eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 377378379380381 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Online Durum: Offline
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 23:19
Alıntı yapılan manta

Adalet yoksa anarsi kacinilmazdir.
Başka bir deyişle:
"Adalet Yoksa Barış da Yok"
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 23:20
futbol terörümü bunu en iyi yapan kim istanbul takımları

şehrini en iyi savunan kim ESKiŞEHİR

BİZE eşkiya çapulcu serseri damgasını vurmaya çalışan gerek içimzden biri olsun gerekse diğer takımlardan biri olsun fener seyircisinin gs lilerin kendi stadlarında kupa almamaları için yaptıkları ortadayken bizim kendi şehrizimizde şehrimize takımımıza sahip çıkmak adına yaptığımız yürüyüşümüz gayet normaldir

bu şehirde diğer takım taraftarlarının yapması gereken maçlarını seyredim  evlerine gitmektir

yoksa hersene çoğalarak geleceğiz onlar istediği kadar organize olsun 3 ezik birleşsin yanlarına yardakçılarınıda alsalar bu şehirde tur atamazlar ancak porsukta yüzme yarışı yaparlar

BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 23:29
Halil Ağa'nın sayfasına da yazdım gerçi. Ama Antibizans kapsamına girdiği için buraya da yapıştırma gereği duyuyorum... Kulüp bünyesindeki, Gültekin Güvensoy, Yavuz Bingöl, Zafer Tüzün vs..... ye ithaf olunur.....

AntiBizans bana göre Halil ÜNAL'ı ve diğer bizans uzantılarını da köteklemeyi gerektiriyor...
Aksi halde sokaklarda GS, FB vb. taraftarları avlayarak şehri savunurken, içimizdeki hainlere şehrin anahtarını teslim etmiş oluyoruz...
Yazık ödenen ve ödetilen bunca BEDELE !
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 00:29
çarşamba gününü unutmayın. bursa-fener kupa finali maçı var.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 00:40
Arkadaşlar,abilerim,kardeşlerim bu forumda yazılanlara katılsamda katılmasamda herkesin görüşlerini anlayışla karşılıyorum.Anlayamadığım nokta hala eskisi gibi Eskişehir'de çok büyük olaylar yaşandığını,bayanlara veya üniversite gençliğine saldırıldığını sananlar var galiba.Emin olun Eskişehir'i herkes bildiğinden,caddelerde biz Eseslilerden başka kimse olmuyor .Tabiki bazı olaylar olmuştur ben şahit olmadım ama internette bizi karalama kampanyası yapanlar bize iftira atanlar kutlama yapamayıp bize kin kusanlardır. Barlar sokağında tezahürat yapmaya çalışanlar bile ıslıklanmıştır sadece.Daha bugün haberleri seyrettiğimizde gördük ki diğer şehirlerde olan olayların onda biri olmamıştır.Olması için aktif kutlayanların olması gerekmektedir. Çoğunlukla polislerle itiş kakış olmuştur.İnanmayanlar Allah nasip ederse seneye gelsinler kendileri görsünler. Sonra tekrar buraya yazsınlar. Birde şu anlayışlı olma meselesine gelince kimse biz istemeden Eskişehirde kutlayamaz. Kutlarsa;sözlükte bizi barbar görenler,bize daha kötü barbarlık yapacaktır,bunu unutmayın. Ne barbarlık yaptıysak artık polise bile birşey demedik.
İnşallah anlatabilmişimdir derdimi. Bırakın sözlük muhabbetini nasıl sözlükse küfür gırla her yol var . Ben babamın zamanında bizden çalınan şampiyonlukların hikayelerini çok iyi biliyorum .Bizanslılar bana medeniyetten bahsetmesin .
10 kişi toplanıpta kutlamaya çıkamıyorlar . Bunların otokontrolü çok gelişmiş ondan. Sıkmayın canınızı bakın keyfinize !

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ysn85 Liste gör
Yeni Yazar

yasin söğüt
Yer: eskişehir
  Alıntı ysn85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 01:33
Alıntı yapılan Eses İmparatorlugu

Arkadaşlar,abilerim,kardeşlerim bu forumda yazılanlara katılsamda katılmasamda herkesin görüşlerini anlayışla karşılıyorum.Anlayamadığım nokta hala eskisi gibi Eskişehir'de çok büyük olaylar yaşandığını,bayanlara veya üniversite gençliğine saldırıldığını sananlar var galiba.Emin olun Eskişehir'i herkes bildiğinden,caddelerde biz Eseslilerden başka kimse olmuyor .Tabiki bazı olaylar olmuştur ben şahit olmadım ama internette bizi karalama kampanyası yapanlar bize iftira atanlar kutlama yapamayıp bize kin kusanlardır. Barlar sokağında tezahürat yapmaya çalışanlar bile ıslıklanmıştır sadece.Daha bugün haberleri seyrettiğimizde gördük ki diğer şehirlerde olan olayların onda biri olmamıştır.Olması için aktif kutlayanların olması gerekmektedir. Çoğunlukla polislerle itiş kakış olmuştur.İnanmayanlar Allah nasip ederse seneye gelsinler kendileri görsünler. Sonra tekrar buraya yazsınlar. Birde şu anlayışlı olma meselesine gelince kimse biz istemeden Eskişehirde kutlayamaz. Kutlarsa;sözlükte bizi barbar görenler,bize daha kötü barbarlık yapacaktır,bunu unutmayın. Ne barbarlık yaptıysak artık polise bile birşey demedik.
İnşallah anlatabilmişimdir derdimi. Bırakın sözlük muhabbetini nasıl sözlükse küfür gırla her yol var . Ben babamın zamanında bizden çalınan şampiyonlukların hikayelerini çok iyi biliyorum .Bizanslılar bana medeniyetten bahsetmesin .

10 kişi toplanıpta kutlamaya çıkamıyorlar . Bunların otokontrolü çok gelişmiş ondan. Sıkmayın canınızı bakın keyfinize !

KAVGAMIZIN ŞEHRİ
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 03:47
Alıntı yapılan meliheses

çarşamba gününü unutmayın. bursa-fener kupa finali maçı var.
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 07:07
Bizim Basın Adetta Bizleri Capulcu İlan Etmiş Ve Şidetle Eskişehirspor taraftarlarını Kınıyor

Eskişehir basınında Esesli olmayan Bizanslılara Burda ekmek Yigiyorsa Burdada Bir Soru İşareti vardır Önce Onlar degişmesi Lazım Onları İstanbula Yolayıp Gercek Eseslileri Getirmek Lazım
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 08:19
Yazacak en uygun başlık burayı buldum...
bjk'li federasyon başkanı zamanında ligden düşmesine sebep olduğu
bursaya ne vaad ettide Bursa bjk ye böyle bi kıyak geçti...
Yada Yıldırım Demirören'den kurtulan bjk yeni yönetimi ile bursanın
bjk li hocası ertuğrul'a ne vaadettide bjk'nin yolunu açtılar avrupa yolunda;
yada trabzonun yıllarca yaptığı gibi kendileri gibi bir anadolu takımının daha
başarılı olmaması için onlarda mı BİZANSlaştılar...
Yıllardır söylediğimiz BİZANS zihniyeti işte budur....
Şimdi iki seçenek var;
1.si Ya Bursa Yönetimi Federasyondan
2.si yada Ertuğrul Sağlam yeni bjk yönetiminden
söz aldılar...

Ama her hâlükarda "ADAM GİBİ ADAM ERTUĞRUL SAĞLAM" diye bağıran artık
sadece Bursa Tribünleri değil, bjk tribünleride...
Artık kucak kucağa gidecekleri UEFA kupası maçlarından kol kola dönerler...
ADAM GİBİ ADAM sayesinde Trabzonla olduğu gibi bjk ile de kanka olurlar...
Bu da ne demektir biliyosunuz...
Bizans takımlarının sayısı +1 arttı demek...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 09:03
Resmin tamamına bir türlü bakamıyoruz. Taraftar baskısından önce çekinip 58. madde değişmiyecek denilerek daha sonra değişmek bir kenara kuşa çevrilerek daha beter hale getirilmesine gese bursa ts ordu (daha önce kavga ettikleri halde) neden ses çıkarmayarak göz yumdular. Bizim bizans kuyruğundan bahsetmiyorum bile. Herkes birşeyler aldı ve şikenin üzeri örtüldü bu olanlar bence şikeden daha beter bu sebeble kimse bursa şunu yapmış beceke bunu yapmış demesin herkes bu bokun içine batmış bizse hala takımın morali bozulmasın deyip duralım. Lakin bu tavır içinde olanlar şunu bilsinki tarih herşeyi not düşer ilerde çocuklarınız torunlarınız sizi bizans kuyruğu başkanın şakşakçıları olarak anarsa hiç şaşırmayınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 377378379380381 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır