı şaşırıyorum.
Kuruyemiş alırken Peyman Eskişehir'de üretiliyort diye peyman alıyorum
ülker yemiyorum zorunda kalmadıkça
Çok özlüyorum Eskişehir'i
Yaşatalım Kırmızı'yı Siyah'ı
ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!
Yukarı
hatoz2627 Liste gör
Yazar

özyurtlu
Yer: Gaziantep
  Alıntı hatoz2627 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 12:02
irmakali... çok güzel açıklamış gurbet yaşananları.. hemen hemen yazdıklarını yaşıyorum Gaziantep te. ee haliyle burası da siyah kırmızı olunca insan daha bir başka heyecan yaşıyor.ESES imiz gözümüzde tütüyor.hayatımın anlamı oldu neredeyse Siyah~Kırmızı... inanın alışveriş yaparken bile aklıma hemen eses sevgisi,rengi.v.s.. anlatılamayacak ancak gurbette yaşanabilecek olaylar oluyor.seviyoruz seni ESES
ESes im
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 13:02
Bizim bircok dernek yönetimindeki arkadaslarin oto plakalari F - __ 2626... giderekte cogaliyor..  nerdeyse Almanyanin Esslingen sehrine kaydimi degistirmeyi bile düsündüm, plakamiz ES - ES 26 olsun diye...Smile
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2012 saat 15:41

Burası Espark AVM nike mağazası
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 382383384385386 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır