eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 369370371372373 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 01:50
Fazla takılmayın sözlükte yazılanlara sindiremiyorlar o kadar yine de üyeliği olanlar yazsın tabiki de..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 01:51
ne bu ya 12 yasnda cocugu porsuga atmıslar dıye yalan haber uretıyor bu gslılıler..
ESKİŞEHİRDEKİ TÜM GALATASARAYLILAR FENERLİLER BEŞİKTAŞLILAR TOPLANMA GÜNÜDÜR PAZARTESİ TOPLANMA GÜNÜDÜR DİKKATE ALINN LÜTFEN KARAR ALMA 12 YAŞINDAKİ ÇOÇUK PORSUĞA ATMIŞLAR!!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/EskisehirGalatasarayDavasi?skip_nax_wizard=true
Şampiyon ES ES
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 01:53
çok iyiydik bugün 4 saattir cinconlu kovalıyoz daha yeni eve girdik .Smile
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:05
Harbiden de siz bizim dengimiz olamazsınız.. http://www.bursadabugun.com/haber/bursa-da-galatasaray-ve-fenerbahce-taraftarlari-birbirine-girdi-90748.html
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:15
Alıntı yapılan seven7

en az yüzde sekseninin sik kadar beyni yok, emin olun. eskişehir dışında yaşayanlar hep bando vs. görüyorlar, bir bok zannediyorlar fakat bu şerefsizler her sene lig bitiminde kim şampiyon olursa olsun sokakta o takımın taraftarlarını sıkıştırıp dövmek için toplanıyor. sorsan delikanlılar ama delikanlılık dedikleri şeyin bile ne olduğunu bilmeyecek kadar beyinsizler.

doğma büyüme karşıyakalıyım, karşıyaka'nın da futbol taraftarını pek sevdiğim söylenemez ama karşıyaka'da insanların kutlama yapmalarına kimse karışmaz çünkü olay genellikle karşıyaka'yla alakalı değildir.

aslında eskişehirspor taraftarı denen yaratıkları anlatmak için sadece bu olay da yetmez. her maçtan sonra rakip takım taraftarı ararlar yine dövmek için, yılbaşında, herhangi bir kutlama yapıldığında toplanıp yine önlerine geleni darp ederler, üçü bir araya toplanınca sokakta gördükleri öğrencileri döverler, vs.

bursaspor ve ankaragücü taraftarıyla birlikte şu ligin insanlıktan en çok çıkmış, şeref, haysiyet, zeka gibi şeylerden nasibini alamamış taraftar grubudur.

edit: adettendir, yazayım, fenerbahçeliyim ve galatasaraylıların gönüllerince kutlama yapabilmesi gerektiğini düşünüyorum. elime bir silah ve hepsini öldürme izni verilse dünyayı bu orange countylerden temizlemek için bir an bile düşünmem.

Yukarıdaki mesaj ekşisözlükten alıntıdır. Bu minvalde düşünen de pek çok insan olduğunu kabul ederseniz  gerekli platformlarda cevabını veriniz....

Bence bunlara takılmamak gerekir kendileri tatmin etmek amacıyla bilinçli yazılmış şeyler.Çünkü burda kutlayamadılar.İnternet neler kadir,ne güzel yazıp döksünler içlerini gülün geçin.Böyle yazarak kendilerinim ne kadar beyinsiz özürdilerim beyinli olduklarını diyecektim anlamış oluyoruz.Sözlük sözlük diye diye daha nerler göreceğiz!!!LOL
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:17
bakın bızanslılar yanı burada kı ögrencıler bızı karalamaya baslamıslar facede bjklı bırını bıle paylasmıslar yerde kanlar içinde yatan bız o hale sokmusuz dur demelerı lazımmıs ınsanları yanlıs bılgılendırıyorlar buna bır önlem almamız lazım yorum yazıyorum yorumumu sılıyorlar yayınlamıyorlar bıle serefsızlıklerını yıne gösterıyorlar..
Şampiyon ES ES
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:21
kskliler bugün zor zar tff 1. ligde kalmışlar.Öle böle maç ilede değil.Resmen ayarlanmış bir maç.Sonra gelmiş Eskişehirspor ile ugraşır olmuş.Bunlar sittin sene gelemez süperlige ....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:23
Topluca şikayet edip kapattırralım sayfalarını.Provakatörlükte moda oldu çağımızın hastalığı 
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:24
Alıntı yapılan burjuva2626

bakın bızanslılar yanı burada kı ögrencıler bızı karalamaya baslamıslar facede bjklı bırını bıle paylasmıslar yerde kanlar içinde yatan bız o hale sokmusuz dur demelerı lazımmıs ınsanları yanlıs bılgılendırıyorlar buna bır önlem almamız lazım yorum yazıyorum yorumumu sılıyorlar yayınlamıyorlar bıle serefsızlıklerını yıne gösterıyorlar..

Boşver abi bırak şu şerefsizleri kanımızın son damlasını verip bir kişi kalsak bile bu şehir eses diye haykırır...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 02:25
böle bişey yok ya neler yazıyorlar kac kişiyle kavga edıyorum eskişehirliler serfsızmıs ekmek ögrencıler sayesınde yıyormosuz sız kımsınız dıyorum ya sıktırın gıdın baska okullarda okuyun dıyorum neymıs 12 yasında coucugu porsuga atmısız bjklı bırını bıcaklamısız yazıyorum yorum yorumlar sılınıyor serefsızler ya.. gece gece yemın edıyorum sınırımden uyuyamıyorum..
Şampiyon ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 369370371372373 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır