eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 376377378379380 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 20:40
Asıl olay erkekler formaları giyemiyor kız arkadaşlarına yada kardeşlerine giydiriyorlar nasıl olsa yanımda kız var bir şey olmaz mantığı ile.sonuçta kim giyerse giysin ilk önce efendice dün söyledik çıkaranlar oldu ama artislik yapanlarda gerekeni gördü.ibiş otelin orda evin balkonuna asılan gese bayrağını indirttik yani kısaca gerekenler yapıldı şehrini savunan tüm renktaşlarıma helal olsun.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 20:54
Haberlere baktımda kavga olan şehirlerde bile kutlama varmış,bizde bırak kutlamayı korna çalan bile yoktu LOL Bizdeki kornayı çalan Eses marşlarıyla kendi taraftarlarımızdı.
Bizi,malzeme olmayınca haber geçmemişler
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:01
Alıntı yapılan esesliadem

Alıntı yapılan esesliyasin26

Koskoca sezonda bütün tv kanallarında saatlerce bu takımların golsüz, zevksiz maçlarının yorumlarını dinleyip, 4-5 gollü maçlarımızın 2 dk lık özetlerini kaçırmamak için mecburen saatlerce o takımları izleyen ilkokul ve lise çağındaki kardeşlerimizin beyinleri yıkanıp hepsi üç istanbul takımlarında birini tutmaya mecbur bırakılırken bugün bize sallayan kendini bi bok zanneden üniversiteli gençlik herhangi bir tepki vermiş midir?   TT arena stadında 10 yaşında bir çocuğun kafasına şişe atarak ölümden dönmesine sebep olup, üstüne bu suçu da bizim üzerimize yıkmaya çalışanlarda bu kendilerini medeni sanan arkadaşların ta kendileri değil miydi? O zaman gs taraftarına hayvan, şerefsiz barbar gibi kelimeler kullanmışlar mıdır?    Eğer biz 3. liglere kadar düştüğümüzde bu şehirde şampiyonluk kutlamasına izin verilseydi şu an benim yaşıtlarım ben de dahil olmak üzere İstanbul takımlarından birinin yalakası olmuştuk. Kimse bana eşitlikden, özgürlükten , medeniyetten bahsetmesin. Bu ülkede Eskişehirspor taraftarları hiçbir zaman eşit, adil bir tavır kimseden görmedi ki, kimseye göstersin.Saraçoğlunda 2 koltuk kırıldı diye ne hayvanlığımız kaldı ne barbarlığımız. Bugün o medeni şerefsizler polisle çatışarak teröristlerden bi farkı olmadığını göstermiştir. Bize dün haksız yere defalarca şiddet uygulanmasına rağmen devletimizin polisine en ufaak bir küfür bile olmamıştır.        Son olarak burada hiçbir zaman bizden başka kimsenin şampiyonluğu kutlanmayacak. Normal günlerde bile formayla gezdirmeyiz. Denk gelirsek kötü olur. Uyarılarımızı dikkate almayanlar kendileri bilirler. İnşallah Allah bize Eskişehir'de şampiyonluk kutlandığı günleri gösterir(amin)...

Üstüne ne denebilir ki ?

gurur duydum böyle taraftarlar oldukça yıkılmaz bu kale............
AntiBizansss!!!
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:22
Esesimiz emin ellerde.
tebrikler gençler.

KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:25
 bu şehir başka şehir
 burası her yer değil
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:27
[QUOTE=baggio]bu sayfada da bizanslılarvar. kardeşim bu şehirde bizanslı barınamaz. barınsada efendi gibi maçını izlesin. forma giyip gezerse dayağı yer. o kadar.. [/QUOTE

işte bu kadar,işte bu
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 22:16
Umarim bu yasananlar, adam kovalamalar,yakalayip dovmeler, kisaca sampiyonluk kutlatmama anarsisi artik bir son bulur ve bir daha asla yasanmaz! Ama nasil, bundan sonra sampiyon olarak. Yoksa sehri savunmaya aynen devam..
Adalet yoksa anarsi kacinilmazdir.
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 22:36
Şehri Müdafa başarıyla son bulmuştur.Bizim maç bitimi ile birlikte genelde bayanların üzerinde formalar vardı.Tatlı,sert arası uyarılar aldı çoğu.Kadıköyde ki maç bittiğinde Sakarya caddesi üzerinde yürüyordum, 2 araç korna çalarak geliyordu ki mahalle gençleri araçları durdurdu,biraz tartaklama derken araçları trafiği keserek geri gönderdiler.Köprü başına geldiğimde ne korna çalan vardı,nede kutlama.Bu zaman süresince bizimkiler ortalığı baya karıştırmış olmalı ki her şey normaldi.
Gelecek kuşakların etki altında kalmaması için verilen onurlu mücadeleyi ayakta alkışlıyorum.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 22:54
Alıntı yapılan Nusret

Şu Ekşisözlük'te yazılanları , taraftar olarak değil de , insan olarak bir değerlendirin. Şehre sahip çıkmak , Eskişehir ile Eskişehirspor'un bir bütün olması hoş fikirler , eyvallah. Fakat bu işin suyu çıktı artık. Dün bu başlıkta , Avrupa'ya gidemediğimiz için hırsını sokaktaki Galatasaraylılardan çıkaracağını açık açık yazanlar vardı. Burada esas olan hırsını almak mı , yoksa şehrine sahip çıkmak mı , bir önce bunun netleşmesi gerekiyor.

Bu iş nefrete dönüşmüş vaziyette. Gidişat ise hiç hoş değil.

Şu Ekşisözlük'te yazılanları anlamaya çalışarak okumakta fayda var. İnsanlar , ve hatta kadınlar/çocuklar şiddet gördü dün Eskişehir'de. İnsanların tepki vermeleri normal. Uğraşıp da dertlerini dile getirmişler , uzun uzun anlatmışlar. Saygı gösterip , hakkımızda yazılanları okumamız , sağlıklı bir şekilde değerlendirmemiz lazım.

Mesela ,şu yazı üzerinde düşünülmesi gereken bir yazıdır bence. Yazıyı okuyan arkadaşlar , "ama bize hakaret etmiş , bunun nesini savunuyosun vs." demesin hemen. Zaten ortam o kadar nefret dolu ki , herkes herkese küfür ediyor. Yalnızca adamın ne söylemeye çalıştığını anlamaya çalışmak lazım. Muhtemelen Eskişehir'de doğmuş , büyümüş ve fakat Eskişehirsporlu olmayan birisi tarafından yazılmış bir yazı. Adamın gözünden olayları görmeye çalışırsak , bu kitlenin yaşadıklarına daha iyi vakıf olabiliriz.

Karşı tarafı anlamadan , kendi derdimizi anlatmamıza imkan yok. Bu iş kavgayla , gürültüyle olmaz. Karşılıklı hoşgörüyle olur. Karşı taraf bize hoşgörü duyacağına , bizden nefret ederse , ve sürekli şiddete maruz kalırsa , bir süre sonra onlar da organize olmaya başlayacaklardır , bundan da emin olabilirsiniz. Kimse eşek değil , kimse kayıtsız şartsız her sene dayak yemeye tahammül edemez. Karşılıklı hoşgörü ortamını sağlamak adına nasıl adımlar atılmalıdır , esas üzerinde düşünülmesi gereken budur bence.

Ya da bu hoşgörü ortamını sağlamak adına hiç bir adım atmayarak her sene sokakta adam kovalayıp , ağzını burnunu kırıp , Porsuk'a atmaya devam edeceğiz. Ben şahsen şu anki vaziyetten pek memnun değilim.

Umarım anlatmak istediğimi doğru bi şekilde dile getirebilmişimdir. Bu konuda herkes çok hassas farkındayım , o yüzden ben de elimden geldiğince dikkatli olmaya çalıştım anlatırken , kimse ile polemiğe girmek gibi bir derdim yok. Sadece yeni bir bakış açısı sunmaya çalışıyorum.

Herkese geçmiş olsun. Bu sene de böylece bitmiş oldu.

Sen ne boş adamsın be brader.Hani çok belli o kadar belli ki senin eses süper lige çıktıktan sonra ilgilenmeye başladığın,tahmin ediyim yüzde doksan da öncesinde galatasaraylıydın.Bu şehirin ateşi süper lige çıkmamızla söndü brader,ben doktorlarda bizanslıların kafalarını banklara vurduklarını bilirim,harabe kafenin yerle bir olduğu zamanları bilirim,iki güne kadar anti bizans bitti diye söyleniyordu herkes sence niye söyleniyordu be hayatında muhalefetten başka hiç birşeyi olmayan insan,kendini kasma bu kadar farklı düşünmem gerekli,eleştirmem gerekli diye..Şuan ki insanların sevinci birazda eski günlerde ki ateşin geri yakalama hoşnutluğu.O ekşi sözlükte ki elemanı da al yanına gidin kraket,amerikan futbolu falan izleyin.Futbol bu istanbulda ingilizlerin öldürüldüğü,fransayla ispanya arasında siyasi kriz çıkaran,ispanya da etnik ayrımcılığın spora dökülmüş şekli.Ne güzel olur dimi gs lilerle eses liler falan kol kola yürüse.Şakalaşsak falan onlarla.İnanılmaz boş adamsın tam bi ekşi sözlük yazarısın nusret.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 23:02
Alıntı yapılan manta

Adalet yoksa anarsi kacinilmazdir.

Biz başkaları gibi "neden süper ligde değiliz?" diye söylenmedik çünkü armamızın olduğu her lig "süper" ligdir. B.Y.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 376377378379380 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır