eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 379380381382383 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 01:17
Hani diyorlar ya medeniyet falan bir kereliğine bile hadi kutlayın desen bu bizanslılara ertesi gün başlarlar nasıl ele geçirdik eskişehiri diye böbürlenmeye başlarlar onun için bir kişi kalsak bile şehrimiz sahipsiz kalmayacaktır...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 02:39
Kuyruk acısı nelere kadirsin
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 09:38
Medeniyet dedigin tek disi kalmis canavar.

Bu takimlariyla alakasi olmayan istanbul tayfasi onlara cennet yasatan eskisehirde bir diken gormek istemiyor ve agliyor. Bende hoslanmiyorum siddetten ama EsEs olgusuna zarar verdiremem.

Tesekkurler o gun disarda olan herkeze. Gurur kaynagisiniz
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 12:54
   Anti Bizans varmı ötesi
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 15:24

önümüzdeki sene inşallah bende şampiyonluk kutlamalarına katılmak istiyorum...tabi ESES in şampiyonluğuna...zaten bu saatten sonra burda ESES taraftarından başka "HİÇ KİMSE"  şampiyonluk "K U T L A Y A M A Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z"

üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 15:32
http://video.cnnturk.com/2012/spor/5/15/olaylar-polis-kamerasina-boyle-yansidi

Şu şerefsizlerin yaptığına bak biz koltuklarını kırdık diye bize sövenler(ki kırılmasını asla tasvip etmiyorum)kendi koltuklarını nasıl acımasızca kırıp içeri atıyorlar polise ve güvenliğe saldırıyorlar..

Sonra biz şampiyonluk kutlatmayınca biz holigan oluyoruz sen önce kendi şehrinde kutlamayı öğren bunlarda terörist o zaman futbol teröristleri ...

Sen benim vergimle alınan polis arabasına nasıl zarar verirsin şerefsiz ne olursa olsun..

Bu oyun artık haddini aşmıştır bunun sadece bir oyun olduğunu ve insanlar eğlenmeyi öğrenene kadar bu ligi izlemek istemiyorum...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 17:51
Bize holigan, serseri gibi şeyler diyenlere Anti bizans felsefemizi anlattığım için http://wowturkey.com dan atıldım Smile
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:03
Alıntı yapılan meliheses

çarşamba gününü unutmayın. bursa-fener kupa finali maçı var.
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 20:36
Arkadaşlar gs'ye çıkar da fener'e çıkmazsak bu sefer çok farklı şeyler düşünülür. Çarşamba gününü de boş geçmeyelim.
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 22:08
fb gs maçından sonra çıkan olaylarda gözaltına alınan 47 kişiden 46 sı serbest bırakılmış...Polis arabalarını ters çevirdiler,polisi dövdüler,bıçak çektiler..Adaletin bu mu Türkiye !Aynı durumda biz yada anadolu kulübü olsaydı yeminle tribünün alayını içeri atarlardı..
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 379380381382383 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır